999 rezultate për

mouse

Së shpejti makinën do t'i ngasim me mouse Tashmë duket se do të kemi makina që mund dhe t’i ngasim vetëm me një mouse. Një model i tillë në dizejnimin e parë i
Stili i Minnie Mouse i frymëzuar nga moda Të veçantat e saj janë fustanet me topa dhe fjongo, bashkë me buzëqeshjen, këto elementë e bëjnë miushen më të mahnitshm
Ky është mausi më i mirë në botë Përveç laptopit të tij Surface, i cili përdorë sistemin operativ Windows 10 S, Microsoft prezantoi edhe Mausin e ri Arc
Vdes shpikësi i “mouse”-t Ndërron jetë në moshën 88 vjecare shpikësi i “mouse”-t të kompjuterit, Doug Engelbart i cili be i famshem ne gjithe bote
Sophia Loren, gjyshja e Mickey Mouse “Kjo është hera e parë që dubloj një personazh filmash vizatimorë. Pse e bëra? Për nipat dhe mbesat e mia dhe për Ëalt D