999 rezultate për

mourinho

Mourinho "godet" në deklaratën e tij: Nuk habitem që këto skuadra të s’kualifikohen Jose Mourinho u vu në qendër të vëmendjes kur tha se Juventus ka të gjitha shanset për të ërë përmbysjen e madhe ndaj At
Mourinho: Ky mesfushor i United ishte si një qen i çmendur përballë Barcelonës Jose Mourinho nuk mbeti i mahnitur nga paraqitja e Barcelonës në ndeshjen e së mërkurës kundër Manchester Unitedit, në k
Mourinho i thotë "jo" skuadrës italiane: Nuk bën për mua Trajneri portugez Jose Mourinho ka marrë një ofertë nga skuadra e Romës, për të drejtuar verdhekuqtë sezonin e ardhshëm
Babai i Juan Matës "pajton" Guardiolën dhe Mourinhon (FOTO LAJM) Rivaliteti midis Pep Guardiolës dhe Jose Mourihnos ka bërë gjithmonë bujë në botën e futbollit. Gjithsesi, jeta nuk
Jose Mourinho pëlqen Bundesligën Jose Mourinho ka deklaruar se i pëlqen Bundesliga gjermane. "Bundesliga është një garë emocionuese për mua, veçanëris
Nga franca e bëjnë të kryer Mourinho nga sezoni ardhshëm te ky klub Italian Jose Mourinho dëshiron rikthimin në Serie A. Portugezi drejtoi në mënyrë të suksesshme Interin për dy sezone, aty ku fit
E bujshme: Mourinho i ofrohet Interit, por drejtuesit e refuzojnë për italianin Jose Mourinho është nostalgjik për Interin, sikurse zikaltrit, nëntë vite pas "tripletës", nuk e harrojnë portugezin.
Trondit ish-presidenti i Deportivo La Coruna: Mourinho e vodhi Championsin në 2004, e fitoi me arbitra Augusto Sezar Lendoiro, ish-presidenti i Deportivo La Coruna i është kthyer ndeshjes gjysmëfinale të Championsit të viti
Çmendet Roma, tenton Mourinhon për stolin Edhe pse në stol u ul një trajner me eksperiencë të jashtëzakonshme, italiani Claudio Ranieri nuk po arrin të bindë drej
Mourinho te Lyon-i? Reagon presidenti i ekipit francez Presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas ka thënë se klubi i tij nuk është në gjendje të përballojë Jose Mourinhon. Mou
Zbulohet sherri Pogba-Mourinho, shkak u bë makina Rolls Royce Një nga rasyet kryesore të largimit nga stoli i Manchester United për Jose Mourinhon, ishte padyshim sherri i vazhduashë
Mourinho: Dua të drejtoj Portugalinë por jo tani Jose Mourinho i cili është i pa punë që prej 18 dhejtorit të vitit të shkuar kur dhe u shkarkua nga Machester United ka
Mourinho refuzon Portugalinë, zbulon të ardhmen Në një prononcim gjatë forumit të mbajtur nga Federata Kombëtare e Trajnerëve të Futbollit, Jose Mourinho ka shprehur dë
Zanetti: Rikthimi i Mourinhos? Më duket mungesë respekti ndaj Spallettit "Një kthim i Mourinhos tek Interi? Më duket një mungesë respekti për trajnerin tonë Spalletti, i cili po përgatit një n
E bujshme: Mourinho merr drejtimin e Bayern Munich? Bayern Munich po synon të bëhet e frikshme sezonin e ardhshëm. Pasi siguaruan Pavard dhe Lucas Hernandez, tashmë bavar
Zbulohet e ardhmja e Jose Mourinho Shpesh, tekniku është lidhur me shumë ekipe, ku rikthimi te Reali ose te Interi u përfolën shumë para pak muajsh, gjiths
Mourinho merr drejtimin e Lyon-it? Jose Mourinho ka zbuluar se nga fillimi i sezonit të ardhshëm mund ta shohim atë në Ligue 1, të Francës. Mourinho ësh
Mourinho i jep siguri Zidane: Njeriu i duhur për Real Madridin Jose Mourinho këmbëngul se Zinedine Zidane e meriton stolin e trajnerit në Real Madridit, edhe pse u përfol shumë se por
Mourinho i sigurt: Juventusi dhe Barcelona favorit për finalen e Ligës së Kampioneve Jose Mourinho i cili është i papunë që prej dhejtorit të vitit të shkuar kur dhe u shkarkua nga Manchester United, ka fo
Mourinho: Kam refuzuar 3 oferta, do të kthehem në verë Jose Mourinho ka paralajmëruar se do t’i rikthehet punës së trajnerit menjëherë pas përfundimit të këtij sezoni, por nuk