999 rezultate për

moter

Pema e Krishtlindjes përfshihet nga flakët, motër e vëlla hidhen nga kati i tretë Një djalë 8-vjeçar Kaiden dhe motra e tij 5-vjeçare, Kinsley, janë detyruar të kërcejnë nga ballkoni i katit të tretë pa
Përplasen live vëlla e motër: Gratë t'i gjente babai, nuk ke asnjë të drejtë në shtëpi Një 47-vjeçar që u bë pjesë e emisionit "Historia ime" në Tv Klan dhe që kërkon të drejtën e shtëpisë së tij, është përb
Ndërron jetë edhe një grua nga koronavirusi në Kosovë Ka vdekur edhe një person nga koronavirusi në Kosovë. Bëhet fjalë për një grua nga Prishtina. Viktima është nga Komun
Nuk e besonin se ishte mamaja e tij, djali bëhet viral pas postimit të këtyre fotografive Lufta kundër plakjes është ajo që bën të shiten me miliona produkte bukurie, e të kryhen operime të panumërta plastike,
"Ça do bësh më motër", Rike Roci sulmon keq vajzat me operacione plastike (FOTO&VIDEO) Ndonëse prej kohësh ka preferuar të qëndrojë larg ekranit, Rike Roçi vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale duke postu
I ekzekutoi me breshëri plumbash, si Fatmir Kolecaj eliminoi pasi ra nata motër e vëlla Policia ka zbardhur dinamikën e krimi në Kodër Rrëshen të Mirditës, ku u ekzekutuan me breshëri automatiku motër e vëlla
I parruar dhe tullac, kështu mund ta gjeni vrasësin gjakftohtë që ekzekutoi vëlla e motër Policia e shtetit ka identifikuar autorin e krimit të dyfishtë të ndodhur mbrmjen e djeshme në Rrëshen. Personi që sh
Ekzekutoi motër e vëlla, ky është i shumëkërkuari për të cilin policia jep shpërblimin e majmë Policia e shtetit ka identifikuar autorin e krimit të dyfishtë të ndodhur mbrmjen e djeshme në Rrëshen. Personi që sh
Shkoi i armatosur për të marrë tre fëmijët, pas refuzimit qëlloi për vdekje motër e vëlla Autori i vrasjes së dyfishtë sot në Mirditë, Fatmir Kolecaj, nga fshati Zejmen i Lezhës, kishte shkuar në banesën e ish-
Vëlla e motër u vranë në oborr të shtëpisë, krimi ndodhi prej divorcit të vajzës? Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mirditë pak minuta më parë. Sipas informacioneve të para mësohet se nga përplasja m
Vrasje e dyfishtë në Rrëshen, vdes motër e vëlla Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mirditë pak minuta më parë. Sipas informacioneve të para mësohet se nga përplasja m
U larguan pa gjurmë, zhduken vëlla e motër Dy persona të mitur janë raportuar të zhdukur në Hajvali. Policia njofton se dy fëmijët janë larguar nga shtëpia dhe nuk
2 dhe 5 vjeç, mbyten në lumin e Francës vëlla e motër nga Kosova Dy fëmijë kosovarë, vëlla e motër, kanë humbur jetën pasi kanë rënë në një lumë në komunën Montbrison, Loire të Francës.
E quan motër, Ermal Mamaqi reagon për "humbjen" e Elvanës (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata njihen prej kohësh për shoqërinë e ngushtë që kanë me njëri-tjetrin. "Motër", e kemi pa
5 arsyet pse duhet t'i jesh mirënjohëse motrës së madhe Nëse ke një motër të madhe mund të fshihesh sa herë të duash pas saj. Mund të veshësh rrobat e saj. Sipas psikologëve të
Kanë shpresa, motër e vëlla presin të nxirret e gjallë mamaja e 30 vjeçares që humbi jetën bashkë me vajzën Ditën e djeshme, 30 vjeçarja Diena Meçaj humbi jetën në spital, pasi u nxorr e gjallë nga rrënojat e pallatit 6 katësh n
Plane për zgjerimin e familjes? Flet Jonida Maliqi (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi ka realizuar një mini-intervistë për “Revistën Class”, ku i është përgjigjur disa prej pyetjeve
Në lidhje me Drilon Hoxhën? Anna Lika i tha të gjitha në "shesh të burrave" (FOTO LAJM) Që prej mbrëmjes së djeshme po qarkullon në media lajmi se aktorja Anna Lika dhe producenti Drilon Hoxha janë në një lid
Çudi shiptare! Prindërit i dalin motër e vëlla, qytetari humb Lotarinë Amerikane Nisi sot aplikimi për lotarinë amerikane, proces që do të zgjasë deri në 5 Nëntor. Duke marrë shkas nga kjo, Stop sol
Vëlla e motër kapen "mat" duke vjedhur në një magazinë ushqimore në Elbasan Vëlla e motër janë arrestuar nga policia e Elbasanit me akuzën e vjedhjes së mbetur në tentativë. Në pranga kanë rënë