999 rezultate për

mposhtin

Interi "blindon" kreun e Serie A, zikaltërit mposhtin Atalantën (VIDEO) Interi nuk heq dorë nga titulli kampion. Skuadra e Contes ka mposhtur 1-0 në shtëpi Atalantën falë golit të Milan Sk
Vajzat e Juventusit një hap larg titullit, mposhtin Milanin në ndeshjen direkte (FOTO LAJM) Vajzat e Juventusit kanë fituar 4-0 kundra Milanit duke hipotekuar titullin kampion të këtij sezoni të Serie A Women, sh
Lajme pozitive për Interin para ndeshjes në Champions, edhe dy futbollistë të tjerë mposhtin koronavirusin Interi ka mbërritur në Ukrainë për t’u përballur me Shakhtar Donetsk në ndeshjen e dytë të grupit në Ligën e Kampionëve,
"Buzëqesh" Gattuso, dy lojtarë mposhtin koronavirusin Pas humbjes zhgënjyese në Europa League ndaj AZ Alkmar, trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso mund të ngushëllohet me fakt
Mjeku tregon çfarë ndodh te pacientët që mposhtin koronavirusin Mjeku i njohur, Artan Koni ka folur në lidhje me dëmtimet që shkakton në organet e trupit koronavirusi, tek pacientët e
115 pacientë mposhtin COVID-19 Në 24 orët e fundit, 115 qytetarë e kanë fituar betejën me COVID-19, duke e çuar në 7874 numrin e përgjithshëm të të shë
Liverpool "merr hak" për Superkupën, të kuqtë mposhtin Arsenal (VIDEO) Jurgen Klopp nuk mund të toleronte një tjetër humbje përball Arsenalit, pas asaj për Superkupën e Anglisë dhe kjo u treg
Ramos "heroi" i Realit, madrilenët mposhtin në transfertë Bilbaon (VIDEO) Real Madrid ka shënuar një tjetër fitore minimale, duke mposhtur Athletic Bilbaon me rezultatin 0:1. Goli i vetëm në
Pse gratë e mposhtin më shpejt koronavirusin? Ka një avantazh që duhet ta dini Në të gjitha vendet e prekura nga Covid-19, nga Kina në Itali, pandemia shkaktoi një numër më të madh viktimash midis bu
4 policë mposhtin koronavirusin, 7 të tjerë në gjendje të mirë shëndetësore Muaji maj ka shënuar rënie drastike të numrit të qytetarëve të prekur me Covid-19, ndërsa është rritur në mënyrë të kons
Lajmi i mirë: Shërohen të gjithë, 4 qytete në Shqipëri mposhtin COVID-19 Shërohen të gjithë të prekurit nga COVID-19 në Mallakastër, Lezhë, Rrogozhinë dhe Tropojë Shifrat bëhen të ditura nga
Lezha, Tropoja dhe Rrogozhina mposhtin COVID 19, rritet numri i të shëruarëve Teksa numi i të infektuarëve ka shkuar në 763, lajmi i mirë është se po shtohet edhe numri i pacientëve të cilët po fito
Super lajm nga Italia, Maldini dhe djali i tij mposhtin koronavirusin Koronavirusi prekur fuqishëm edhe familjen Maldini. Legjenda e Milanit dhe djali i tij dolën pozitiv disa ditë më parë n
Lajmi i mirë te Fiorentina, 3 lojtarë mposhtin koronavirusin Lajme të mira vijnë nga skuadra e Fiorentinës Skuadra nga Firenze, Fiorentina, ka njoftuar se tre lojtarë të saj janë
Milani bën me zemër tifozët, mposhtin në shtesa Torinon dhe sfidojnë Juven në gjysmëfinalen e Kupës Milani ka vuajtur jo pak për të mposhtur Torinon dhe për të siguruar gjysmëfinalet e Kupë së Italisë. Kuqezinjtë kanë
Matura 2019, vajzat mposhtin djemt në rezultate edhe pse asnjë me mesataren 10 Nga 36 mijë nxënës që përfunduan maturën shtetërore 2019 ka një numër të larte të atyre që arritën rezultate shumë të la
Binjaket të lidhura në kokë mposhtin mjekët Motrat binjake të bashkuara, 18-vjeçare, të cilët kurrë nuk mund të ndahen pasi kanë një arterie jetësore, mposhtën mjek
Në një atmosferë të jashtëzakonshme, legjendat e Realit mposhtin ata të Chelsea (VIDEO) Plot 9 gola dhe spektakël, emocione dhe sidomos publik i jashtëzakonshë Real Madrid-Chelsea ishte parada e legjendave
Ushqimet që mposhtin kolesterolin Duke shtuar në dietë ushqime që ulin LDL-në, (pjesëzat e dëmshme të kolesterolit që kontribuojnë në bllokimin e arteriev
Roshi: Mund ta mposhtin Islandën dhe këtë të premte nga grumbullimi i Kombëtares shqiptare në kompleksin Tropikal në Durrës, kanë dalë në konferencë për