999 rezultate për

mposhti

Mposhti ish-ekipin e tij, Immobile: Ndryshim mentaliteti sonte, atje dështova për fajin e tyre Lazio mundi Borussia Dortmund 3-1 dhe fitoi 3 pikët e para në Ligën e Kampionëve. Protagonist absolut është Ciro Immo
Mposhti COVID-19, avokati i njohur rrëfen betejën e ashpër për jetën Avokati i njohur Idajet Beqiri i është rikthyer jetës normale pas ditëve të vështira që kaloi në spital si pasojë e infe
Mposhti me sukses COVID-19, Trump habit me rikthimin e tij: Dua t'ju puth të gjithëve! Presidenti Donald Trump ka habitur njerzit me rikthimin e tij plot energji në garën e Zgjedhjeve Presidenciale në SHBA,
Mposhti koronavirusin, Ibrahimovic rikthehet në stërvitje Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic është rikthyer në stërvitje te skuadra e Milanit, pas një pauze dy javore shkaku
Mjeku tregon çfarë ndodh te pacientët që mposhtin koronavirusin Mjeku i njohur, Artan Koni ka folur në lidhje me dëmtimet që shkakton në organet e trupit koronavirusi, tek pacientët e
"Më morën me helikopter dhe pasi u intubova nuk kuptoja më asgjë", i riu tregon si mposhti COVID-19 Ai është vetëm 25 vjeç, pa asnjë sëmundje por iu desh të luftonte për jetën pas infeksionit me koronavirus dhe të arrint
115 pacientë mposhtin COVID-19 Në 24 orët e fundit, 115 qytetarë e kanë fituar betejën me COVID-19, duke e çuar në 7874 numrin e përgjithshëm të të shë
Sëmundja e rëndë i merr jetën personit të parë që mposhti HIV/AIDS Personi i parë i kuruar nga virusi HIV – Timothy Ray Broën – ka vdekur nga kanceri. Broën, i cili është njohur edhe si “
Liverpool "merr hak" për Superkupën, të kuqtë mposhtin Arsenal (VIDEO) Jurgen Klopp nuk mund të toleronte një tjetër humbje përball Arsenalit, pas asaj për Superkupën e Anglisë dhe kjo u treg
Napoli mposhti 6-0 Genoan, Gattuso: Duhet të përmirësohemi Gennaru Gattuso nuk është i akoma mjaftueshëm i kënaqur me skuadrën e tij. Napoli ka shënuar një fitore spektakolare
Rrëfimi prekës i ish-deputetit që mposhti COVID-19: Preka fundin, mjeket humbën shpresën! "Ndejta 50 ditë i shtruar tek Shefqet Ndroqi dhe në një apo dy raste unë kam prekur fundin me kuptimin e plotë të fjalës
Arsenali mposhti me vështirësi West Ham, Arteta: Ishim me fat Trajneri i Arsenal, Mikel Arteta, ka dhënë komentet e tij pas ndeshjes ndaj West Ham United. Arsenal fitoi 2:1, falë
Rrahmani: Tifozët më kërkojnë ta mposhtim Juventusin Amir Rrahmani këtë verë i është bashkuar skuadrës së Napolit nga Verona, ku shkëlqeu sezonin e shkuar. Së fundmi mbro
Mposhti Tiranën, Stankovic thur elozhe për yllin "bardheblu" Trajneri i Crvena Zvezdës, Dean Stankoviç, foli në konferencën për shtyp pas ndeshjes me Tiranen. Ai u shpreh se ndih
Mposhti koronavirusin, mjeku i njohur dhuron plazmën (FOTO LAJM) Vendi ynë ka nisur trajtimin me plazmën e gjakut kundër koronavirusit. Prej ditësh, Ministria e Shëndetësisë apelon ndaj
Mposhti me sukses koronavirusin, Alimadhi tregon me fotografi si largohet Covid-19 Adriatik Alimadhi është ndër të parët deputetë të Kuvendit të Shqipërisë i cili u infektua me koronavirus. Pas disa j
Mposhti COVID-19, Veliaj tregon se si u infektua Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, ditën e sotme nëpërmjet një postimi të gjatë në facebook deklaroi se tashmë
E mposhti COVID-19, ky është polici që ndërroi jetë në Shkodër Një lajm i trishtë vjen nga Shkodra ku COVID-19 i ka marrë jetën një efektivi të policisë. Burimet bëjnë me dije se
Shpërthen mjekja: Ju lutemi na lini të bëjmë punën tonë dhe t'a mposhtim COVID-19 Doktoresha e Spitalit Onkologjik, Silvana Çeliku, ka bërë një reagim të ashpër kundrejt atyre që sipas mjekes kanë ngrit
Mposhti kancerin, COVID-19 i merr jetën ish-kandidatit për president të Amerikës Ish-kandidati presidencial republikan Herman Cain ka ndërruar jetë nga COVID-19. Mediat vendase shkruajnë se ai ishte