999 rezultate për

mozzik

Loredana organizon festë madhështore për ditëlindjen e Hanës, po Mozzik? (FOTO LAJM) Edhe pak ditë na ndajnë nga ditëlindja e Hanës. Vogëlushja e Loredanës dhe Mozzik mbush 1 vjeçe dhe për këtë ditë të
Kënga e Mozzik po bën namin, por ç'mendon Fifi për tekstin e reperit (FOTO LAJM) Sapo ora shënoi 00:00, Mozzik publikoi projektin e tij të ri të titulluar "Zemra ime", për të cilin kishte lajmëruar edh
Tjetër dedikim Loredanës? Mozzik hapi zemrën dhe na e bëri mishin kokërr! (VIDEO) Sapo akrepat kanë shënuar 00:00 dhe ka hyrë mesnata, reperi Mozzik ka lançuar këngën e tij më të re të tilluar “Zemra im
Hana e Mozzikut dhe Loredanës hedh hapat e parë, video do iu kënaq (VIDEO) Në muajin dhjetor të vitit 2018, Loredana dhe Mozzik u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi një vajzë, të ci
Mozzik nuk mban më, tregon hapur për ndarjen me Loredanën Mbrëmjen e sotme reperi Mozzik ka qenë i ftuat në emisionin “Prive”. Reperi ka folur për herë të parë për një media s
Përsëri me këngën e Mozzik, Loredana dhe Hana kërcejnë së bashku (VIDEO) Tre javë më parë, reperi Mozzik publikoi këngën e tij të re “Dhelpër dinake”, e cila ka bërë namin në Youtube dhe në med
"Arritëm diçka që s’e kemi bërë kurrë së bashku", Mozzik jep lajmin me lot në sy (FOTO LAJM) Reperi Mozzik ka ofruar ndihmën e tij për shqiptarët e prekur nga tërmeti i fuqishëm 6.4 ballë, i cili ka sjellë dëme të
Si adoleshent, çfarë po ndodh me Mozzik (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Loredan, Mozzik ka vendosur të bëjë një ndryshim që realisht nuk pritej në look. Reperi ka hequr mjek
Mozzik rrëfen të pathënat për arrestimin e Loredanës: Isha në shok! Mozzik është dorëzuar, ai ka treguar detaje në lidhje me ndarjen me bashkëshorten e tij, dhe çfarë ndodhi pasi e arrestu
"Isha në shtëpi me vajzën", pas ndarjes Mozzik tregon momentin e arrestimit të Loredanës (FOTO LAJM) Në një intervistë për gazetën zvicerane "20 minuten", Mozzik ka folur për ndarjen nga Loredana, këngën "Dhelpër dinake",
Treshja Mozzik, Loredana dhe Getinjo? Reperja sapo u zëvëndësua (FOTO LAJM) Prej gati dy vitesh Mozzik dhe Loredana ishin bashkë në çdo koncert të tyre. Në foton që lajmëronin koncertet ishim m
"Pas ndarjes e sheh veten të martuar sërish?" Mozziku habit me përgjigjen (FOTO LAJM) Mozzik ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin "NIN" në Klan Kosova ku gjatë intervistës foli për herë të parë edh
Loredana i vuri vulën! Poston këngën e Mozzik dhe reagimi i saj tregoi gjithçka! (VIDEO) Flisni sa të doni për “Dhelprën dinake”! Kënga e bujshme e Mozzik, sapo u publikua nga vetë Loredana në Instastory-n
Loredana flet pas ndarjes por "injoron" Mozzik: S’më ka ndihmuar me karrierën Loredana dhe Mozzik prej kohësh ata nuk janë më bashkë, por vazhdojnë që t’i bëjnë dedikime njëri-tjetrit. Loredana,
Kur bëhet fjalë për Hanën, Mozzik dhe Loredana harrojnë çdo mosmarrëveshje (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, reperët Loredana dhe Mozzik i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre dhe kanë vazhduar jetën të ndarë.
Loredana dhe Mozzik "thumbohen" lart e poshtë, si është marrëdhënia e saj me ish-kunatin (FOTO LAJM) Para disa kohësh, këngëtarja mjaft e dashur nga publiku shqiptar por jo vetëm njoftoi se lidhja e saj me bashkëshortin M
Loredana filmoi Hanën duke kërcyer me këngën e re të Mozzik? (VIDEO) Ditën e djeshme Mozzik publikoi klipin e tij më të fundit, "Dhelpër dinake". Të gjithë e interpretuan si një dedikim
I ra nga Kina, por Noizy sapo zbuloi si i ka punët me Mozzik (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme reperi i njohur Mozzik këngën e tij më të re, të titulluar ‘Dhelpër dinake’. Ndonëse ky projekt i ri
I tha të gjitha: Mozzik zbulon për herë të parë arsyen e ndarjes nga Loredana (VIDEO) Ndarja e Mozzikut dhe Loredanës ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave muajt e fundit. Ndarjen e bëri publike vetë Lo
E tha prap, Loredana po sigurohet mirë që Mozzik ta marrë këtë "mesazh" (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, Loredana dhe Mozzik nuk janë më bashkë dhe këtë lajm e konfirmoi vetë reperja në profilin e saj në Ins