999 rezultate për

motori

Çmenduri, 30 vjeçari inskenon aksident me motor për t'i propozuar të dashurës (VIDEO) Një moment për tu mbajtur mend gjithë jetën, jo vetëm si propozim, por edhe një frikë për më të keqen. Një motoçiklis
Motori aksidenton këmbësoren, niset me urgjencë në spital Një 75-vjeçare ka mbetur e plagosur, pasi është aksidentuar ndërsa ishte duke ecur në këmbë në rrugën “Tre Dëshmorët” në
Makina "fluturon" në ajër motoristin dhe pasagjerin e tij në Durrës Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Plepa-Ndroq, ku një automjet është përplasur me një motor në të cilin po
Përplasi motorin me shtyllën, vdes 32 vjeçari në Shkodër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditën e sotme në Shkodër. Një aksident është regjistruar në Oblik teksa qytetari
Aksident tragjik, përplaset për vdekje 23 vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin e vjetër Mamurras -Fushë Krujë, ku një i ri ka mbetur i vdekur
Vdekja e mistershme e 17-vjeçares, kush ishte 25- vjeçari që drejtonte motorin e ujit? (FOTO LAJM) Publikohet fotot e 25- vjeçarit, Indrit Bajraktari, i cili drejonte motorin e ujit ditën e djeshme në Velipojë, ku humbi
Motori i picave përplaset nga makina, dërgohet me urgjencë në spital shoferi Një aksidenti i rëndë është regjistruar pasditen e sotme pranë sheshit "Nënë Tereza" në Tiranë. Mësohet se një makinë
Lamborghini me motorin më të fuqishëm të prodhuar ndonjëherë, ja sa i "frikshëm" duket (VIDEO) Marka italiane ka lëshuar një super makinë për rrugë, të cilën e ka emërtuar si Essenza SCV12. Motori i makinës së
Motori përplas kalimtarin, dërgohet me urgjencë drejt spitalit Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e sotme në rrugën transballkanike në Vlorë. Motori i një biznesi të us
Makina përplaset me motorin, dërgohet me urgjencë në spital drejtuesi i saj Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në superstradën Lezhë-Shkodër, në Balldren. Mësohet se një automjet ës
Motori përplaset me makinën në Pogradec, plagoset 30-vjeçari Një aksident rrugor ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Pogradec-Buçimas. Bëhet me dije se një motor është përpl
Aksident i trefishtë në Elbasan, shoferi i motorit përfundon nën makinë Aksident i rëndë në qytetin e Elbasanit. Pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit, dy makina dhe një motor janë përpl
Makina përplas motorin, plagoset rëndë një person Një aksident ka ndodhur rreth orës 18:00 në hyrje të qytetit të Fushë-Krujës në rrugën nacionale Fushë-Krujë-Durrës.
Aksident në Tiranë, shoferi i motorit dërgohet me urgjencë në spital Sot rreth orës 13:56, në autostradën Durrës-Tiranë, mjeti me drejtues A.T., ka aksidentuar një drejtues motorri ende të
Makina merr para motorin në Rrogozhinë, humb jetën 50 vjeçari Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin Rrogozhinë-Peqin. Mësohet se një mjet tip “Benz” ka
Motori humb kontrollin, plagosen dy efektivët e policisë Një aksident i rëndë është regjistruar këtë pasdite në Orikum ndërsa është përfshirë një mjet i policisë së shtetit, e p
Fuoristrada merr para motorin, plagoset rëndë një person Një person është aksidentuar rëndë dhe është shtruar në spital ditën e sotme. Aksidenti ka ndodhur në superstradën Le
Gjendet motori i vjedhur pas 32 viteve, ndalohet shqiptari Një skuter i vjetër "Ciao", i vjedhur 32 vjet më parë u gjet dhe u kthye tek pronari nga karabinierët e Novafeltria (Rim
Trajleri me targa boshnjake merr para motorin, 41 vjeçari në gjëndje të rëndë Nje aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në aksin rrugor Hani i Hotit – Shkodër, në afërsi të fshatit V
Aksident në mes të Tiranës, makina përplas motorin Një mjet tip Benz sapo ka përplasur një person me motor në zonën tek Ish-Fusha e Aviacionit në Tiranë. Sipas dëshmita