999 rezultate për

motorr

190 km në orë, filmohet aksidenti i frikshëm i motorristes joshëse (VIDEO) Një video e kapur nga kamera e helmetës së një motoristeje ruse ka kapur momemtin e tmerrshëm të përplasjes së saj gjatë
I dashuruar me helikopterin e tij, koha kur Bryant fikte motorrin në ajër Mësohet se Kobe Bryant kishte një pasion të veçantë për helikopterët. Ai ishte prej kohësh në dashuri me helikopterin e
Trupat në rrugë, makina "hedh në ajër" motorrin Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Librazhd-Përrenjas. Ngjarja ka ndodhur në Qukës ku një njet tip
Aksident në Durrës, përplaset rëndë drejtuesi i motorrit Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Fllakë. Makina tip BenZ ka përplasur një matorr, ku për pasojë
Aksidenti i tretë brenda ditës në Elbasan, makina bën për spital drejtuesin e motorrit Një aksident është shënuar pak minuta më parë në qytetin e Elbasanit, ku një automjet ka përplasur një motorrçikletë dre
Doza kokaina dhe tapë në motorr, vihen në pranga tre persona Tre persona janë arrestuar pas një operacioni në Lezhë – Kurbin – Mirditë. Një prej tyre është kapur me një sasi koka
Po udhëtonte me motorr, turisti përfundon në lumin Kir Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Prekal-Kir, Shkodër. Një turist zviceran ka dalë nga rruga teksa po udhëtont
Futet me motorr me shpejtësi në kthesë, ndërron jetë shqiptari Një aksident me motor ka rezultuar fatal për një shqiptar në Itali. Viktima është Redian Abllanica 35 vjeç, banues në
Makina përplas motorrin në Korçë, plagoset rëndë drejtuesi i tij Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçë. Një mjet ka përplasur një motorr e për pasojë drejtuesi i tij ka mbe
Macja ngec në motorrin e makinës, detyron shoferin hero të thëras autoritetet (VIDEO) Një shoferi i është futur një mace në motor, duke e detyruar atë të ndalojë në mes të autostradës Ngjarja ka ndodhur
Me bikini majë motorrit, Adelina Tahiri shijon pushimet me bashkëshortin (FOTO LAJM) Adelina Tahiri u përfol shumë në fillim të lidhjes me bossin maqedonas për arsye rraciste dhe diferencës së moshës. Tahi
Makina përplas motorrin në Durrës, një i plagosur Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin bregdetar të Durrësiit ku një makinë është përplasur me një motorç
Aksident në Tiranë, makina përplas motorrin, një i plagosur rëndë Një aksident ka ndodhur para pak minutave në kryqytet ku një makinë është përplasur me një motorrçikletë e për pasojë ka
Shmanget tragjedia në Aeroportin e Romës, defekt në motorrin e avionit Një dëmtim teknik në motorin e avionit Boeing 787, i linjës ajrore norvegjeze, për pak sa nuk ka shkaktuar një tragjedi
Oriola "tërbon" shoferët, udhëton me tanga në motorr (VIDEO) Modelja që po bën jehonë ndërkombtarisht, Oriola Marashi ka provokuar në rrjete sociale, përmes një postimi me të brends
Me bikini minimaliste, Françeska Jaçe i bënë "zbor" motorrit të ujit (VIDEO) Françeska Jaçe, ish-konkurrentja e “Big Brother” është shumë aktive në rrjetet e saj sociale. Ajo ndan me fansat e s
Patat nuk tremben, rrëzojnë motorçiklisten përdhe (VIDEO) Një vajzë me motorçiklet gjatë ecjes në rrugë të drejtë nuk është shmangur apo ndaluar pasi ka parë që një grup patash p
Përplasen dy motorra në Divjakë, plagosen rëndë drejtuesit Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së sotme në fshatin Zharnec të Divjakës. Sipas raportimeve
Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, makina përplas motorrin, 2 të plagosur Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 21:25, në aksin rrugor Krujë -Fushë Krujë ku kanë mbetur të plagosur
Bie nga motorri i ujit, vdes 33 vjeçari në Gjirin e Lalzit Një 33-vjeçar me iniciale B.M. ka ndërruar jetë tek Gjiri i Lalëzit. Ai ka qenë duke udhëtuar me motor uji, ku është rr