999 rezultate për

motrĂs

"Si mes motrash", marrĂ«dhĂ«nia e Jona Spahiut me kunatĂ«n Ă«shtĂ« pĂ«r t'u patur zili (VIDEO) Moderatorja e njohur, Jona Spahiu ka qenĂ« e ftuar nĂ« programin ‘FtesĂ« nĂ« 5’. Ajo ka treguar se mezi e ka pritur kthi
Në të gjitha puntatat, Marina dhe Luana paskan bërë këtë truk motrash (FOTO LAJM) Të dyja kanë moderuar programe argëtimi dhe kanë rrëmbyer vëmendjen e audiencës. Prej disa javësh tashmë kanë nisur d
Sfidë mes motrash, kush e veshi më bukur fustanin e zi? (FOTO LAM) Marina dhe Luana këtë të shtunë ishin që të dyja kokë më kokë në Prime Time, njëra në Klan dhe njëra në Top Channel.
Xhelozi mes motrash, modelja e njohur bën hapin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Kendall Jenner është e vogla e familjes Kardashian-Jenner dhe shpesh është komentuar se mes Kylie dhe saj ka mosmarrëves
Sfidë mes motrash, fitojnë "Vjollcat" apo "Koçit"? (FOTO LAJM) Ato janë 4 nga vajzat më të njohura dhe më të diskutuara të showbizit shqiptar. Motrat Vjollca dhe Koçi shpesh janë n
Dashuri motrash, Luana pas dasmës ka ca fjalë për Marinën (FOTO LAJM) Dasma madhështore e Getoarit e dhe Marinës duket se ishte e fundit për këtë vit. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre n
Plas sherri nĂ« televizion mes motrash, konflikti pĂ«r pronat dhe martesat me shumĂ« meshkuj KĂ«tĂ« puntatĂ« nĂ« emisionin “Shihemi nĂ« gjyq”, ishin dy motra tĂ« cilat ishin nĂ« konflikt pĂ«r njĂ« apartament. Fatbardha
Konkurrencë mes motrash, Afërdita apo Jehona Dreshaj më seksi? (FOTO LAJM) Motra e këngëtares Afërdita Dreshaj, kohët e fundit po bën një bum të madh në rrjetet sociale. Falë një fotoje të postua