999 rezultate për

mposhtur

Fitore dhe pensionim, Khabib me postim emocionues në "Instagram" Ylli i UFC, kampioni i pamposhtur, Khabib Nurmagomedov, ka nderuar babain e tij, pas ndeshjes ndaj Justin Gaethje, ndesh
Dortmundit i mjaftojnë 45 minuta për të mposhtur Schalke 04 (VIDEO) Me rezultatin 3:0, Dortmund ka arkëtuar tri pikët e radhës në Bundesliga, duke mposhtur Schalken. Akanji hapi serinë
Flet Alimehmeti: A mund të riinfektohet dikush që ka mposhtur koronavirusin Të gjithë personat që e kanë kaluar COVID-19 nuk duhet të shqetësohen për rikthimin e sëmundjes. Duke iu referuar një
Pesë humbje në gjashtë ndeshjet e fundit, Kosova synon "rindezjen" ndaj Sllovenisë Nuk është një periudhë e mirë kjo e cila po kalon Kosova së fundmi. Dardanët nuk fitojnë prej gjashtë ndeshjesh zyrtare,
Sa qytetarë kanë mposhtur koronavirusin gjatë 24 orëve të fundit Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit 137 qytetarë
Fitojnë Ballkani dhe Gjilani Gjilani ka shënuar fitoren e parë këtë sezon në Superligën e Kosovës. Skuadra që edicionin e kaluar përfundoi në vend
Italia thyen në shtëpi Holandën (VIDEO) Në supersfidën e mbrëmjes mes Holandës dhe Italisë, kanë triumfuar këta të fundit. Ishte Nikolo Braela që shënoi në
Hoti i drejtohet kryetarëve të komunave: Rastet kanë rënë por s’e kemi mposhtur pandeminë Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, është duke mbajtur takim me kryetarët e komunave të Kosovës. Ka filluar takimi
Mbyllen dy sfida në Europa League, Copenhagen dhe Shakhtari kalojnë në çerek-finale (VIDEO) Copenhagen dhe Shakhtar Donetsk kanë kaluar në raundin tjetër në Ligën e Evropës. Të dy skuadrat kanë shënuar fitore
Teuta nuk mbetet "thatë" për 100 vjetor, fiton Kupën duke mposhtur Tiranën (VIDEO) Tirana dhe Teuta luajtën mes tyre në “Air Albania” finalen e Kupës së Shqipërisë. Durrsakët fituan me rezultatin e pa
Kukësit i mjaftojnë 45 minuta për të mposhtur Teutën (VIDEO) Kukësi ka arritur të fitojë shumë lehtë ndaj Teutës. Verilindorëve i është dashur vetëm pjesa e parë për të mbyllur
Barcelonës i mjafton një gol për të mposhtur në derbi Espaynol (VIDEO) Barcelona me shumë mund ja ka dalë të mposhtë minimalisht 1-0 në derbin katalanas ndaj Espaynol. Pas një pjese të par
Nuk ndalet Milani, shënon golin e tretë ndaj Lazios (VIDEO) Milani sht duke mposhtur bindshm Lazion n shtpin e ktyre t fundit. Pas golave t Calhanoglu dhe Ibrahimiv sht rradha e
Arsenal mposht Wolves, mban gjall shpresën për një vend në Evropë (VIDEO) "Gunners" kanë mposhtur në udhëtim skuadrën e Wolverhampton, me rezultatin 0:2. Goli i parë i këtij takimi erdhi nga
Veterani i Spal ndeshkon Milanin me një supergol (VIDEO) Spal ka dyfishuar shifratkundër Milanit. Sergio Floccari shënoi nga 35 metra largësi duke mposhtur Donnarumman në mën
COVID-19 nuk është mposhtur: 300 000 banorë izolohen sërish në këtë shtet COVId-19 nuk është zhdukur e as nuk është mposhtur. Në shumë shtete, infeksionet janë rritur ndjeshëm duke sjellë dhe ri
Rastet e pazakonta, çiftet VIP që kanë mposhtur paragjykimet (FOTO LAJM) Askush nuk ka dashur t’i shohë këta VIP-a bashkë, por në fakt ata tregojnë gjithmonë se janë të lumtur. Dashuria nuk
Fury: Do i mposhtja të gjithë, jam më i mirë se Mike Tyson e Muhammed Ali Tyson Fury pretendon se nuk do ta kishte aspak problem ta mposhte Mike Tysonin në kulmin e karrierës së tij apo Muhammad
Henry për Arsenalin e pamposhtur të sezonit 2003-2004: Stërvitja ishte një luftë e vërtetë Arsenali ka shënuar një nga edicionet më të mira në historinë e Premier League teksa në sezonin 2003-2004 ia doli të fit
Pandev: I gatshëm të jap tripletën e fituar me Interin për ta mposhtur Kosovën Jo vetëm Kosova e ëndërron kualifikimin në Euro 2020, pasi edhe në kampin e Maqedonisë së Veriut e ëndërrojnë pjesëmarrj