Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

motorave

Të fiksuar pas televizorave e çiklomotorave, kapen dy "skifterat" e Kavajës Policia e Kavajë ka arrestuar dy shtetas që kryenin vjedhje banesash dhe lokalesh. Njëri prej të arrestuarve, me prec
Dalin pamjet, momenti kur ekzekutohet drejtuesi i bandës së famshme të motorave (FOTO LAJM) Disa pamje shqetësuese tregojnë momentin kur dy burra me maska ekzekutojmë me armë drejtuesin e bandës së motorristëve n
I fiksuar pas shpejtësisë dhe motorave, dalin pamjet e aksidentit tragjik të shqiptarit (VIDEO) Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident me motor në Amerikë. Ngjarja tragjike nga ndodhur në Nju Xhersi ku 52 vj
I apasionuar pas shpejtësisë dhe motorave, kush është shqiptari që humbi jetën në aksident në Amerikë Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident me motor në Amerikë. Ngjarja tragjike nga ndodhur në Nju Xhersi ku 52 vj
Vajzat eklipsojnë ekspozitën e motorave (FOTO LAJM) Vjeshta sapo ka ardhur, ndërsa Motor Bike është gati për të startuar me sallonet e motorëve në qytetet kryesore të Europ
Dhjetë motorat e së ardhmes (FOTO-LAJM) Gjithnjë e më shumë njerëzit duan të ndryshojnë makinën apo motorin me një model të ri. Dhe meqë teknologjia evolon cdo
Prince William i fiksuar pas motorave (FOTO LAJM) Panairi i motorçikletave që është zhvilluar në Ekspozitën Kombëtare të Birmingamit, në Britani, ka patur një mysafir të
Sulley Muntari nis biznesin e super-makinave (FOTO LAJM) Ka nga ata që mendojnë se futbollistët nuk bëjnë asgjë pasi dalin nga fusha e lojës. Mund të mbushin faqet e revistave d
Kolltuku me rrota Kompania prestigjioze Toyota prezanton kolltukun me rrota, e cila sipas kompanisë mund të përbëjë të ardhmen e transport