999 rezultate për

moto

Koronavirusi vendos në rrezik sezonin e ri të Moto GP Fillimi i sezonit 2020 në Moto Gp dështon sërish për shkak të emergjencës nga koronavirusi. Pas anulimit të Çmimit të
10 lojrat që zhvillojnë intelektin, aftësitë psikomotore dhe gjuhësore tek fëmijët Sipas Metodës Montessori, lojërat ndijore paraqesin një fazë shumë të rëndësishme në rritjen e fëmijëve. Stimulimi dhe m
8 Marsi nën moton, "Shteti që të shtyp është shtet që të dhunon" (VIDEO) Qindra gra me parullat “Ti nuk je fajtore” dhe “Shteti që shtyp është shtet që dhunon” marshuan për të drejtat e grave m
Motoristi i fast food-it përplas këmbësorin në Vlorë Një aksident ka ndodhur pak më parë në qytetin e Vlorës, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona. Një motor,
ZYRTARE/ Shtyhet starti i Moto GP, shkak koronavirusi Koronavirusi bëhet një faktor përcaktues edhe në Moto Grand Prix. Pas shtyrjes së Formula 1, edhe starti i sezonit në
Aksident i rëndë në Devoll, motori përplas për vdekje këmbësorin Një aksident me pasojë vdekjen e një këmbësori ndodhi sot në Devoll. Ai është përplasur nga një motor, teksa po kalon
Ndeshja Joshua - Fury, promotori: Të mos humbim kohë për ta shkruar historinë Promotori i Anthony Joshua, Eddie Hearn, ka folur për zërat që janë përhapur së fundmi për një dyluftim të mundshëm në m
"Është vaj motori", çfarë tha kapiteni i anijes që u kap në Vlorë Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me transportimin e lëndëve të rrezikshme kancerogjene nga porti i Brindizit
EMRI/ E përplasi dhe e la në mes të rrugës, ndërron jetë në spital 40 vjeccari Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar aksin rrugor Fushë Krujë-Milot ku ka mbetur mbeti i plgaosur një perso
Eva "djeg" Instagramin me foto provokuese (FOTO LAJM) Modelja, Eva Padlock, është një bukuroshet seksi e cila prej kohësh është pjesë e kopertinave në lajmet rozë në Evropë.
I fiksuar pas shpejtësisë dhe motorave, dalin pamjet e aksidentit tragjik të shqiptarit (VIDEO) Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident me motor në Amerikë. Ngjarja tragjike nga ndodhur në Nju Xhersi ku 52 vj
I apasionuar pas shpejtësisë dhe motorave, kush është shqiptari që humbi jetën në aksident në Amerikë Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident me motor në Amerikë. Ngjarja tragjike nga ndodhur në Nju Xhersi ku 52 vj
Jahtet, kroçerat dhe motorët e ujit, çfarë ndryshimesh parashikon ligji i ri Qeveria ka vendosur të rregullojë me një ligj të veçantë atë që quhet turizëm detar duke përfshirë këtu të gjithë mjetet
"3500 euro ose të vras", i riu kërcënon bashkëpunëtorin me jetë Një i ri ka përfunduar në pranga pasi ka kërcënuar bashkëpunëtorin e tij me jetë. Kërcënoi për ta vrarë bashkëpunëtor
Makina përplaset me motoçikletën në Vlorë, dërgohet me urgjencë në spital drejtusi i saj Një aksident ka ndodhur pak më parë në qytetin e Vlorës, ku një mjet ka përplasur një motoçikletë. Mësohet se ka mbet
Moto GP/ Marc Maruqez e nis 2020-tën me një aksident (VIDEO) Kampioni në fuqi i Moto Gran Prix, Marc Maruez nuk e ka nisur mbarë vitin 2020. Në ditën e dytë të testeve zyrtare në
Makina "hedh" motorin në ajër, plagosen dy persona në Vlorë Njw aksident i rwndw ka ndodhur mbrwmjen e sotme nw Vlorw. Një automjet tip Chevrolet me targa AA 994 MJ ka goditur
Gjendet skafi me tre motorë në Vlorë, dyshohet se do përdorej për trafiqe Një skaf i braktisur është gjetur në Vlorë këtë m,ëngjes. Skafi është gjetur në zonën e plazhit të vjetër në afërsi t
Yahama "divorcohet" nga Rossi në 2021 Plot 15 vite me Yamaham, drejtusit e markës prestigjoze japoneze do të largojë një pilotët më të mirë të të gjitha kohër
I dashuruar me helikopterin e tij, koha kur Bryant fikte motorrin në ajër Mësohet se Kobe Bryant kishte një pasion të veçantë për helikopterët. Ai ishte prej kohësh në dashuri me helikopterin e