999 rezultate për

mrekullueshme

Anglia me 5 yje ndëpret ecurinë e mrekullueshme të Kosovës (VIDEO) Kosova është mposhtur nga Anglia me rezultat 5-3 në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020. Edhe për kundër rezultatit,
Sara Soldati e mrekullueshme krah gjigandit madrilen, Courtois (FOTO LAJM) Thibaut Courtois e nisi mbarë sezonin me Realin e Madridit, duke fituar ndeshjen e parë të La Ligas në fushën e Celta Vi
The Guardian: Shqipëria e çuditshme, antike dhe e mrekullueshme I çuditshëm, antik dhe i mrekullueshëm. Ka shumë për të zbuluar ndërmjet kryqëzimeve kulturore të një vendi që ju siguro
Një motër e mrekullueshme si Kiara, kështu e surprizon moderatorja vëllain për ditëlindje (FOTO LAJM) Kiara Tito është padyshim një prej moderatoreve më të ndjekura, por dhe ndër më të komentuarat e sidomos për lidhjen me
Pamjet më të bukura nga festa e mrekullueshme e Ajkës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, me rastin e 1-vjetorit të vogëlushes së Xhensilës dhe Bes Kallakut, çifti organizoi një super festë k
Pushimet e Argjentina Ramosaj me bashkëshortin duken të mrekullueshme (FOTO LAJM) Një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqipëtar, Argjentina Ramosaj, nis zyrtarish pushimet për këtë verë me bash
Hernandez nuk do të zbarkojë vetëm në Milano, njihuni me të dashurën seksi (FOTO LAJM) Duke pritur ditën për të firmosur me Milanin, Theo Hernandez gëzon ditët e fundit të pushimeve duke u relaksuar me të da
Vendet më të bukura në botë për muajin e mjaltit (FOTO LAJM) Kur vjen puna te muaji i mjaltit, cciftet e sapomartuar vendosin të bëjnë shpenzime të mëdha në mënyrë që të shkojnë në
E mrekullueshme, rrëshqitësja e ujit më e madhe në botë hapet këtë verë (FOTO LAJM) Kolovajza rrëshqitëse më e madhe në botë do të hapet për publikun së shpejti dhe duket sikur do të jetë një udhëtim i sh
Interi prezanton bluzat e reja: Thjesht të mrekullueshme (FOTO LAJM) Futbollistët e Interit do të vishen me ngjyrë të gjelbërt për ndeshjet si mysafir në edicionin 2019/20. Fanella e re
15 pishinat më të bukura në botë (FOTO LAJM) Një pishinë luksoze është tipar tipik i hoteleve luksoze, nuk është çudi që ata e dinë se kjo është një nga atraksionet
Demi me brirët më të gjata në botë (FOTO LAJM) Një dem në Alabama ka thyer një rekord të ri botëror për brirët më të gjatë ndonjëherë. Demi 7-vjeçar, fitoi vendin e ti
Rihanna e mrekullueshme në një darkë private (FOTO LAJM) Pas paraqitjes së ‘zjarrtë’ që ajo kishte, në fotosesionin e fundit ku u shfaq me një veshje leopardi, ajo vazhdon të be
Ky është kamarieri kosovar që Clinton tha se i ra në gjunj për ta falenderuar Qeben Hysenaj nga Katundi i Ri i Pejës është kosovari të cilin ish-presidenti amerikan, Bill Clinton e përmendi sot gjat
Clinton kujton momentin emocionues: Një kamarier shqiptar mu ul në gjunjë Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, teksa ka mbajtur fjalimin e tij në ceremoninë zyrtare të shënimit të 20 vjetori t
Avioni lë pas një pamje të mrekullueshme (FOTO LAJM) Një avion pasagjerësh ka krijuar një efekt të jashtëzakonshëm në qiell mbi Gjermaninë, duke lënë pas një pamje me ngjyra
Fotografi të qiellit të cilat të lejnë pa fjalë (FOTO LAJM) Të gjithë pretendojmë të mendojmë se retë janë aq të lehta sa lundrojnë në qiell me lehtësi, por në fakt kjo nuk është e
Njihuni me 10 vendet fantazmë, të braktisura por janë mrekulli (FOTO LAJM) Ndër vite njerëzit lëvizin sa në një vend në tjetrin për një jetë më të mirë, por rrallëherë ky fenomen mund të shkaktoj
Nga kjo "lule" e mrekullueshme rrjedh jetë (FOTO LAJM) Trupi i njeriut është i krijuar në mënyrë perfekte ku çdo qelizë ka të mirëpërcaktuar funksionin e saj duke mos dalë nga
Andra Destani e mrekullueshme në dasmën e djalit të Remzie Osmanit (FOTO LAJM) Edhe Andrra Destani ishte pjesë e dasmës shumë të përfolur të martesës së djalit të Remzie Osmanit. Ajo është dukur m