999 rezultate për

mourinhos

11-shet më të mira sipas Mourinhos, Ancelottit dhe Ibrahimovic Carlo Ancelotti dhe Zlatan Ibrahimovic kanë emëruar 11-shen e tyre më të mirë me Jose Mourinho që përfshiu vetëm një loj
Sezoni i parë te Tottenham, Ndombele drejt largimit për shkak të Mourinhos Tanguy Ndombele është një nga blerjet më bujshme në historinë e Tottenhamit, por avnetura e tij te "spurs" mund të jetë
Nuk e kishim parë kurrë, Krul vërteton se është specialist i penalltive me metodën që përdori ndaj "spurs" Norwich kaloi në çerekfinale të FA Cup pasi eliminoi Tottenhamin e Jose Mourinhos. Ndeshja e rregullt përfundoi me re
Rose shpërthen ndaj Mourinhos: E dija që në fillim që nuk do më linte të luaja kurrë Ka sjellë shumë debate tek Tottenham cështja që ka përfshirë Danny Rose e teknikun José Mourinho. Në javët e kaluara
Mourinhos i plotësohet dëshira e parë "Po pres për lajme. Nuk flas për një lojtarë të Benfica", shprehej Jose Mourinho, ndërkohë që Tottenham Hotspurs ka mbyl
Reagimi epik i Neville tërheq vëmendjen e Mourinhos (VIDEO) Humbja e Manchester United në transfertën e Watford i ka befasuar të gjithë. Mes të shokuarve ndodhet edhe ish trajne
Chelsea triumfon ndaj Tottenhamit, Lampard i shkakton humbjen e 2 Mourinhos në Premier League (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të madhe 2-0 ndaj Tottenham në White Hart Lane ndaj Tottenham duke fituar një betejë të rënd
Efekti i Mourinhos, Tottenham 3 pikë larg Championsit Tottenham ka fituar në transfertë me rezultatin 2-1 në përballjen ndaj Wolves. Londinezët që me ardhjen e Mourinhos s
Britanikja e "çmendur" pas Mourinhos (FOTO LAJM) Ajo është 62 vjeçe, por prej shumë kohësh është e dashuruar me Jose Mourinhon, të cilit i ka kushtuar përveçse shumë koh
Tottenham shkatërron Burnley (VIDEO) Tottenhami i Jose Mourinhos shkatërroi Burnleyt , pas disfatës në mesjavë kundër Manchester Unitedit. Burnley e mbajt
Man United - Tottenaham, formacionet e mundshme: Rikthimi i madh i Mourinhos Sonte me fillim nga ora 20:30, do të luhet ndeshja mes Manchester United dhe Tottenam Hotpsur. Jose Mourinho rikthehe
Ardhja e Mourinhos tundon mbrojtësin i cili kërkoi largimin nga Tottenham Prej kohësh ka kërkuar largimin nga Tottenham, por ardhja e trajnerit jose Mourinho duket se ka tunduar mbrojtësin Toby
Kane nuk largohet, zbulohet prapaskena pse Mourinho pranoi stolin e Tottenham Shtypi i shkruar në Angli dhe më konkretisht dy gazetat prestigjoze Daily Telegraph dhe Daily Express zbulojnë një prapa
Transferimi i Mourinhos, 5 lojtarët që do transferohen tek Tottenham Mourinho dhe Spurs bashkuan udhët mëngjesin e sotëm dhe së bashku do tentojnë ta qojnë klubin përpara. Vetëm 12 orë p
Miqtë këshillojnë Mourinhon të zgjedhë Arsenalin para Realit Shokët e besueshëm të Jose Mourinhos i kanë kërkuar atij që të zgjedh Arsenalin para një rikthimi të mundshëm te Real Ma
Formacioni i Mourinhos si trajner i Arsenalit, Xhaka jashtë (FOTO LAJM) Jose Mourinho mund të emërohet trajner i Arsenalit si pasues i spanjollit Unai Emery. The Sun tashmë ka publikuar edh
Pochettino në rrezik, Mourinho bëhet gati Jose Mourinho është gati të marrë drejtimin e Tottenahmit që po kalon një krizë të thellë në ndeshjet e fundit. Drejt
Largimi i Benitez i hap rrugën Mourinhos Rafael Benitez zyrtarizoi ditën e sotme largimin nga drejtimi i Newcastle, duke i dhënë fund aventurës njëvjeçare. Te
Strategjitë e Mourinhos për të ndalur Messin dhe Barcen me Interin Jose Mourinho është rikthyer në prillin e vitit 2010, asokohe trajner i Interit, ku arriti të eliminojë Barcelonën e mad
Zanetti: Rikthimi i Mourinhos? Më duket mungesë respekti ndaj Spallettit "Një kthim i Mourinhos tek Interi? Më duket një mungesë respekti për trajnerin tonë Spalletti, i cili po përgatit një n