999 rezultate për

motivet

Shkrepjet nga situatat e përditshme që kanë tmerruar botën (FOTO LAJM) Ju mund të mendoni se bëhet fjalë për disa skena të dhunshme ose histori fantazmash, por jo. Pa e kuptuar mund t’ju t
Shkrepjet nga situatat e përditshme që kanë tmerruar botën (FOTO LAJM) Ju mund të mendoni se bëhet fjalë për disa skena të dhunshme ose histori fantazmash, por jo. Pa e kuptuar mund t’ju t
Motivet e mundshme pse policja e Gjilanit vrau prindërit dhe vëllezërit Gjilan 4 pjesëtarë të familjes së saj dhe më pas edhe veten. Ngjarja ndodhi rreth orës 13.00 në lagjen “Bujanina”. Pu
Tensione në Maqedoni, ushtria plagos një person Ushtarët e Maqedonisë së Veriut plagosën një person i cili tentoi të hyjë në bazën kryesore ushtarake të vendit. Sipa
Moratti sulmon Interin: Skuadra po shkatërrohet Zhgënjimi pas eliminimit nga Europa League ka prekur edhe ish-presidentin e Interit, Massimo Moratti, që është lodhur ng
Vrasje mafioze: Çfarë po bënte pak orë para krimit biznesmeni në Shkodër (FOTO LAJM) Vazhdojnë hetimet për krimin mafioz në Shkodër ku humbi jetën i riu 30-vjeçar Arjan Ferracaku. I riu u gjet i ekzeku
Përplasje me armë në Selenicë, dyshimet e para për motivet dhe autorin Një ngjarje e rëndë raportohet nga fshati Resulaj në Selenicë të Vlorës ku nga të shtënat me armë zjarri kanë mbetur 8 t
SHBA/ Hetime mbi motivet e përdorimit të informatorit nga FBI Departamenti amerikan i Drejtësisë, nën presionin e Presidentit Donald Trump, i ka kërkuar Inspektorit të Përgjithshëm t
Motivet kuq e zi, Aurela Hoxha kopjon Bleona Qeretin Modelja e njohur Aurela Hoxha është shfaqur gjatë mbrëmjes së sotme gjatë spektaklit “Dance With Me” e veshur me një kos
Ngjarja me tre të plagosur në Gostivar, policia nuk jep detaje për motivet Një sherr mes nxënësve në Gostivar ka përfunduar me tre persona të lënduar si pasojë e therjes me thikë. Dy prej tyre ja
E FUNDIT/ Aksident me vdekje në aksin Fier - Lushnje Një aksident me pasojë 1 të vdekur dhe 2 të plagosur ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Lushnjë mbrëmjen e kaluar. Mësoh
Vrau krushkun me çifte, policia zbulon motivet e krimit në Borsh Një ngjarje e rëndë ndodhi dje në Borsh të Himarës ku pas një sherri mes dy familjesh ngeli i vrarë një 79 vjeçar. Vikti
Zbulohen motivet, pse nëna e 15-vjeçarit goditi me grusht drejtoreshën e Liceut Ditën e djeshme në Tiranë, në Liceun Artistik ndodhi një incident ku nëna e një nxënësi të klasës së 12-të qëlloi me gru
Vrasja në Vlorë, zbulohen motivet e sulmit me armë Policia ka zbardhur detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën mbrëmshme në Vlorë ku humbi jetën një
Trendet e sezonit të ri, rikthehen në modë vitet '60 (FOTO LAJM) Trendet e viteve të fundit kanë vijuar të risjellin modën e viteve '60. Stilistët dhe dizenjuesit duket se frymëzohen
DETAJE/ Vrasja e shqiptares në Greqi, ja kush janë autorët dhe motivet Policia dhe mediat greke kanë zbuluar detaje të reja për sa i përket ngjarjes së rëndë që ndodhi ditën e djeshme ku në n
Konevski: Zaev zbuloi motivet e tij të fshehta për krizën VMRO-DPMNE-ja konsideron se lideri i LSDM-së Zoran Zaev para diasporës shqiptare në Zvicër i ka zbuluar motivet e krizës
Policia gjermane në kerkim të motiveve të sulmit në Mynih Policia gjermane po heton motivet e sulmit se pse një i ri 18-vjeçar, gjermano-iranian, ka hapur zjarr në Qendrën tregta
Agjentë të policisë ndalojnë Ndriçim Babasin (FOTO LAJM) Paraditen e sotme, agjentë të policisë së Tiranës kanë shoqëruar shefin e njësisë Bashkiake numër 5 të kryeqytetit, Ndri
Vrasja në Institut, zbardhen motivet e ngjarjes Policia e Tiranës ka arrestuar autorin e vrasjes së një personi në Institut. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngje