999 rezultate për

motit

Do dilni në fundjavë? Hidhini një sy motit e më pas bëni plane Ditët e fundit temperaturat janë rritur ndjeshëm në vend, ndërkohë duket se fundjava po premton shumë. Sipas MeteoAlb
Temperatura deri në 24 gradë Celsius, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të qëndrueshëm në gjithë
Rriten temperaturat, njihuni me parashikimin e motit për sot MeteoAlb bën me dije se vijon ndikimi i masave ajrore të qëndrueshme, të cilat do të kushtëzojnë në Shqipëri mot të kthj
Temperaturat mbeten sërish të ulëta, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të qëndrueshëm por shumë
Shi, dëborë apo diell? Ky është parashikimi i motit për javën e ardhshme Ditët me stuhi, dëborë dhe ngrica në 2 javët e mbetura të muajit shkurt do ja lënë vendin një moti kryesisht të qëndrues
Moti i keq, Policia e Kakavijës: Shmangni udhëtimet drejt Greqisë Drejtoria Vendore e Kufirit dhe Migracionit Gjirokastër deklaron se ditën e sotme autoritetet e Policisë greke, në bazë
COVID-19/ Manastirliu tregon se si do veprohet në rast të mbingarkesës në spitalet e Tiranës Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka folur këtë mbrëmje nga Spitali Universitar i Traum
Reshje intensive dëbore! Sinoptikanët bëjnë parashikimin e motit për nesër Shërbimi meteorologjik ushtarak njofton se gjatë ditës së nesërme do të bierë dëborë më intensitet mesatar e të lartë në
Tregoni kujdes në Llogara! ARRSH zbulon zonat problematike si pasojë e motit të keq Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut në vend janë shkaktuar probleme ne disa rrugë kryesore. Autoriteti Rrugor Sh
Reshje dhe ulje e ndjeshme temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell me reshje në të
Moti zbraz "zemërimin", Drejtoria e Përgjithshme Detare: Siguroni mjetet në port Drejtoria e Përgjithshme Detare nëpërmjet një njoftimi në rrjetin social “Facebook” bën me dije se pritet të ketë përke
Reshje dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell me reshje në të
Bora mbulon Evropën Perëndimore, në fund të javës vjen pritet në Maqedoni Shumë shtete evropiane janë duke u përballur me mot të lig. Së fundi, stuhia "Darcy" e quajtur në Mbretërinë e Bashkuar
Stuhi ere dhe shiu në Vlorë, pezullohet kundrimi i anijeve të peshkimit Situata në qytetin e Vlorës vazhdon të jetë problematike, moti me shi dhe erë ka sjellë pezullim të mjeteve lundruese dh
Përkeqësimi i motit, pezullohet lundrimi për anijet në Vlorë Ditën e sotme është parashikuar një prishje e motit në Shqipëri ndërsa Metoalb pohon se do të ketë reshje intensive të s
Dita nis me kthjellime, si do të ndryshojnë temperaturat në mesditë Sipas MeteoAlb deri në mesditë i gjithë territori shqiptar paraqitet në ndikimin e motit të kthjellët dhe vranësirave të
Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell në të gjithë te
Përmbytje të mëdha në Gjermani si pasojë e motit të keq Lumenjtë përreth Gjermanisë vazhduan të dilnin nga shtratet e tyre të enjten, pas shkrirjes së borës dhe shiut të vazhdu
Plane për të dalë?! Njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell në të gjithë te
Rriten temperaturat, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell në të gjithë te