mposhtur

Manchester City 'vuan' për të mposhtur Dinamo Zagrebin (VIDEO) Manchester City ka arritur fitoren e dytë në kuadër të Grupit C të Ligës së Kampionëve. Dy golat në këtë ndeshje erdhën
Ribery trullos mbrotjen e Milanit dhe shënon golin e tretë (VIDEO) Fiorentina është duke mposhtur Milanin ne San Siro me rezultatin 0-3. Goli i trete u shenua Frank Ribery ne minuten e 7
I pamposhtur: Florian Marku, fiton ndaj Miroslav Serban në Londër (VIDEO) Boksieri shqiptar Florian Marku ka arritur të fitojë me vendim unanim meçin ndaj çekut Miroslav Serban, të zhvilluar të
Arsenal e nis me fitore Europa League (VIDEO) Arsenali ka rrëmbyer pikët e plota në udhëtim në xhiron e parë në Europa League, duke e mposhtur 3-0 skuadrën e Eintrach
Fury flet pas fitores ndaj Wallin: Ishte gjithë zemër, por isha njeriu i duhur për ta mposhtur (VIDEO) Tyson Fury ka arritur fitore të rëndësishme ndaj boksierit suedez Otto Wallin. Boksieri britanik u desh të djersitej
CNN: Kosova e vogël, por e pamposhtur sfidon Anglinë Kosova sot në mbrëmje do ta ketë sfidën më të vështirë në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian të "Euro 2020
Në luftë për mbijetesë, fundi i dhimbshëm i kafshëve të egra (FOTO LAJM) Fotografi të mahnitshme janë kapur nga Michael Cohen, të cilat tregojnë dy luanë që bëjnë të pamundurën për të rrëzuar n
Boksierit të njohur shqiptar i mjaftuan 3 raunde për të mposhtur serbin Boksierit shqiptar Ferit Keta i janë dashur vetëm 3 raunde për të mposhtur me "Konck out" serbin Slavoljub Mitic, në due
Kuksianët çajnë kordonin e policisë, vjen reagimi i Berishës (VIDEO) Qytetarët e Kukësit e pritën me protesta kryeministrin Edi Rama, ndërsa e çanë dy herë kordonin e policisë që ishte në r
Përfundon ëndrra e Bares, nuk ka La Liga për mesfushorin shqiptar Skuadra e Malagës, në të cilin bën pjesë edhe mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë është mposhtur 0-1 edhe në ndeshjen
Kuqezinjtë bëjnë detyrën përballë Moldavisë (VIDEO) Kombëtarja shqiptare ka shënuar fitore ndaj Moldavisë, në ndeshjen eliminatore të Evropianit 2020. Kuqezinjtë e kanë
Kosova e pamposhtur edhe në Mal të Zi Kosova është ndalur me barazim 1:1 nga Mali i Zi në ndeshjen e rrethit të tretë të Grupit A kualifikues për Kampionatin
Çfarë derbi, Tirana barazon në fund të pjesës së parë (VIDEO) Tirana ka barazuar rezulatin në 1-1 në ndeshjen që po luhet në Selman Stërmasi. Ishte Greca ai që vendosi ekulibrt d
Wolves, skuadra surprizë që ka mposhtur 4 finalistët e Europës Për herë të parë në historinë e futbollit 4 skuadra angleze shkojnë në Ligën e Kampioneve dhe në Europa League. Kësht
Super goli i Eriksen në minutat e fundit i jep fitoren Tottenham (VIDEO) Tottenham ka vuajtur, por në fund ka gjetur golin e fitores, një fitore tepër e rëndësishme në luftën për Champions Leag
Dani Alves realizon nje “euro” gol, Nantes barazon vetëm pas 3 minutash (VIDEO) Nantes-PSG është zhbllokuar në minutën e 19-të me një magji të Dani Alves. Vendasit janë kundërpërgjigjur në minutën
Salah optimist: Na dalin 4 fitore për të fituar titullin Mohamed Salah shënoi një gol të mrekullueshëm ndaj Chelsea dhe tashmë kërkon që Liverpuli të fitojë 4 ndeshjet e mbetura
Napoli kalon pa probleme Chievon, Koulibaly bën sulmuesin Napoli ka fituar ndeshjen e javës së 32-të të Serie A ndaj vendit të fundit në renditje Chievo Verona me rezultatin 3-1.
PSG nuk ndalet në francë, mposht Nante dhe kalon në finalen e Kupës së Francës (VIDEO) Paris Saint-Germain ka mposhtur 3-0 Nantes në gjysmëfinalen e Coupe de France dhe ka kaluar në finalen e madhe. Traj
Manchester United shpërdoron mundësinë për vendin e 3-të (VIDEO) Manchester United ka shpërdoruar një mundësi të artë për t’u ngjitur në vend të katërt të Premier League teksa është mpo