45 rezultate për

motorola

Cili ėshtė smartphon-i mė i mirė?! Ja alternativat...(FOTO LAJM) Me daljen e celularėve tė rinj intelegjent nga Apple, tregu i smartphonėve ėshtė bėrė shumė konkurrues. Por cili ėsht
Motorola nxjerr nė treg orėn inteligjente Moto 360 (VIDEO) Motorola nxjerr nė treg orėn inteligjente Moto 360 e cila do tė vijė me njė ēmim prej 249,99 dollarė. Ajo ka njė ekran 1
Motorola nxjerr nė treg orėn inteligjente Moto 360 (VIDEO) Nė muajin korrik Motorola pritet tė nxjerrė nė treg orėn Moto 360 me sistemin operativ Android e cila do tė kushtojė 2
Microsoft-Motorola, marrėveshje pėr licencimin e patentave Microsoft dhe Motorola kanė bėrė njė marrėveshje nė licencimin e patentave tė cilat mbulojnė pajisjet Android dhe Chrome
Motorola tani edhe me orė inteligjente Motorola i shtohet listės sė kompanive tė cilat prodhojnė orė inteligjente. Motorola ka njoftuar se po punon pėr njė sėr
Lenovo blen Motorolėn Google shet pėr Motorolen pėr afėr 3 miliardė dollarė, te gjiganti kompjuterik Lenovo. Google ka konfirmuar marrėveshjen
Nė 13 nėntor Motorola prezanton Moto G Motorola pritet tė prezantojė 13 nėntor Moto G. Telefoni do tė jetė i ngjashėm me Moto X por karakteristikat e kėtij mod
Motorola prezanton Projektin Ara (FOTO-LAJM) Motorola e Google ka zbuluar Projektin Ara , njė platformė tė hapur hardware pėr ndėrtimin e smartphones modulare. Ideja
Motorola prezanton nė Nju Jork Moto X (FOTO-LAJM) Pas disa muajash thashethemesh, nė Nju Jork u prezantua dje Moto X, njė smartfonė i ardhur nga njė bashkėpunim mes Googl
Nė 1 gusht Motorola prezanton Moto X Nė datėn 1 gusht Motorola prezanton Moto X. @evLeaks dhe The Unlockr kanė paraqitur fotot e Moto X. Nė tė kaluarėn, kemi
Ja detajet e reja mbi Motorola Moto X Mė herėt kemi dėgjuar se telefoni Motorola X do tė njihet me emrin Motorola Moto X ndėrsa sė fundi kemi hasur nė detaje
Google sfidon iPhone, vjen Moto X (FOTO-LAJM) Google mpreh armėt dhe pėrgatitet tė sulmojė Apple. Mountain View pritet tė lancojė nė fund tė vitit MotoX, telefonin e
Google e shqetėsuar pėr dominimin e Samsungut Wall Street Journal shkruan se Google ėshtė mjaft e brengosur pėr dominimin e Samsungut nė botėn e telefonave Android.
Motorola X Phone sė shpejti nė treg Google ėshtė duke u bėrė gati tė nxjerrė edhe njė model tė ri tė telefonit inteligjent nė Android, dhe pritet tė prezant
Google shet njė pjesė tė Motorola pėr $2,35 miliardė Google shpenzoi $12.5 miliardė pėr tė blerė Motorola Mobility nė fillim tė kėtij viti. Tani, duket se motori kėrkimor dė
Motosmart , modeli i ri i Motorolas Motosmart ėshtė modeli i ri Android i kompanisė Motorola pėr Evropė i cili fillimisht do tė paraqitet nė tregun Italian.
Google bleu Motorolan pėr 12.5 miliardė USD Google kompletoi blerjen prej 12.5 miliardė dollarėsh tė Motorola Mobility Holdings dhe emėroi shefin e ri ekzekutiv (CE
BE dhe SHBA miratojnė blerjen e Motorolės nga Google BE dhe SHBA kanė miratuar tentativėn e Google pėr tė blerė Motorola Mobility pėr 12.5 milion dollarė. Nė kėtė mėnyrė Goo
Motorola sjell Droid 4 me 10 shkurt (VIDEO) Motorola do tė hedh nė treg telefonin e saj tė ri mė 10 shkurt. Droid 4, njė telefon qė ofron lidhje 4G do tė kushtojė 2
Motorola mė pak shitje nė 2011 Motorola nė raportin e saj tė fundit financiar pėr tremujorin e fundit tė 2011, raporton pėr numrin e pajisjeve tė shitu
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.