999 rezultate për

motrat

Të lidhura me të njëjtin burrë, motrat binjake flasin për shtatzaninë (FOTO LAJM) Një dyshe binjakesh që janë quajtur "motrat më identike në botë" kanë zbuluar së fundmi se dëshirojnë të mbeten shtatëzë
Si rrallëherë, Arilena Ara ndan super foton nga jahti me motrat e saj (FOTO LAJM) Si rrallëherë, Arilena Ara ka ndarë një foto me motrat e saj dhe duket se elegancën e paskan në gen. Tre vajzat kanë
Pastori i kishës ku shkonin motrat Josifi: Janë përdorur si kavie Detaje të tjera zbardhen nga jeta e dy motrave Josifi dhe nënës së tyre Zhanetës, që vendosën të sakrifikonin për shkak
Pastori i kishës ku shkonin motrat Josifi: I vizitonin persona me kostum, 6 vite pa i parë Pastori i Kishës Ungjillore, Fitor Muça nga emisioni “Abc-ja e Mëngjesit”, është shprehur se ngjarja e vetëflijimit të f
Torturoi gjer në vdekje dy motrat e mitura, 64 vite burg për lideren e kultit fetar Një grua, e cila e konsideronte veten si udhëheqëse shpirtërore të një kulti fetar në Kolorado të SHBA-së është dënuar m
Greta dhe Eni Koçin nuk i ndan asgjë, motrat kalojnë kohën e vyer pranë njëra-tjetrës (FOTO LAJM) Motrat Greta dhe Eni Koçi janë ndër të preferuarat shqiptare. Artistet i kanë dhuruar publikut mjaft hite duke marrë
Influencojnë botën, shifrat e çmendura që shpenzojnë motrat Kardashian për bukurinë (FOTO LAJM) Nëse Kardashians janë inspirimi juaj i bukurisë, është më mirë të keni xhepa të thellë. Kim Kardashian, Kylie Jenner dhe
41-vjeçarja rrëfen konfliktin me vëllain dhe motrat: Ose firmos ose do të shpall të vdekur! Një histori njerëzore, ku në qendër të saj ka konfliktet për çështje pronësie mes një anëtarëve të një familjeje është b
Janë bërë "gazi botës", ratet kur motrat Kardashian-Jenner kanë dështuar me Photoshop-in (FOTO LAJM) Duke qenë familja më e famshme në botë, të gjithë sytë janë vazhdimisht në çdo lëvizje që Kardashian dhe Jenner bëjnë.
Të jesh macja e Tylor Swift do të thotë të jesh më e pasur se motrat Kardashian (FOTO LAJM) Shumë njerëz mund t’i duan kafshët, të tjerë lidhen shumë me to, por ka edhe nga ata që bëjnë gjëra ekstreme për kafshët
I ndau regjimi, 2 motrat ribashkohen pas 47 vjetësh (FOTO LAJM) Dy motra, 98 dhe 101 vjeç u ribashkuan për herë të parë pas 47 vitesh pasi u ndanë gjatë regjimit Khmer në Kamboxhia.
Mike Tyson zbulon publikisht prapësitë e tij: Kam shkuar me mamatë dhe motrat e shokëve Të gjithë e mbajnë mend Mike Tyson, edhe pse amerikani ka vite që është tërhequr nga sporti i boksit. Ish-kampioni i pes
Grushte dhe fyerje banale, motrat Karadashian lën nam para kamerave (VIDEO) Me sa duket Taylor Sëift nuk është e vetmja që ka debate me Kim Kardashian. Motra e yllit të reality shoë-t, Kourtney
Motrat surprizojnë mësuesen heroinë pasi humbën vëllain: Ke qenë një nënë e dytë! Programi i “Dua të të bëj të lumtur” ka sjellë një histori prekëse për ditën e mësuesit, 7 Mars. Mësuese Rilindja ish
Me fishekzjarre dhe lule, motrat Vjollca surprizojnë të ëmën në mesnatë (VIDEO) Për motrat Vjollca sot është një ditë e veçantë pasi nëna e tyre ka ditëlindjen. Me një buqetë gjigande dhe një tort
I ndau regjimi, 2 motrat ribashkohen pas 47 vjetësh (FOTO LAJM) Dy motra, 98 dhe 101 vjeç u ribashkuan për herë të parë pas 47 vitesh pasi u ndanë gjatë regjimit Khmer në Kamboxhia.
Reagojnë për herë të parë motrat e Kobe: Jemi të shkatërruara (FOTO LAJM) Aksidenti tragjik që i mori jetën basketbollistit të famshëm, Kobe Bryant, vajzës së tij dhe 7 pasagjerëve të tjerë ka t
Set i veçantë fotografik, motrat me sindromën e rrallë publikojnë fotot e mrekullueshme (FOTO LAJM) Nuk ekziston mundësia që të shikoni shpesh një person albino në rrugë, pasi është një gjendje mjaft e rrallë. Kjo ësh
Të djersitura e të lodhura, Marinën dhe Luanën nuk i keni parë kurrë në këtë gjendje (VIDEO) Gjithmonë në supër formë, të kuruara deri në detaje, të gjithë jeni mësuar t'i shihni motrat Vjollca si më të bukurat e
21 vite nga humbja e Ahmet Kaçikut, Haradinaj: Lum Atdheu që ka burra si ai Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, përkujtoi dëshmorin Ahmet Kaçiku në 21 vjetorin e rënies. Haradinaj, përmes