999 rezultate për

mozzik

Ndodhi ajo që kishim frikë? Mozzik s’duket gjëkundi në ditëlindjen e Loredanës (FOTO LAJM) Loredana e festoi ditëlindjen e saj me plot miq e një festë të madhe, por një gjë na bëri të dyshojmë sërish! Mozzik
Loredana dhe Mozzik kanë probleme? Reagon reperja (FOTO LAJM) Jo më larg se dje u tha se mes dyshes Loredana dhe Mozzik kanë nisur problemet. Fansat kanë nisur të shqetësohen pasi
Mozzik dhe Loredana ndahen pas skandalit të bujshëm të vjedhjes së parave? (FOTO LAJM) Mesa duket, shoëbizi shqiptar ka "rënë në sy". PAs ndarjes së cciftit Nora Istrefi dhe Robert Berisha, duket se martesa
Çudisin Loredana dhe Mozzik, çfarë bënë kësaj rradhe (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana përveç një dyshe shumë simpatike në jetën personale janë edhe një nga dyshet më të suksesshme kur vj
Pas skandalit, Mozzik dhe Loredana anulojnë koncertin pë këtë arsye (FOTO LAJM) Prej disa muajsh e gjithë media shkruajtën për Loredana Zefin dhe skemën e mashtrimit që thuhet se ajo ka bërë ndaj një
"Shumë e bukur për të qenë e vërtetë", Eminem i paska shkruar Mozzik-ut dy fjalë (FOTO LAJM) Mozzik padyshim është një nga reperët më të suksesshëm shqiptar, fama e të cilit tashmë po dominon edhe në vendet gjerma
Mozzik “dhëmb për dhëmb” me Ledrin, kush është reperi më i klikuar i kësaj vere (FOTO LAJM) Sezoni veror i këtij viti ka qenë i mbushur me projekte të reja muzikore nga artistët shqiptar. Pjesa më e madhe e këngë
Dikur kishin të njëjtin menaxher, Kida flet për marëdhënien me Mozzik (FOTO LAJM) Një vit më parë bëri bujë të madhe nëpër mediat sociale sherri që ndodhi mes dy vëllezërve Mozzik dhe Getinjo me ish-men
Pas skandalit me çiftin zvicerian, Loredana dhe Mozzik rikthehen fuqishëm (VIDEO) Pesë muaj pas bashkëpunimit të tyre “Romeo & Juliet”, çifti i njohur i shoëbiz-it, Loredana dhe Mozzik janë rikthyer fuq
Rikthehen fuqishëm, Loredana dhe Mozzik do të sjellin bashkë hitin e verës (FOTO LAJM) Pesë muaj pas bashkëpunimit të tyre “Romeo & Juliet”, çifti i njohur i showbiz-it, Loredana dhe Mozzik po rikthehen fuqi
Mozzikit i bëjnë "prit" në rrugë, fansa të "çmendur" (FOTO LAJM) Prej kohësh Mozzik së bashku me partneren Loredana kanë sjell një sërë hitesh që janë bërë të njohura jo vetëm në Shqipë
"Ëndërr", Mozzik ka gati bashkëpunimin më reperin e madh (FOTO LAJM) Reperi Mozzik ka gati super bashkëpunimin e vitit! Mjaft i emocionuar, ai ka lajmëruar se do të sjellë bashkëpunim me
Sytë zemra,kjo foto e Mozzik me vajzën e tij do ju rregullojë ditën (FOTO LAJM) Ka rreth 7 muaj që Loredana dhe Mozzik janë prindër të një vajze të cilën e quajtën Hana. Që prej ditës së parë të l
Akuzohet për zhvatje parash, Loredana dhe Mozzik shkrepin me armë zjarri publikisht (VIDEO) Loredana ka habitur me gjestin e saj, pasi vazhdon të jetë e ndjekur nga policia me akuzën për mashtrim të një çifti dh
Pas skandalit Loredana po kap majat e suksesit, më e mira mes gjermanëve (VIDEO) Loredana po njeh një sukses të pazakontë pas skandalit që e përfshiu në maj. Dy këngët e saj të reja, “Labyrinth” dh
Mozzik dhe Loredana nuk ndalen, ky është hapi i rradhës (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana kanë dhënë një lajm të papritur, por shumë të bukur për fansat. “Bonnie and Clayde Tour”, shkruhet n
Pas Loredanës, Mozzik publikon këngën e re (VIEDO) Reperi nga Kosova, Mozzik, vazhdon të publikojë vazhdimish projekte të reja. Ai tashmë ka sjellë edhe këngën e tretë
Kënga e re e Loredanës është e preferuara e Mozzik (FOTO LAJM) Loredana dhe Mozzik nuk kanë bërë aspak pushim përsa i përket karrierës së tyre muzikore edhe pse Loredana është nën het
Loredana gati të publikojë projektin e rradhës (FOTO LAJM) Loredana është një prej artisteve më të dashura e më të komentuara jo vetëm në shoëbizin shqiptar por edhe atë të huaj.
Një dashuri, sa shumë është ritur vogëlushja e Loredanës dhe Mozzik (FOTO LAJM) Loredana dhe Mozzik u bënë prindër për herë të parë pak para se të hynte viti i ri. Loredana lindi një vajzë të shënd