E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

muaji

Nudo në muajin e fundit të shtatzanisë, Emily Ratajkowski ndez rrjetin (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Emily Ratajkowksi, ka publikuar së fundmi disa foto mjaft “të nxehta” në rrjet. Ajo është në muaji
5 ditët më të mira dhe më të këqija të muajit mars për të prerë flokët Astrologët, siç e dini, janë në gjendje të shpjegojnë gjithçka na ndodh në jetë me lëvizjen e Hënës. Nuk mbeten thjesht
Rakacolli e pranon: Muaji shkurt, muaji më i errët për pandeminë COVID-19 në Shqipëri Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, foli në emisionin "Frontline" të gazetares Marsela Karapanço, në Neës2
Zbuloni cila është shenja më me fat e Horoskopit për muajin mars E ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan, ka qenë astrologia e njohur Meri Shehu, e cila, si çdo muaj, ka bërë parashiki
Shifra të frikshme! Sa shqiptarë u infektuan dhe humbën jetën gjatë muajit shkurt Muaji shkurt shënoi një rekord të zymtë sa i përket numrit të infektimeve dhe të viktimave nga pandemia e koronavirusit
Muaji Mars do të vijë me probleme për këto shenja të horoskopit Problemet e lidhura me muajin Mars do të lidhen me Hënën që u bashkohet disa planeteve ‘kontaminues’. Por dëmet nuk do t
HOROSKOPI/ Si do nisë muaji mars për të lindurit e çdo shenje Dashi Të lindurit e kësaj shenje rekomandohet ta kalojnë ditën në relaks. Ecni përpara dhe mos i lejoni problemet e p
Për të gjithë ata që i kishte munguar, bëhet i gjallë Unikkatili (FOTO LAJM) Reperi i njohur kosovar Viktor Paloka i njohur ndryshe si ‘Unikkatil’ është shkëputur prje mëse dy vitesh nga jeta artis
Në këtë datë fillon muaji i shenjtë i Ramazanit Edhe pak ditë javë na ndajnë nga muaji i shenjtë i Ramazanit. Bazuar në kalendarin mysliman agjërimi fillon me datën
Numerologu zbulon: Çiftet e Horoskopit më me fat dhe më problematikë për muajin mars Na ndajnë vetëm tre ditë nga muaji mars dhe duket se surprizat janë të shumta. Numerologu Jofiel Koço ka zbuluar në n
Nisi me acar, temperaturat në fund të shkurtit do t'ju ngjajnë me verën Pavarësisht se shkurti nisi me temperatura acari, pritet të mbyllet me temperatura pranverore, shumë më normale për muaj
20 pyetje me alternativa e 40 me zhvillim, si do të realizohen provimet e maturës Me mijëra maturantë do të japin provimet e fundit, tri me detyrim e një lëndë që do ta zgjedhin vetë. Ndonëse në kush
Cilat janë 3 shenjat që do e mbyllin me dhimbje koke muajin shkurt Demi: Dielli do të udhëtojë nëpër shtëpinë tuaj të fshehtë në mbyllje të datës 17 shkurt, ndërsa karma dhe prapaskenat d
Prokuroria e Hagës tregon muajin kur do nisi gjyqi ndaj ish-eprorëve të UÇK-së Përmes parashtresës drejtuar gjyqtarit të procedurës paraprake lidhur me konferencën e tretë mbi ecurinë e çështjes gjyq
Man. City nuk heq dorë nga Messi, nis bisedimet muajin e ardhshëm Manchester City ende shpreson ta transferojë sulmuesin e Barcelonës, Lionel Messi në fundin e edicionit. Skuadra e Pe
9 veshje që përmbledhin të gjitha trendet e muajit Shkurt (FOTO LAJM) Pas një janari “të gjatë”, të gjithë jemi gati për mbërritjen e shkurtit. Shkurti është një përsëri një muaj i ftohtë
Antonela pa komplekse, zbulon operacionin plastik të bërë muajin e fundit (FOTO LAJM) Antonela, vajza e re që iu bashkua “PërPuthen”, u vu në qendër të vëmendjes këtë javë, pas publikimit të disa fotove të
Tre shenjat e horoskopit më me fat për muajin shkurt Astrologu, Jorgo Pulla, bëri një ditë më parë në emisionin "Shqipëria Live", parashikimin e 12 shenjave për muajin shkur
Në muajin e fundit të shtatzënisë, Aferdita Dreshaj i nënshtrohet testit të Covid-19 (FOTO LAJM) Duke qenë se kohët e fundit ka udhëtuar shumë dhe për të parandaluar çdo rrezik të mundshëm gjatë shtatzënisë, këngëtarj
HOROSKOPI/ Cila është shenja më me fat e këtij muaji Dashi Nënat e ardhshme të kësaj shenje duhet të kenë kujdes të veçantë gjatë ecjes dhe nëse është e mundur të shmangin