999 rezultate për

mourinhos

Pamjet e Mourinhos në takim me Kane bëhet viral në internet (VIDEO) Po vazhdojnë të zbulohen pjesë nga dokumentari i Tottenhamit, aty ku zbulohen edhe pjesë nga biseda private. Në një p
Mourinho me fjalë të mëdha për Harry Kane: Puna që bën për ekipin vlen aq sa golat e tij Tottenhami zgjodhi Jose Mourinhon një vit më parë në vend të Mauricio Pochettino, i cili kishte humbur finalen e Champio
Barazim shokues ndaj West Ham, ky është reagimi i Mourinhos Jose Mourinho, trajneri i Tottenham, as që mund ta besonte atë që i ndodhi skuadrës së tij në derbin kundër West Ham Uni
2 gola në 8 minuta, Tottenham e nis furishëm ndaj West Ham (VIDEO) Tottenham e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj West Ham. Skuadra e Mourinhos ka shënuar 2 gola të shpejtë me Son dhe Ka
Spektakël në Old Trafford, shënohen 3 gola në 7 minuta (VIDEO) Ka nisur me spektakël supersfida mes Man Utd dhe Tottenham. Vendasit kanë kaluar të parët në epërsi që në minutën e 2
Bale te Tottenham? Kjo është përgjigjia e Mourinhos Jose Mourinho ka reaguar pas raportimeve të fundit për mundësinë e transferimit të Gareth Bale në Tottenham Hotspur.
ZYRTARE/ Joe Hart i bashkohet Tottenhamit të Mourinhos Skuadra e Tottenham ka zyrtarizuar transferimin e portierit anglez, Joe Hart. Anglezi ka nënshkruar kontratë me klubi
Guardiola i kundërpërgjigjet Kloppit dhe Mourinhos: Nëse ata duan të flasin, jam këtu Manchester City do të luajë në Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshëm, pasi Gjykata e Arbitrazhit Sportiv (CAS) e ka shfu
Plotësohet dëshira e Mourinhos, "spurs" rinovojnë me dy futbollistë Jose Mourinho merr një lajm të mirë. Tottenham është një nga klubet e Premier League që ka më shumë futbollistë në skade
Coutinho mund të përfundojë nën urdhërat e Mourinhos Interesimi i skuadrave të Premierligës për shërbimet e Philippe Coutinho vazhdon të jetë ekzistent, por Barcelona mund t
Sanchez flet hapur: Prej Mourinhos humba besimin Në vitet e para të dekadës së fundit ai u konsiderua një nga sulmuesit më të talentuar në skenën botërore. Më pas karrie
Tottenham rinis stërvitjen, Mourinhos i rikthehet Harry Kane Arsenali ishte skuadra e parë angleze që rinisi stërvitjen, ndonëse duke respektuar distancimin social, ndërsa klubet e
Ylli i Manchester United tregon progresin që arriti nën urdhërat e Mourinhos Marcus Rashford beson se periudha e vështirë në të cilën kaloi sa e kishte trajner Jose Mourinhon në Manchester United e
11-shet më të mira sipas Mourinhos, Ancelottit dhe Ibrahimovic Carlo Ancelotti dhe Zlatan Ibrahimovic kanë emëruar 11-shen e tyre më të mirë me Jose Mourinho që përfshiu vetëm një loj
Sezoni i parë te Tottenham, Ndombele drejt largimit për shkak të Mourinhos Tanguy Ndombele është një nga blerjet më bujshme në historinë e Tottenhamit, por avnetura e tij te "spurs" mund të jetë
Nuk e kishim parë kurrë, Krul vërteton se është specialist i penalltive me metodën që përdori ndaj "spurs" Norwich kaloi në çerekfinale të FA Cup pasi eliminoi Tottenhamin e Jose Mourinhos. Ndeshja e rregullt përfundoi me re
Rose shpërthen ndaj Mourinhos: E dija që në fillim që nuk do më linte të luaja kurrë Ka sjellë shumë debate tek Tottenham cështja që ka përfshirë Danny Rose e teknikun José Mourinho. Në javët e kaluara
Mourinhos i plotësohet dëshira e parë "Po pres për lajme. Nuk flas për një lojtarë të Benfica", shprehej Jose Mourinho, ndërkohë që Tottenham Hotspurs ka mbyl
Reagimi epik i Neville tërheq vëmendjen e Mourinhos (VIDEO) Humbja e Manchester United në transfertën e Watford i ka befasuar të gjithë. Mes të shokuarve ndodhet edhe ish trajne
Chelsea triumfon ndaj Tottenhamit, Lampard i shkakton humbjen e 2 Mourinhos në Premier League (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të madhe 2-0 ndaj Tottenham në White Hart Lane ndaj Tottenham duke fituar një betejë të rënd