999 rezultate për

mrekullueshme

Andra Destani e mrekullueshme në dasmën e djalit të Remzie Osmanit (FOTO LAJM) Edhe Andrra Destani ishte pjesë e dasmës shumë të përfolur të martesës së djalit të Remzie Osmanit. Ajo është dukur m
Barcelona i jep dorën e fundit luftës për titull, i mjaftojnë 2 minuta përballë Atleticos (VIDEO) Atletico Madrid ka rezistuar 85 minuta dhe më pas është dorëzuar para dyshes Suarez-Messi. I pari ka zhbllokuar takimin
Këto janë kështjellat më të bukura në Angli (FOTO LAJM) Trashëgimia Awards 2019 ka zbuluar vendet më të mrekullueshme ku mund t’i viziton në Britani të madhe. Ndër to kështj
Jonida Maliqi merr dhuraten e mrekullueshme në ditën e lindjes (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi feston ditën e sotme ditëlindjen e saj. Ajo mbush 36 vjec dhe ditën e sotme ka marrë shumë
Letra prekëse e Ansi Agollit: Sa e mrekullueshme ishte ta vishja më shumë se 300 herë uniformën e Qarabag Mbrojtësi shqiptar, Ansi Agolli ka luajtur për plot 9 sezone te skuadra e Qarabakut, që ka qenë në majat e futbollit aze
Xhemi Shehu e mrekullueshme edhe pa grim (FOTO LAJM) Xhemi Shehu njihet si një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar. Ajo gjithnjë shfaqet e kuruar dhe mosha duket
Mema flet në prag të derbit: Kemi tifozeri të mrekullueshme, nesër fitojmë Në konferencën për shtyp para derbit ndaj Partizanit, trajneri i Tiranës Ardian Mema është shprehur se është thjesht nde
Marcelo: Dhashë gjithçka për Zidane, ai ishte profesionist Marcelo lavdëroi Zinedine Zidane i cili u largua nga Reali duke fituar 3 tituj në Ligën e Kampioneve. Braziliani th
Ami dhuron spektakël, hyn në studio duke kërcyer (VIDEO) Puntata e mbrwmshme ne emisionin “Xing me Ermalin” ishte shumw speciale. Drejtuesi i emisionit, Ermal Mamaqi ka zgj
"Unë dhe Icardi do të formonim një dyshe të mrekullueshme" Ish-sulmuesi i Interit, Adriano, beson se ai dhe kapiteni aktual i zikaltërve, Mauro Icardi, do ta formonin një dyshe të
Luana merr dhuratën e mrekullueshme në derën e shtëpisë Moderatorja e njohur Luana vjollca është një ndër personazhet më aktivë në rrjetin social Instagram, ku ndan me fansat e
Pritja e mrekullueshme e Strakoshës bëhet virale në rrjet (VIDEO) Thomas Strakosha, portieri i Lacios, ishte protagonist i barazimit 1-1 të skuadrës së tij ndaj Milanit. Në minutën e
Këto pamje të kënaqin shpirtin, Kosova feston me këngë fitoren (VIDEO) Të fitosh një herë me një rezultat të thellë mund të jetë rastësi, por 9 gola në 2 ndeshje nuk mund të rezultojë kurrë s
Dëbora zbardh Bogën, shijoni pamjet e mrekullueshme (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm, Bogën e ka mbuluar bora. Përveç në Bogë, borë ka rënë edhe në fshatin Zatriq të Komunës së Rahovecit.
Rooney: Më mungon Manchester United Mesfushori anglez, Wayne Rooney që tashmë është transferuar në futbollin amerikan ka shprehur dashurinë e tij për ish-sk
U zhduk për vite të tëra, Mariza paska bërë një gjë të mrekullueshme Me siguri të gjithëve ju ka marrë malli për Mariza Ikonomin, këngëtaren shqiptare që prej vitesh ka qenë aktive me këngë
Tifozëri e mrekullueshme, zikaltërit mbushin stadiumin ndaj Genoas Skuadra e Interit po zhvillon sezonin më të mirë në viteve të fundit ku e shohin veten në vendin e 2 pas 10 ndeshjes. Kj
Sot pati një dasmë mbretërore dhe Princesha u duk e mrekullueshme (FOTO LAJM) Princesha Eugene u martua sot me Jack Brooksbank në Windsor Castle. Princesha është mbesa e Mbretëreshës Elizabeth dh
E mrekullueshme, shikoni se çfarë bën ky njeri me 50 cent (VIDEO) Një njeri ka arritur të bëjë një unazë nga një monedhë 50-centësh. Ky njeri ka arritur që në mënyrë brilante të krijo
Video e mrekullueshme, fëmija vallëzon në barkun e nënës Kjo pamje e mahnitshme tregon sesi një fëmijë, i cili ende nuk ka lindur “vallëzon” në barkun e nënës. Fëmija shihet