999 rezultate për

mpb-ja

Rrokolliset kamioni në autostradën Tetove-Shkup Një kamion është rrokullisur në autostradën Tetovë-Shkup. Për momentin nuk dihen shkaqet që kanë sjell deri te fatkeq
Përplaset nga makina, humb jetën një këmbësor në Çair Pesëdhjetë e pesë vjeçari I.K nga Shkup, humbi jetën kur u godit nga automjeti “Audi A3” me tabela të Turqisë, e drejtua
Trafikoi 16 emigrantë, arrestohet shkupiani Mbrëmë në autostradën Gjevgjeli-Shkup nga MPB-ja kanë vërejtur dy automjete duke lëvizur në shpejtësi të madhe drejt Shk
Kërcënohet postieri dhe i merren mbi 6 mijë euro Sot gjatë orës 9:25 para një restoranti në fshatin Gllumovë, dy persona të maskuar me veturën që e kanë drejtuar “Golf 4
Policia zbulon gara të paligjshme në Maqedoni (VIDEO) Policia e trafikut për më pak se tre orë mbrëmë gjatë zbatimit të masave dhe aktiviteteve për parandalimin e organizimit
Dëmtohet makina e kryebashkiakut të Shkupit dhe bashkëshortes së tij Persona të panjohur mbrëmë kanë dëmtuar veturat e kryebashkiakut të Shkupit, Petre Shilegov, dhe të bashkëshortes së tij
Sekuestrohet drogë në Gostivar, në pranga tre persona (VIDEO) Janë privaur nga liria tre persona nga Qyteti i Gostivarit, T.A(45), A.Z (42), A.I(39), të gjithë nga Gostivari të invol
MPB-ja konfirmon dështimin e sigurisë në Aeroport Ministria e Punëve të Brendshme (MPB) ka konfirmuar të mërkurën realizimin e testeve sekrete që kanë treguar për mungesë
Pamje nga vendi ku u vranë dy grabitësit në Shkup (VIDEO) Ministria e Punëve të Brendshme ka dalë me detaje rreth vrasjes së sotme të dy personave në një qendër shkëmbimi valutor
Festë me të shtëna armësh, MPB-ja heton rastet Atmosfera zgjedhore pas numërimit të fletëve të votimit kaloi pa incidente, megjithatë nuk munguan armët e zjarrit për t
Denoncohet keqpërdorim i votës në Gradec Në polici dje rreth orës 9 është denoncuar keqpërdorim i të drejtës së votës në shtëpinë familjare të J.SH në fshatin Gr
MPB-ja sot lëshon letërnjoftimet me procedurë të përshpejtuar Sot në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale të gjithë sektorët për punë administrative të MPB , do të punojnë për të lës
VMRO DPMNE: Policia po përgjon zyrtarët tanë VMRO-DPMNE ka akuzuar Ministrinë e Punëve të Brendshme se në bashkëpunim me Prokurorinë Publike dhe gjykatat është duke
Arrestimi i Grujevskit dhe Boshkovskit, MPB-ja greke ende nuk e ka konfirmuar MPB ende nuk ka marrë konfirmim zyrtar nga policia greke për arrestimin e ish-shefave Goran Grujevski dhe Nikolla Boshko
MPB-ja refuzon kërkesën e Gruevskit MPB-ja ka refuzuar kërkesën e kreut të VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, për të marrë 20 trupëroja. Ministri I brendsh
MBP-ja po kryen disa aksione nëpër Maqedoni Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë ka dalë me një njoftim zyrtarë në lidhje me ushtrimin e kontrolleve në dis
Spasovski: MPB-ja nuk do të jetë më shtab partiak Sretari i përgjithshëm i Lidhjes Social-demokrate të Maqedonisë, Oliver Spasovski, përmes një postimi në Facebook ku ka
MPB-ja lëshon fletarrest ndërkombëtar për Sead Koçan Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë ka lëshuar fletëarrest ndërkombëtar për Sead Koçan, pronar i "TV Nova".
OBRM-PDUKM: MPB-ja të gjejë përgjegjësit e dhunës OBRM-PDUKM-ja në një deklaratë kanë dënuar dhunën fizike në tre ditët e fundit, në të cilën sipas tyre, është bërë për m
Jo 5 milionë por 6.5 milionë euro do pagujë Kosova për pasaportat Ministria e Punëve të Brendshme ka edhe dhjetë ditë të paguajë gjobën lidhur me skandalin e pasaportave. Por kjo gjob