999 rezultate për

motorin

Nga "Porsche" tek "BMW" dhe "Mercedes", njihni "bishat" e rrugës për 2019 (FOTO LAJM) Wshtë zhvilluar për këtë vit panairi i makinave në Shanghai, ku markat më të njohura botërore prezantuan fjalën më të fu
Aksident në Korçë, makina përplas motorin Një aksident i rëndë ka ndodhur në Korcë teksa një automjet ka përplasur një motor në dalje të qytetit. Një person ka
Shkon të denoncojë vjedhjen e motorit, i riu përfundon vetë në pranga (VIDEO) Donald Shehu, banor i kryeqytetit, i është drejtuar emisionit “Stop” për të denoncuar atë që i ka ndodhur me Policinë e
Përse nuk duhet ta lini motorin e makinës të nxehet Ekspertët kanë zbuluar mënyrën më të mirë për të ndezur makinën gjatë ditëve të ftohta dhe për shumë mund të jetë një fa
Hipur mbi motorin luksoz, stërmbesa e Skënderbeut huton fansat (FOTO LAJM) Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Që
Tmerr në ajër, motori i avionit shpërthen në fluturim (VIDEO) 177 pasagjerët e avionit Airbus 320 të kompanisë Frontier kanë parë tmerr me sy tre ditë më parë teksa motori shpërtheu
Aksident në Unazën e Madhe, makina përplas motorin (VIDEO) Një aksident sapo ka ndodhur në afërsi të mbikalimit të Selitës. Një makinë tip BMW, ka përplasur një motor në dalj
Përse përplasen me motorin e majtë të avionëve zogjtë Zbulohet se në pjesën më të madhe të rasteve zogjtë përplasen me motorin e majtë të avionëve. Dhe kjo nuk është rastësor
Tronditëse, grabitësit i marrin motorin dhe e rrahin keq (VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm, kur disa persona të maskuar e rrahën brutalisht një motoçiklist dhe e qëlluan me shqelma n
Armiku që kthehet në mik, Honda lejon pilotin rival të provojë motorin Piloti spanjoll Jorge Lorenzo vitin e ardhshëm në garat e Moto GB do të jetë me skuuadrër të re, Hondan pasi është "divo
Makina përplas motorin në autostradë, një në gjendje të rëndë Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë – Durrës, pranë zonës së njohur si Yrshek, ku një automjet është p
Shpërndanin kokainë me motorin e picave, shkatërrohet banda në Tiranë (VIDEO) Ditën e djeshme policia e Tiranës ka zhvilluar një operacion policor të koduar "Pizza Porosi". Në pranga kënë rënë 3
Aksident i frikshëm në Korçë, makina përplas motorin Një aksident i frikshëm ka ndodhur në Korcë këtë pasdite. Pikërisht në unazën e qytetit, një makinë ka përplasur nj
I kërkojnë motorin që i dhuroi Tahiri, flet ish-polici i mashtruar (VIDEO) U përcoll si hero sepse i kishte shërbyer për 43 vite ligjit dhe për këtë arsye eprorët e tij i bënë një surprizë që ta
Aksident i frikshëm në Tiranë, makina hedh në erë motorin (FOTO LAJM) Policia ka mbërritur menëjherë në vendngjarje, megjithatë nuk ka ende informacion për personat e përfshirë në aksident.
4 grabitje brenda ditës, të moshuarit i merret çanta me lek Ditën e sotme janë shënuar 4 grabitje. Mësohet se grabitja e rradhës ka ndodhur në Tiranë pak orë më parë. Personat e
Maskat terrorizojnë mes Tiranës, rrahin me leva të riun e i marrin motorin Një grabitje me maska dhe sende të rënda ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrug
Honda prezanton motorin e ri për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Honda sot në Xhakarta të Indonezisë ka prezantuar motorin i ri RC213V, me të cilin Marc Marquez dhe Dani Pedrosa do të k
Moto GP, Yamaha prezanton motorin e ri (FOTO LAJM) Yamaha ka bërë prezantimin e motorit të saj në prag të sezonit të ri në MotoGP. Eventi ndodhi në Matadero të Madridit
Izraeliti mashtron shqiptarin që e ndihmoi, por përfundon keq Wshtë dënuar me 6 muaj burg nga Gjykata e Tiranës, izraeliti i cili ka mashtruar një shqiptar. Sipas vendimit të Gj