999 rezultate për

motocikleta

Aksidentohen dy motoçikleta në Peqin, humb jetën një person Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur ditën e sotme në Peqin. Ngjarja ndodhi pak më herët ku në incident janë pë
Motoçikleta përplaset me mbrojtësen e rrugës, plagoset 45-vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Elbasan. Mësohet se një motoçilketë ka humbur drejtimin dhe ësh
Aksident i rëndë: Motoçikleta përfundon jashtë rruge, një viktimë Një aksident automobilistik është regjistruar pak minuta më parë në aksin Elbasan- Cerrik, konkretisht në fshatin Shirgj
Motoçikleta përplas të moshuarin në Tiranë Rreth orës 10:40 në rrugën e “Dibrës” një motoçikletë me drejtues ende të paidentifikuar ka përplasur çiklistin P. M.,80
Motoçikleta përplaset me makinën në parkim, humb jetën drejtuesi Një aksident me pasojë jumbjen e një jete ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18
Policia, numër rekord gjobash për shkeljet e rregullave të qarkullimit Dënohen më shumë se 100 shoferë të makinave dhe motoçikletave në Shkup Më shumë se 100 shoferë të motoçikletave dhe m
Aksidentohen motoçikletat në Sarandë, plagosen turistët (VIDEO) Dy aksidente me motoçikleta janë regjistruar gjatë ditës së sotme në Sarandë. Si rezultat i aksidenteve janë plagosur
Vodhi 3 motoçikleta, arrestohet 16 vjeçari në Elbasan Një 16 vjeçar, i dyshuar për një numër vjedhjesh është arrestuar ditën e sotme nga policia në qytetin e Elbasanit. Të
Motoçikleta më e rrallë, qëndroi 40 vite në mur (VIDEO) Një motoçikletë tërësisht e paprekur 100-vjeçare, e quajtur Traub, është gjetur brenda një muri. Sipas pronarit mot
Motoçikleta aksidenton për vdekje të riun në Peqin, autori largohet nga vendi i ngjarjes Një 27-vjeçar është aksidentuar për vdekje në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Policia thotë se i riu me iniciale S.V ësht
Humb jetën i moshuari që u përplas nga motoçikleta në Durrës Një këmbësori H.P., 80 vjeçar ka ndërruar jetë në spital si pasojë e një përplasje nga një motor. Aksidenti ndodhi s
Tronditet përsëri Fieri, motoçikleta përplas rëndë 2 vjeçaren Tjetër aksident ka ndodhur para pak minutash në qytetin e Fierit. Siç raportohet,një fëmijë 2-vjeçar në Baltëz të Fi
Zbulohet gara ilegale në Shkup Gjatë aksionit për kontrollin dhe zbulimin e vozitësve që organizojnë dhe marrin pjesë në gara ilegale, mbrëmë në Shkup
Ohër: Një vajzë 15-vjeçare rrëzohet nga motoçikleta, lëndohet rëndë Dje në orën 16.45 minuta në rrugën “Sirma Vojvoda” në Ohër, është lënduar një vajzë adoleshente. Bëhet fjalë për një
Përplasen dy motoçikleta në Shkodër, në gjendje të rëndë 67-vjeçari Një aksident ka ndodhur sot në Shkodër ku ka mbetur i plagosur rëndë një burrë i moshës 67-vjeç. Policia bën me dije
LAJMI I FUNDIT/ Një i vdekur dhe një i plagosur nga përplasja e motoçikletave në Shkodër Një aksident i rëndë ndodhi para pak minutash në Shkodër, ku përplasja e dy motorçikletave ka rezultuar me vdekjen e një
Aksident i rëndë në afërsi tëTrebenishtit, motoçikleta përfundon nën kamion Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur ditën e sotme në rrugën Kërçovë-Ohër, në afërsi të fshatit Trebenisht ku një mot
Këmbësori shpëton për pak pa u shtypur nga motoçikleta (VIDEO) Një i ri në Mançester të Anglisë, ka qenë shumë pranë vdekjes, apo lëndimit serioz. Motoçiklisti Chris Evans në minut
Gjendet motoçikleta e shqiptarit që vrau gruan, humbin shpresat për kthim në Shqipëri Policia greke duket se po heton në pista të tjera, jo në atë të kthimit të shqiptarit në Shqipëri pasi vrau gruan greke.
Motoçikleta përplas për vdekje këmbësorin Një 38 vjeçar ka ndëruar jetë në orët e para të ditës, teksa është përplasur nga një motoçikletë. Aksidenti është shënua