999 rezultate për

mozzik

Ndarjet VIP më të përfolura të vitit 2019 (FOTO LAJM) Shkurt – Arbana Osmani & Ardit Kero Duke qenë se historia e dashurisë e Arbana Osmanit dhe financierit Ardit Kero qën
Dikur prishën marrëdhëniet, Rina Balaj bën gjestin e papritur për Mozzik dhe Getinjon (VIDEO) Pas largimit nga labeli "On Records", në rrjet qarkulloi lajmi se Rina Balaj dhe dy vëllezërit, Mozzik dhe Getinjo, i ki
E lidhur me reperin gjerman? Mozzik: E tregove fytyrën e vërtetë (FOTO LAJM) Prej ditësh në mediat shqiptare dhe ato gjermane po qarkullon një lajm ku thuhet se Loredana ka nisur një lidhje të re.
Dikur Mozzik, tani reperi gjerman merr pjesë në videoklipin e Loredanës (VIDEO) Në orën 23:59, Loredana hodhi në treg këngën e saj më të re. Kënga mban titullin ‘Mit dir’, në shqip “Me ty”, dhe men
Na preku zemrat! Mozzik uron Hanën në ditëlindjen e parë me fjalët më të sinqerta (FOTO LAJM) Ditën e sotme vogëlushja e Loredanës dhe Mozzik, feston ditëlindjen. Hana mbush 1 vjeçe dhe në një ditë si kjo ajo ka
Kush është Bonez, gjermani që zuri vendin e Mozzik në jetën e Loredanës (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana në pak kohë u kthyen në ciftin e preferuar të shqiptarëve. Me ardhjen në jetë në vajzës së tyre,
Loredana organizon festë madhështore për ditëlindjen e Hanës, po Mozzik? (FOTO LAJM) Edhe pak ditë na ndajnë nga ditëlindja e Hanës. Vogëlushja e Loredanës dhe Mozzik mbush 1 vjeçe dhe për këtë ditë të
Kënga e Mozzik po bën namin, por ç'mendon Fifi për tekstin e reperit (FOTO LAJM) Sapo ora shënoi 00:00, Mozzik publikoi projektin e tij të ri të titulluar "Zemra ime", për të cilin kishte lajmëruar edh
Tjetër dedikim Loredanës? Mozzik hapi zemrën dhe na e bëri mishin kokërr! (VIDEO) Sapo akrepat kanë shënuar 00:00 dhe ka hyrë mesnata, reperi Mozzik ka lançuar këngën e tij më të re të tilluar “Zemra im
Hana e Mozzikut dhe Loredanës hedh hapat e parë, video do iu kënaq (VIDEO) Në muajin dhjetor të vitit 2018, Loredana dhe Mozzik u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi një vajzë, të ci
Mozzik nuk mban më, tregon hapur për ndarjen me Loredanën Mbrëmjen e sotme reperi Mozzik ka qenë i ftuat në emisionin “Prive”. Reperi ka folur për herë të parë për një media s
Përsëri me këngën e Mozzik, Loredana dhe Hana kërcejnë së bashku (VIDEO) Tre javë më parë, reperi Mozzik publikoi këngën e tij të re “Dhelpër dinake”, e cila ka bërë namin në Youtube dhe në med
"Arritëm diçka që s’e kemi bërë kurrë së bashku", Mozzik jep lajmin me lot në sy (FOTO LAJM) Reperi Mozzik ka ofruar ndihmën e tij për shqiptarët e prekur nga tërmeti i fuqishëm 6.4 ballë, i cili ka sjellë dëme të
Si adoleshent, çfarë po ndodh me Mozzik (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Loredan, Mozzik ka vendosur të bëjë një ndryshim që realisht nuk pritej në look. Reperi ka hequr mjek
Mozzik rrëfen të pathënat për arrestimin e Loredanës: Isha në shok! Mozzik është dorëzuar, ai ka treguar detaje në lidhje me ndarjen me bashkëshorten e tij, dhe çfarë ndodhi pasi e arrestu
"Isha në shtëpi me vajzën", pas ndarjes Mozzik tregon momentin e arrestimit të Loredanës (FOTO LAJM) Në një intervistë për gazetën zvicerane "20 minuten", Mozzik ka folur për ndarjen nga Loredana, këngën "Dhelpër dinake",
Treshja Mozzik, Loredana dhe Getinjo? Reperja sapo u zëvëndësua (FOTO LAJM) Prej gati dy vitesh Mozzik dhe Loredana ishin bashkë në çdo koncert të tyre. Në foton që lajmëronin koncertet ishim m
"Pas ndarjes e sheh veten të martuar sërish?" Mozziku habit me përgjigjen (FOTO LAJM) Mozzik ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin "NIN" në Klan Kosova ku gjatë intervistës foli për herë të parë edh
Loredana i vuri vulën! Poston këngën e Mozzik dhe reagimi i saj tregoi gjithçka! (VIDEO) Flisni sa të doni për “Dhelprën dinake”! Kënga e bujshme e Mozzik, sapo u publikua nga vetë Loredana në Instastory-n
Loredana flet pas ndarjes por "injoron" Mozzik: S’më ka ndihmuar me karrierën Loredana dhe Mozzik prej kohësh ata nuk janë më bashkë, por vazhdojnë që t’i bëjnë dedikime njëri-tjetrit. Loredana,