Identifikohen dy nga grabitësit e miliona eurove në aeroportin e Rinasit
999 rezultate për

motren

Luftë në familje, Wanda Nara padit për shpifje motrën e Icardit (FOTO LAJM) Ka plasur sherri në familjen Icardi. Wanda Nara ka vendosur të veprojë ligjërisht duke e paditur motrën e Icardit Ivanën
Del vendimi, Qumili ka rrahur të motrën Në maj të vitit 2016-të aktori Sevdai Radogoshi i njohur si Qumili ishte shoqëruar në polici pasi që dyshohej se kishte
"Të q*fsha robt, të q*fsha motrën", kë shau Sadiku pas golit alla Roberto Carlos (VIDEO) Armando Sadiku u kthye protagonist këtë fundjavë duke shënuar një gol të mrekullueshëm nga një distancë e konsiderueshme
Dështoi me të parën, Rama hap "simotrën" e transparenca. al Kur erdhi në pushtet, i gjendur nën presionin e atyre pak mediave që i bënin jehonë shkeljeve galopante me koncensionet
Teprohet dissi mes vajzave, Trejsi ofendon keq Encën dhe motrën e saj (VIDEO) Prej disa ditësh ka nisur keq sherri mes këngëtares Enca Haxhia dhe Trejsi Sejdinit. Kjo e fundit bëri deklaratën e fort
Vëllezërit monstra, vrasin barbarisht motrën e tyre (FOTO LAJM) Dy vëllezër janë arrestuar në Indi, pasi dhunuan motrën e tyre 12 vjeçare, e cila më pas u pre me drapër, thonë policia
Krimi trondit Kroacinë, vrau motrën dhe e mbajti në frigorifer për 18 vite Në një fshat në Kroaci, brenda një frigoriferi është gjetur trupi i një gruaje e cila ishte zhdukur më shumë se 18 vjet
Nxehet Balliu: Mos e krruani me motrën time Deputeti Klevis Balliu është nxehur dje seancën plenare në Kuvend, pasi i kanë përmendur të motrën, e cila sipas mediave
U shkatërruan tre familje, bashkëshorti merr vendimin drastik ndaj Elidës Shokoi gjithë Shqipërinë ngjarja e rëndë në Zall-Bastar ku një 34 vjecar u vra pasi kishte një lidhje me një grua të mar
Rrëfimi i Canit: Dyshoja se Arben Gjeçi më ngacmonte gruan, por e gjeta me motrën te kashtorja Vrasja e dy ditëve më parë në Zall Bastar të Tiranës ka tronditur opinionin. Shkak është bërë një histori me tradhti
"Më qeshi me ironi pas seks*t me motrën", dëshmia e plotë e Esat Canit Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e Arben Gjecin, mbrëmjen e 24 janarit në fshatin Bastar i Mesëm në Tiranë. Ku
"Pash një hije që lëvizte në dhomën e motrës", Esati tregon detajet e vrasjes Esat Cani është autori i vrasjes së Arben Gjecit katër ditë më parë. Gjeci u gjend në cep të një rruge ku në fillim
Çmenduri, kanos motrën brenda gjykatës Një kanosje ka ndodhur dje brenda Pallatit të Drejtësisë në Prishtinë. Sipas njoftimit të policisë, i gjithë rasti ka n
Zbulohet vrasësi i rrezikshëm në SHBA, shikoni si e mbulonte krimin Forcat policore në Florida, besojnë se një burrë 35-vjeçar ka vrarë gruan e tij në dhjetor të 2017-s e më pas është shti
“Donte gjithmonë t’i dilte e tija”, detaji tronditës nga masakra në Ballsh Ngjarja e rëndë ku në Ballsh një 34-vjeçar vrau me thikë bashkëshorten e tij 31 vjeçe dhe motrën e saj 18 vjeçe pas një
Elita e bukur? Shihni motrën e saj superyll Elita Rudi ëështë kthyer tashmë prej kohësh në një fenomen, dhe shquhet për bukurinë që e karakterizon. Moderatorja n
Vrau motrën e të dashurit, vajza qesh kur merret në pyetje nga policia (VIDEO) Pas dy vitesh hetime, policia Britanike mundi të zbardhë një ngjarje të vështirë kriminale. Nathan Mattheës sëbashku
Kacifas e kishte parashikuar vdekjen, del biseda e tij me motrën Detaje të reja kanë dalë në lidhje em Kacifasin që humbi jetën pasi sulmoi me armë RENEAN. Mediat greke kanë shkruar
Deklarata e fortë e reperit shqiptar: Jam penduar se rrihja motrën Reperi Bim Bimma zakonisht nuk para shfaqet në intervista dhe rrallë flet për jetën e tij provate. Por këtë herë ka t
Sot një divë, dikur Kendall ishte tmerrësisht xheloze për motrën e saj Vëmendje! Njëherë e një kohë, Kendall Jenner nuk kishte asnjë shoqe dhe sigurisht ky fakt e shqetësonte. Dhe periudhën