999 rezultate për

motorit

Aksident i rëndë në Golem, drejtuesi i motorit lihet i shtrirë në rrugë Ditën e sotme ka ndodhur një aksidet i rëndë me pasojë vdekjen në Golem të Durrësit. Një motor është përplasur me një
33-vjeçari humb kontrollin e motorit dhe përplaset me bordurën Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën "Sokrat Miho". Një 33-vjeçar ka humbur kontrollin e motorit me të cilin ish
Çmenduri, 30 vjeçari inskenon aksident me motor për t'i propozuar të dashurës (VIDEO) Një moment për tu mbajtur mend gjithë jetën, jo vetëm si propozim, por edhe një frikë për më të keqen. Një motoçiklis
Motori përplas kalimtarin, dërgohet me urgjencë drejt spitalit Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e sotme në rrugën transballkanike në Vlorë. Motori i një biznesi të us
Motori përplaset me makinën në Pogradec, plagoset 30-vjeçari Një aksident rrugor ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Pogradec-Buçimas. Bëhet me dije se një motor është përpl
Aksident i trefishtë në Elbasan, shoferi i motorit përfundon nën makinë Aksident i rëndë në qytetin e Elbasanit. Pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit, dy makina dhe një motor janë përpl
Makina përplas motorin, plagoset rëndë një person Një aksident ka ndodhur rreth orës 18:00 në hyrje të qytetit të Fushë-Krujës në rrugën nacionale Fushë-Krujë-Durrës.
Aksident në Tiranë, shoferi i motorit dërgohet me urgjencë në spital Sot rreth orës 13:56, në autostradën Durrës-Tiranë, mjeti me drejtues A.T., ka aksidentuar një drejtues motorri ende të
Humb kontrollin e motorit: 65-vjeçari transportohet në gjendje të rëndë në spital Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Vlorë-Pëshkëpi. Një 65-vjeçar ka humbur drejtimin e motorit me të cil
"3500 euro ose të vras", i riu kërcënon bashkëpunëtorin me jetë Një i ri ka përfunduar në pranga pasi ka kërcënuar bashkëpunëtorin e tij me jetë. Kërcënoi për ta vrarë bashkëpunëtor
Aksident në Lezhë, plagoset drejtuesi i motorit Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Lezhë. Sipas raportimeve të para, drejtuesi i një motori, ka humbur kontrollin d
Motori përplaset me BMW në Vlorë, kokorja e motoristit përfundon copa-copa Një aksident është regjistruar mbrëmjen e djeshme në rrugën Transballkanike në Vlorë. Një makinë tip “BMW” ka përplas
Aksident në Korçë, drejtuesi i motorit humb kontrollin duke u përplasur me bordurën Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Korçë-Voskopojë, ku ka mbetur i plagosur drejtuesi i një
SHKODËR/ Era e fortë dhe shirat e dendur i marrin jetën drejtuesit të motorit, u përplas me një makinë Moti i keq, i papritur, ka sjellë pasoja të rënda në vend. Pas vdekjes së 2 pushuesve dhe shpëtimit të 26 të tjerëve, në
Një tjetër aksident me pasojë, drejtuesi i motorit përfundon në spital Një tjetër aksident me pasojë plagosje ka ndodhur mesditën e kësaj të premteje. Ngjarja e radhës është regjistruar në
Aksident në Korçë, vdes drejtuesi i motorit Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur pranë fshatit Koritë të Korçës. Mësohet se në aksi
Iu hodhën grabitësit sipër motorit, shpërblehen tre policët e rrugores Disa ditw mw parw njw grabitje e dhunshme tronditi Tiranwn, ku katwr persona goditwn me levw njw kambist duke i marrw nj
Iu hodh sipër motorit, njihni policin hero të rrugores që kapi grabitësin në Tiranë (FOTO LAJM) Detaje të reja kanë dalë në dritë nga grabitja e dhunshme ditën e sotme në mes të Tiranës. Dy grabitës qëlluan me le
Bie pista e motorit, ja si lëvizën vrasësit e Jurgen Kurtit Tirana u trondit mbrëmë nga një atentat me armë ku mbeti i vrarë 26-vjeçari Jurgen Kurti. I riu ishte duke u kthyer në b
Shkon të denoncojë vjedhjen e motorit, i riu përfundon vetë në pranga (VIDEO) Donald Shehu, banor i kryeqytetit, i është drejtuar emisionit “Stop” për të denoncuar atë që i ka ndodhur me Policinë e