999 rezultate për

moshuarve

Të mbështjellë me batanije, çifti i të moshuarve në Durrës e kalon natën jashtë Ky çift të moshuarish në Durrës do ta gdhijnë natën jashtë. Të veshur trashë dhe mbështjellë me batanije ata janë mbësht
Maskat dhunojnë çiftin e të moshuarve në Korçë, i lidhin pas krevati dhe i grabisin Dy persona me masaka kanë dhunuar dhe grabitur një çift të moshuarish në Korçë. Ngjarja ka ndodhur gjatë mbrëmjes së
Kjo është infermierja shqiptare në Itali që u shpëtoi jetën dy të moshuarve! 25-vjeçarja shqiptare Katra Lorisa, ka punuar si infermiere për dy muaj në Departamentin e Mjekësisë së spitalit Vignola
Dukeshin shumë paqësorë, por çifti i të moshuarve fshihte një sekret të errët (FOTO LAJM) Një çift të moshuarit janë dënuar me 8 vite burg nga gjykata në Portugali pasi akuzohen për trafik te lëndëve narkotike.
Të martuar prej 71 vitesh, çifti i të moshuarve ndërron jetë në një ditë Ata kishin 71 vite që ishin martuar, dhe ikën nga kjo botë në një ditë. Bëhet fjalë për çiftin Herbert DeLaigle, 94-vjeç
"Gjyshërit e këqij" rrahin pa mëshirë të riun (VIDEO) Ky është momenti kur disa të moshuar rrahin një të ri në mënyrë barbare. Në pamjet filmike do të shikoni grupin e të
Himarë, maskat dhunojnë dhe grabisin çiftin e moshuar Një grabitje ka ndodhur mesnatën e kaluar në Himarë. Persona të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e dy të moshuarve dh
Emocionuese, kuzhinierja surprizon të moshuarit që jetojnë në azil Çdo të shtunë në programin “Dua të të bëj të lumtur” janë trajtuar tema sociale nga më të ndryshmet, të tilla si gjakmar
Benzi merr para karrocën e të moshuarve në Fier Një makinë tip Benz ka përplasur një cift të moshuar i cili udhëtonte me karrocë në vendin e njohur si “Shën Pjetër” në
Tronditet Durrësi, çifti i të moshuarve gjendet i masakruar Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur pasditen sotme në qytetin e Durrësit. Sipas informacioneve paraprake, një çift
Çifti i të moshuarve jeton me ato që mbledh në kazane, 7 vjet pa drita e ujë (VIDEO) Muharremi nga Kamza, për të siguruar jetesën mbledh mbetjet e riciklueshme në kazanet e plehrave. 60-vjeçari këtë e q
Merr flakë banesa e të moshuarve në Elbasan Një zjarr ka përfshirë një apartament në katin e tretë të një blloku banimi në qytetin e Elbasanit. Në banesë, jetoni
Historia e trishtë e dy të moshuarve të braktisur mes maleve të Grashmit Veç halleve dhe problemeve që sjell pleqëria,dy të moshuarit në fshatin e thellë malor Lenie të Gramshit jetojnë me rrez
Paralajmërimi alarmant i OKB: Shqiptarët po shkojnë drejt shuarjes Organizata e Kombeve të Bashkuara e renditi Shqipërinë në grupin e dhjetë vendeve që ka pësuar plakjen më të shpejtë të
Nisma për vizitat dhe syze falas në Fier Ministria e Shëndetësisë vazhdon me nismën e saj për vizita dhe syze falas në Shtëpinë e të Moshuarve në Fier Bëhet e
Grabitja e të moshuarve në Gjirokastër, policia zbulon autorin Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur sot në mëngjes në Gjirokastër, ku një i moshuar u grabit me dhunë. Sipas polic
Maskat grabisin shtëpinë e të moshuarve, thyejnë derën dhe marrin paratë NJë familje ka rënë pre e grabitjes këtë të hënë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Biranj të Korçës, ku persona ende të
Shtëpia e të Moshuarve iu bashkua aksionit për mbjelljen e pemëve Nuk ka rëndësi nëse je i ri apo i moshuar, i pasur apo i varfër, për të kontribuar për qytetin, që ai të bëhet sa më i j
Përurohet Shtëpia e të Moshuarve në Prishtinë Sot mbahet ceremonia e përurimit të renovimit të Shtëpisë së të Moshuarve në Prishtinë. NLB Banka ka dhënë donacion p
Djali i çiftit të dhunuar flet me lot në sy: I gjeta muret të lyera në gjak (VIDEO) Ngjarja e rëndë e 19 Nëntorit, ku çifti i të moshuarve Maliq dhe Shahe Elezi përkatësisht 77 dhe 69 vjeç u dhunuan nga 3