999 rezultate për

moti

Reshje dëbore, si do të jetë moti sot në Maqedoninë e Veriut Në vend moti do të jetë me vranësira dhe reshje të borës nëpër vendet malore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin
Plane për fundjavë? Ky është moti për nesër Moti me diell dhe i qëndrueshëm do të vijojë edhe gjatë ditës së nesërme. Gjatë mëngjesit vendi do të jetë me kthjellime
Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës? Natën mundësi për reshje të dobëta bore rreth viseve kodrinore-malore. Nga e dita e diel mot i butë me vranësira dhe die
I mjaftojnë vetëm 7 minuta, Uzuni tund sërish rrjetën në Kroaci (VIDEO) Myrto Uzuni ka gjetur rrugën e rrjetës në takimin e sotëm që skuadra e Lokomotivës së Zagrebit po luan në transfertë kun
Lëvizin ndjeshëm temperaturat, si do të jetë sot moti Moti në pjesën më të madhe të vendit, moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare, përcjell Gaze
Ulen ndjeshëm temperaturat, parashikimi i motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta.
KOSOVË/ Parashikimi i motit për 4 ditët e ardhshme 21.02 – Në mëngjes ngrica. Kryesisht me diell, e pasdite vransira kalimtare. 22.02-23.02 – Ditën e shtunë pjesërish
Rikthehen ngricat, çfarë do të ndodhë me temperaturat? Sinoptikanët paralajmërojnë se duke nisur nga orët e pasdites së sotme, reshjet ndërpriten në të gjithë territorin, për
"Po na q**et nëna, halle dhe probleme kemi të gjithë", si e motivoi Moçka ekipin në fitoren e parë të Flamurtarit (VIDEO) Flamurtari arriti të siguronte fitore e parë në kampionat përballë Luftëtarit me golin e Ribaj. Përpara fillimit të n
Motivet e mundshme pse policja e Gjilanit vrau prindërit dhe vëllezërit Gjilan 4 pjesëtarë të familjes së saj dhe më pas edhe veten. Ngjarja ndodhi rreth orës 13.00 në lagjen “Bujanina”. Pu
Ja si do të jetë nesër moti në Maqedoninë e Veriut Të mërkurën vranësirat do të rriten, ndërsa nën ndikim të valës së lagësht gjatë natës dhe të enjten do të ketë reshje s
Rikthehen reshjet e shiut, si pritet të jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. V
Ditë me diell por mëngjese të freskëta, si pritet të jetë moti në vazhdim Për ditët e hënë dhe të martë moti do të vijoj të jetë i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare; ditë të bukura me di
Moti në Kosovë/ Ja kur priten rreshje bore nstituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për kushtet atmosferike të cilat priten të mbizotërojnë gjatë javës në
Keni plane për sot? Si do të jetë moti Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta.
Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese? (FOTO LAJM) Nga dita e diel, mot i butë dhe intervale më të gjata me diell. Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi raj
"Lokomotiva" ndihmon familjen e prekur nga tërmeti (FOTO LAJM) Seriali 100% shqip, Lokomotiva ka nisur rrugëtimin drejt familjeve të prekura nga tërmeti për t'i dhënë atyre ndihmën që
Reshje shiu dhe dëbore, si do të jetë moti sot në Maqedoninë e Veriut Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, p
Plane për këtë Shën Valentin, mësoni fillimisht si do të jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje në të gjithë t
Harrojeni Shën Valentinin nga Liqeni, ja si do të jetë moti nesër Nëse kishit planifikuar që këtë Shën Valentin ta kaloni Liqeni, ndryshoni urgjentisht planet. Moti nuk është në favor