999 rezultate për

muaj

Bilanc lufte, në vetëm 9 muaj 157 të vdekur nga aksidentet rrugore Pak metra në dalje të tunelit të Krrabës, në drejtim të Elbasanit, mbrëmjen e së shtunës ndodh një aksident ku humb jetë
Gruaja shkon të vizitohet pas dhimbjeve në stomak, zbulon se është 9 muajshe shtatzanë Caity Mason është emri i 25-vjeçares nga Melburn, së cilës i ka ndodhur një ngjarje aspak e zakontë. Vajza, e njohur
Zaev: I kërkova takim katër muaj rresht Macronit, nuk pranoi Kryeministri Zoran Zaev deklaroi sot mes të tjerash para gazetarëve se i kishte kërkuar takim presidentit Macron prej di
Hodhi nga makina në lëvizje, të dashurën e tij 9 muajshe shtatzanë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Minesota, ku një 24-vjeçar gjatë një konflikti banal me të dashurën e tij e cila ishte
Do ikte në takim me të dashurin, nëna rreh pa mëshirë foshnjën një muajshe Nuk është hera e parë që një nënë të dhunojë fëmijën e saj edhe pse natyrshëm lind pyetja sesi mundet një veprim i tillë
Jep dorëheqjen 1 muaj pas emërimit, kreu i Urbanistikës në Durrës Jep dorëheqjen kreu i Urbanistikës në bashkinë e Durrësit, Adhurim Qehajaj. Që nga muaji prill i vitit 2009, arkitekt
E konfirmon trajneri i Kilit: Sanchez pritet të mungojë 2-3 muaj Alexis Sanchez pritet të mungojë 2-3 muaj. Sulmuesi pësoi dëmtim të ligamentit në kyçin e këmbës gjatë barazimit 0-0
E rrahu dhe e dëboi nga shtëpia bashkë me vajzën 13 muajshe, flet gruaja: E dua ende Pasi e dhunoi ish-bashkëjetuesi e dëboi nga shtëpia, sot 26-vjeçarja së bashku me vajzën e saj 13 muajshe ndodhet në mes
E pak muaj kanë mbetur, çfarë do të sjellë 2020 për të fiksuarit pas makinave? (FOTO LAJM) Nëse jeni të apasionuar pas makinave dhe sidomos pas prurjeve të reja që sjellin çdo vit një risi, atëherë jeni në vend
Dënohet policja e burgjeve, krijoi marrëdhënie me të burgosurin për 18 muaj Një zyrtare burgjesh nga Britania e Madhe, e martuar dhe nënë e dy fëmijëve, e cila kishte kryer marrëdhënie intime me n
Kërcimi i aktores në muajin e 9-të të shtatzënisë do t'ju sikletos (VIDEO) Në rast se nuk e dinit, Shay Mitchell është shtatzënë. Aktorja e “Pretty Little Liars” e konfirmoi pritjen e ëmbël në qe
Ra në kazanin e rakisë, zbulohet gjendja e fëmijës 17 muajsh Fëmija 17 muajsh shkoi pasditen e djeshme rreth orës17:15 në QSUT, në repartin e djegie-plastikës pasi ra në kazanin ku
Në super formë disa muaj pas lindjes, Loredana tregon sekretin (FOTO LAJM) Në dhjetor të vitit që lamë pas, Loredana u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vogëlushe, të cilën e pag
Çfarë po ndodh me aksidentet? 25 persona humbën jetën në rrugët e Prishtinës brenda 9 muajve Policia e Kosovës ka bërë të ditur se vetëm në Prishtinë brenda nëntë muajve kanë humbur jetën 25 persona në aksidente t
"Rritem çdo ditë", modelja e famshme del zhveshur në muajin e fundit të shtatzanisë (VIDEO) Ashley Graham ka postuar një video krejtësisht e zhveshur, pasi u tha fansave se po ‘rritet çdo ditë’, shkruan TheSun.
Agjenti i Hysajt: Rikthehet brenda muajit, në janar kompletojmë transferimin Elseid Hysaj pësoi një rënie të rrezikshme ditën e diel në sfidën mes Torinos dhe Napolit, që do ta lërë jashtë ndeshjev
Ambasadori gjerman: Keni 6 muaj afat për t’i plotësuar kushtet Gjermania e shikon pozitivisht ecurinë e Shqipërisë drejt hapjes së bisedimeve për anëtarësimin në BE. Nga Lezha, a
Katër muaj më vonë, Fero i përgjigjet diss-it "shkatërrimtar" (VIDEO) Fero gjeti pak kohë dhe mblodhi forcat për t’iu përgjigjur diss-it të papërmbajtur që Buta i dedikoi në fund të qershori
Vetëm gjatë muajit gusht kanë qarkulluar 288 miliard lekë jashtë bankave Gjatë muajit gusht të këtij viti paratë që qarkullojnë jashtë bankave kanë pësuar një boom. Sipas statistikave të Ban
Për të dashurin dhe paragjykimet, 44-vjeçarja humb 65 kg në pak muaj (FOTO LAJM) Një 44-vjeçare i vuri vetes kusht që të humbte gjysmën e peshë së saj para ditës së dasmës, por ky ndryshim drastik nuk