999 rezultate për

motor

Aksident i rëndë në Golem, drejtuesi i motorit lihet i shtrirë në rrugë Ditën e sotme ka ndodhur një aksidet i rëndë me pasojë vdekjen në Golem të Durrësit. Një motor është përplasur me një
Festa e Pavarësisë, motoristët "pushtojnë" Sheshin e Flamurit Edhe pse pandemi, përgjatë orëve ka vijuar në Sheshin e Flamurit festa e 108-vjetorit të Pavarësisë, ku përpos familjarë
Ferrari SF90 Spider, makina hibride me 1000 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Ferrari SF90 Spider është versioni i ri, kabriolet, por tashmë hibrid, i SF90 Stradale. Super-makina ka një çati meta
33-vjeçari humb kontrollin e motorit dhe përplaset me bordurën Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën "Sokrat Miho". Një 33-vjeçar ka humbur kontrollin e motorit me të cilin ish
Aksident tragjik, makina përplas motorin e i merr jetën shoferit Një aksident me pasojë vdekjen e një shtetasi ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër – Velipojë. Mësohet se një makinë pë
Aksident në Sarandë, plagoset drejtuesi dhe pasagjeri në një motor Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave ka ndodhur sot rreth orës 16:40, në aksin rrugor Shkallë–Livadhja, në ve
Makina e policisë përplas motorin në Kombinat Një makinë policie ka aksidentuar një motorrist ditën e sotme në Kombinat, Tiranë. Policia njofton se makina drejtohe
Çmenduri, 30 vjeçari inskenon aksident me motor për t'i propozuar të dashurës (VIDEO) Një moment për tu mbajtur mend gjithë jetën, jo vetëm si propozim, por edhe një frikë për më të keqen. Një motoçiklis
Motori aksidenton këmbësoren, niset me urgjencë në spital Një 75-vjeçare ka mbetur e plagosur, pasi është aksidentuar ndërsa ishte duke ecur në këmbë në rrugën “Tre Dëshmorët” në
Atentati ndaj Drejtorit të Policisë, gjendet motorçikleta e autorit Detaje të reja kanë dalë në dritë nga atentati i rëndë ditën e sotme ndaj drejtorit të Policisë Bashkiakë në Malësinë
I bien Shqipërisë kryq e tërthorë me motorra, djemtë shqiptarë tregojnë aventurat Pasioni për motorrat është ndër më të bukurit, por edhe më të guximshmit. Për këtë kanë folur djemtë e grupit Enduro Alb
I shpëtoi mrekullisht aksidentit me motorr, pilotja publikon imazhin rrënqethës të shpinës (FOTO LAJM) "Ata thonë se ajo që nuk të vret të bën më të fortë … Ja ku jemi, me dëshirën e madhe që të kthehemi më të fortë se kurr
Frikësoi "Komitët", Adnani ka një mesazh të rëndësishëm për të thënë (VIDEO) Ditën e djeshme në lagjen Gjorqe Petrov te Shkupit tifo grupi maqedons "Komitet", ofenduan shqiptarët. Disa krushq sh
Makina "fluturon" në ajër motoristin dhe pasagjerin e tij në Durrës Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Plepa-Ndroq, ku një automjet është përplasur me një motor në të cilin po
Përplasi motorin me shtyllën, vdes 32 vjeçari në Shkodër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditën e sotme në Shkodër. Një aksident është regjistruar në Oblik teksa qytetari
Aksident tragjik, përplaset për vdekje 23 vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin e vjetër Mamurras -Fushë Krujë, ku një i ri ka mbetur i vdekur
Sapo kishte mbushur 18 vjeç, shqiptari gjen vdekjen pas aksidentit me motor Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident mbrëmjen e djeshme në Pesaro të Italisë. 18-vjeçari ka gjetur vdekjen pa
Aksident i rëndë në Reskovec, ndërron jetë shoferi 30-vjeç Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në mbrëmje në fshatin Suk të Roskovecit. Burime bëjnë me dije se shtetasi
E pabesueshme në Moto GP, piloti hidhet nga motorri me 220 km/h (VIDEO) Një tjetër episod i pakëndshëm vjen nga Moto GP. Javën e shkuar një aksident i tmerrshëm përfshiu Morbidelin dhe Zarkon,
Vdekja e mistershme e 17-vjeçares, kush ishte 25- vjeçari që drejtonte motorin e ujit? (FOTO LAJM) Publikohet fotot e 25- vjeçarit, Indrit Bajraktari, i cili drejonte motorin e ujit ditën e djeshme në Velipojë, ku humbi