999 rezultate për

motors

Makina pa timon dhe pa pedale nga viti 2019 General Motors ka zbuluar planet ambicioze për prodhimin e një makine pa shofer dhe pa pedale në vitin 2019. Makina e
Range Roveri i ri ju lë pa fjalë! (FOTO) Kompania e cila merret me modifikimin e veturave, Absolute Motors, ka publikuar fotografitë e modelit Range Rover që e k
"Elio Motors" sjell makinën ultra-ekonomike me 3 rrota Kompania “Elio Motors” ka njoftuar se së shpejti do të nisë punët në prototipin e pestë me tri rrota dhe ultra-ekonomike
Tregtoni me aksionet e Tesla Motors me këto 50 € falas Tregtoni me aksionet e Tesla Motors me këto 50 € falas Në gjysmën e dytë të muajit shkurt, çmimi i aksioneve të Tesla
BMW modifikon modelet M4 Coupe (FOTO LAJM) BMW ka bërë të mundur modikimin e dy modele interesante, M4 Coupe. Për të realizuar modifikimin e këtyre modeleve janë k
Feston golin me motorsharrë (VIDEO) Kemi parë futbollistë që festojnë në forma të ndryshme. Ka nga ata që ecin me duar. Kërcimi sigurisht që është bërë një
Ky Ferrari mund të bëhet i juaji për 20 milionë euro (FOTO-LAJM) Ky Ferrari që shihni në fotot më lartë pritet të shitet për 20 milionë euro. Makina 50-vjeçare është ndërtuar me dorë në
Më të mirët e panairit të makinave në Detroit (FOTO-LAJM) “Chevrolet Corvette Stingray”, “General Motors” u shpall në panairin ndërkombëtar të automjeteve në Detroit si makina am
Fabien Barthez, kampion i Francës në GT motorsport (FOTO-VIDEO) Ish portieri i Manchester United dhe Francës, kampion bote në "France 98", Fabien Barthez është kurorëzuar kampion i Fra
Kjo makinë nga rruga futet dhe lundron edhe në det (VIDEO) Kjo makinë është vërtetë shumë e veçantë. Ashtu edhe siç mund të shihet në videon e mësipërme, makina nga rruga mund të
Chevy 2014 kabriole, thjesht elegante (FOTO LAJM) Dy muaj pasi General Motors prezantoi modelin e 2014 Corvette Stingray, kompania shfaqi versionin kabriole në Sallonin e
"Djajtë e Kuq" me sponsor të ri Manchester United ka ndryshuar sponsorin që do të mbajë të sigluar në fanellë pas sezonit të ardhshëm. "Djajtë e kuq" ka
Gol nga goditja e këndit (VIDEO) Në Ligën e Kampionëvë të Afrikës, skuadra e Jeonbuk Motors arrin të mposht Al Ittihad-in me rezultat 2-1 dhe të kualifik
SHBA, tregu i shitjes së makinave pëson rritje Gjatë muajit shtator shitjet e makinave në SHBA kanë pësuar një rritje krahasuar me një vit më parë. Shifrat tregojnë se
Hapet "Motor Show Seoul 2011" Mijëra njerëz vizituan motor-show më të madh ndërkombëtar që zhvillohet në Korenë e Jugut, i cili u hap ditën e sotme. N
Pas 12 vitesh, Ford shet me shume makina se General Motors Prodhuesi amerikan i automobilave “Ford Motor” ka shënuar gjatë shkurtit në territorin e SHBA
General Motors terheq 1 milion e 300 mije makina Edhe “General Motors” ka njoftuar tërheqjen e 1 milion e 300 mijë makinave të shitura në
General Motors nuk do te prodhoje me Hummer Gjigandi i prodhimit të automjeteve General Motors njofton në faqen zyrtare të internetit mbylljen e mark
General Motors, zyrtarisht shpalli falimentimin Dështimi më i madh i një kompanie industriale në historinë e SHBA-ve. Prodhuesi i automobilave