999 rezultate për

mozzik

I bashkoi hiti, Mozzik lë komentin epik në Instagramin e Taynës (FOTO LAJM) "Edhe ti" e Tayna dhe Mozzik rezultoi me të vërtet një hit siç kishte paralajmëruar dyshja. Gjithashtu hiti është bër
Jo vetëm që qenka lidhur, por e dashura e re e Mozzik i ngjan fiks Loredanës (FOTO LAJM) Mozzik e Loredana u bënë muaj të ndarë, por dyshja vazhdon të jenë shumë të komentuar në media, kjo edhe për faktin se a
"Luftë" edhe në muzikë, kënga e re e Mozzik mposht Loredanën në klasifikimet gjermane (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u hodh në treg bashkëpunimi muzikor i dy reperëve të suksesshëm shqiparë, Mozzik dhe Tayna. Kënga u p
Mozzik ia dedikon këngën e re Loredanës dhe e tha troç (VIDEO) Mozzik dhe Tayna publikuan sot bashkëpunimin e tyre të shumëpritur. Kënga mban titullin "Edhe ti" dhe u pëlqye shumë nga
Mega hiti doli, publikohet zyrtarisht kënga e Tayna dhe Mozzik (VIDEO) Ditën e djeshme në internet doli kënga e Mozzik dhe Tayna. Ndonëse, "Edhe ti", ishte planifikuar të publikohej më 28
Nuk pritej! Publikohet kënga e Taynës dhe Mozzik (VIDEO) Kënga e Taynës dhe Mozzik tani gjendet në YouTube. Edhe pse artistët kanë planifikuar që në datën 28 janar ta publikojë
Të gjithë prisnin këngën me Mozzik, Tayna merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) Të gjithë po presin me padurim bashkëpunimin mes Taynës dhe Mozzikut, një bashkëpunim ky që pritet të bëjë namin. Kjo pa
Kënga e re e Loredanës dedikim për Mozzik? Këngëtarja tregon çfarë fshihet pas saj Dy ditë më parë, reperja Loredana Zefi publikoi këngën e saj më të re në bashkëpunim me Juju, të titulluar ‘Kein Wort’.
"S'ke nder prandaj të la Mozzik", Loredana i kthen përgjigjjen e pahijshme komentuesit (FOTO LAJM) Pasi konfirmuan ndarjen, Mozzik dhe Loredana e kanë bërë të qrtë se marrëdhëniet me njëri-tjetrin nuk janë aq të mira.
Nuk la gjë pa thënë për Mozzik, Loredana konfirmon lidhjen e re? (FOTO LAJM) Intervista e Loredana Zefit për Alaudin Hamitin, krijoi një fortunë në mediat rozë, pas kundërpërgjigjes së Mozzik, i ci
S’do ta besoni sa kohë iu desh Taynës dhe Mozzik për të bërë gati super hitin! (FOTO LAJM) Në fillim të muajit shkurt, dy reperët më në zë të momentit, Mozzik dhe Tayna do të sjellin bashkëpunimin e tyre të parë
E quajti gënjeshtare, Loredana i kthehet Mozzik në mënyrën që s'do t'i pëlqejnë aspak! (VIDEO) Ditën e djeshme Mozzik u shpreh i revoltuar pas intervistës së Loredana Zefit, e cila foli për arsyet e ndarjes së tyre.
Flet menaxheri: Ja kur publikohet bashkëpunimi bombë i Mozzik dhe Taynës Prej disa kohësh po aludohej se dy reperët më në zë të momentit, Mozzik dhe Tayna, po sjellin bashkëpunimin e tyre të pa
Mega hiti është gati, Mozzik zbulon detajet e bashkëpunimit me Taynën (FOTO LAJM) Prej kohësh në media qarkullon një lajm ku thuhet se dy super këngëtarët shqiptarë, Tayna dhe Mozzik do të bashkëpunojnë
Si asnjëherë, Mozzik i bën akuzën e rëndë Loredanës: Boll e përdore vajzën tonë (FOTO LAJM) “Nuk është për të bërë hajgare, nuk bëjmë marketing për shkak të çikës. As unë as Mozzik s’kemi nevojë të ndahemi për t’
Loredana paska vetëm një problem me "Dhelpër dinake" (VIDEO) Loredana theu sot heshtjen në një intervistë ekskluzive për Alaudin Hamitin në NIN të Klan Kosova. Në intervistën që
Po ju bën kokën "lëmsh", kush është burri misterioz në videot e Loredanës (VIDEO) Këngëtarja e njohur dhe e dashur nga publiku shqiptar Loredana, pas ndarjes nga Mozzik me të cilin ka sjellë në jetë vog
Për herë të parë pas ndarjes, Loredana tregon se e la Mozzik? (VIDEO) Kanë qarkulluar shumë lajme mbi arsyen e ndarjes së çiftit, që dukeshin shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe sikur do
Tashmë pa Mozzik, Loredana i thotë të gjitha me tatuazhin e ri mbi shpinë (FOTO LAJM) Loredana prej kohësh po qëndron në krye të mediave rozë, e kjo jo vetëm për shkak të projekteve të reja por edhe përsa i
Në ditët e para të 2020-ës, Mozzik shtrohet në spital (FOTO LAJM) Jo të gjithë e nisin vitin e ri duke festuar dhe reperi shumë i dashur për publikun, Mozzik, është shembulli konkret. Ai