999 rezultate për

mourinhon

Schweinsteiger shtang Mourinhon, shënon një tjetër super gol (VIDEO) Ish-mesfushori i Bayern Munchen dhe Manchester United, Bastian Schweinsteiger, po i tregon Jose Mourinhos se çfarë ka hu
Pasi bëri sherr me Mourinhon, Conte përplaset dhe me Guardiolën (FOTO) Chelsea ka fituar dje ndaj Manchester City-it duke hedhur një hap të sigurt drejt titullit kampion. Gjithsesi Blutë e Lo
Neymar trondit Barcelonën: Dua të luaj në Premier League Neymar mund ta mbyllë shpejtë aventurën te Barcelona. Sulmuesi i njohur brazilian ka befasuar të gjithë duke u shprehur
Rooney: Ja çfarë mendoj për Jose Mourinhon Wayne Rooney mendon se mentaliteti fitues i Jose Mourinhos ka sjell një impakt pozitiv në skuadrën e Manchester United.
Hazard thumbon Mourinhon Eden Hazard ka thënë fjalë shumë të mira për Antonio Conten për punën që po bën te Chelsea, të cilin që tani e konsidero
17 lojtarët që kanë debutuar me Mourinhon me Realin, ja ku luajnë sot (FOTO) Jese Rodriguez u transferua dje te skuadra e Las Palmas pasi nuk mundi të gjente formën më të mirë në Francë te PSG-ja.
Antonio Conte për herë të 3 lë pas Guardiolën dhe Mourinhon Antonio Conte është shpallur trajneri më i mirë i muajit në Premier League dhe ky titull vjen tek ai për herë të 3 rradh
United kërkon të "blindojë" Mourinhon, i ofron dhe 8 vite kontratë Manchester United e ka vendosur dhe dëshiron që Mourinho të kthehet në Fergusonin e ri. “Djajtë e Kuq” janë gati ta blin
Nedved: Me Mourinhon do shkoja në çdo vend, por jo tek Interi Pavel Nedved më vitin 2009 ishte shumë pranë kalimit te skuadra e Interit nga Juventusi. Kjo lëvizje e bujshme nuk u rea
Xavi sulmon ashpër Mourinhon: Nuk mendon për futbollin Ish-futbollisti i Barcelonës, Xavi Hernandez nuk ka kursyer kritikat për Jose Mourinhon i cili sipas tij është një trajn
Moses për Mourinhon: Ai më bllokoi Mesfushori i Chelseat, Victor Moses, ka lëshuar kritika për trajnerin aktual të Manchester Unitedit, Jose Mourinho. Mos
Conte: Ja si duhet ta presin tifozët Jose Mourinhon Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, do të kthehet si kundërshtar në stadiumin e Chelseat për herë të parë qe ku
Gazetari anglez ironizon keq Mourinhon Gazetari i njohur anglez, Gary Lineker ka ironizuar me trajnerin e Manchester United, Jose Mourinhon. Në një postim n
Rrëfehet Pepe: Ja çfarë mendoj për Mourinhon, Ancelottin dhe Zidane Pepe dhe Jose Mourinho janë dy tipa të ngjashëm, shumë luftarak, dhe polemizues, por nuk kanë simpati për njëri-tjetrin.
Hazard thumbon Mourinhon: Me Conten kam rilindur Në sezonin e kaluar Chelsea ishte një ekip që dështoi totalisht, dhe një ndër dështakët më të mëdhenj ishte Eden Hazard.
Burg për Jose Mourinhon? Kryetari i shoqatës së futbollistëve “FifPro”, Dejan Stefanovic ka kërkuar burgosjen e Jose Mourinhos. Kjo ka ndodhur
Rooney vlerëson lartë Mourinhon Sulmuesi i Manchester Unitedit, Wayne Rooney ka thënë fjalë shumë të mira për ndikimin e Jose Mourinhos si trajner i Uni
5 lojtarëve që u ndryshon e ardhmja me Mourinhon te United (FOTO) Jose Mourinho dhe Manchester United kanë një të përbashkët, kanë mentalitet fitues. E kush më mirë se strategu portugez
Januzaj "kërcënon" Mourinhon Lojtari i përfaqësueses belge, Adnan Januzaj, kërkon që trajneri i ri i Manchester United, Jose Mourinho ta aktivizojë s
Prezantohet Ibra, ja fjalët e para si lojtar i United Tashmë më në fund është zyrtare, dhe nuk do të ketë më spekulime për të ardhmen e tij. Zlatan Ibrahimovic është prezantu
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.