999 rezultate për

moshuarit

I ngeli në dorë teksa kryenin marrëdhënie s*ksuale, vdekja e të moshuarit hedh dritë në rrjetin e prostitucionit Një grua në Gjirokastër është ndaluar pasi punonte në lokalin në Gjirokastër ku dje humbi jetën një i moshuar gjatë akti
Momenti i arrestimit të 37-vjeçarit, i mori jetën të moshuarit që banonte vetëm në Poliçan (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Polican, në fshatin Jaupas. Një i ri, Hamza Çela ka nxjerrë një thik
Sherr mes komshijsh, 37-vjeçari i mori jetën në shtëpi të moshuarit Një i moshuar është vrarë me thikë pasditen e sotme, 20 kilometra larg nga Poliçani. Nga të dhënat e para bëhet fjalë
Kurti i drejtohet të moshuarve: Do të keni gjithmonë mbështetjen e Qeverisë sime Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, sot gjatë ditës, së bashku me ministrin në detyrë të Shënde
Berisha nxjerr videon: Si Sefet Gjici i "bërtet" në rrugë të moshuarit (VIDEO) Në një kohë ku pandemia e COVID-19 ka pushtuar botën, Shqipëria ka aplikuar karantinën, duke lënë në izolim të moshuarit
Lajm i mirë për të moshuarit, deri në orën 11 mund të dalin nga banesat Pensionistët kanë të drejtën që nga sot deri ne oren 11:00 te paradites të dalin për të marrë jashtë banesave të tyre.
Pamje të dhimbshme! Pleqtë i lidhnin në azil: Vdis, po lëvize t'a theva këmbën ( VIDEO) "Mos luaj vendit. Po lëvize, do të të thyej këmbët. Kështu do ta qepësh..." Me këto fraza dhune jetonin cdo ditë të m
Deklarata e papritur e Komisionit Europian: Të moshuarit në izolim deri në fund të vitit Të moshuarit mund të qëndrojnë të izoluar deri në fund të vitit për të shmangur infektimin me koronavirus. Kështu ka
"Vuajtje në sytë e tyre", rrëfehet adoleshentja që kujdeset për të moshuarit me koronavirus Një adoleshente angleze e cila punon në repartin ku ndodhen pacientët me koronavirus ka ndarë një foto të sajën në përpj
Gazetari i "tërheq" veshin qeverisë: Do vrisni të moshuarit Gazetari Klodian Tomorri ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku shkruan se izolimi total i të moshuarve mund t
10 ditë më parë u bë baba, koronavirusi i merr jetën në mënyrë makabre 27 vjeçarit (FOTO LAJM) Koronavirusi nuk zgjedh më të moshuarit, koronavirusi COVID-19 i prek të gjitha moshat, nga foshnje e deri tek të moshua
4 strategji si të kujdeseni në shtëpi për moshën e tretë Kur vjen mosha e pleqërisë, familjet dhe mbi të gjitha pjestarët e moshës së tretë, kanë tendencën të ndjejnë vetiu një
S'morën vesh me gjoba, Rama nxjerr policinë në rrugë: O gjysho, shko në shtëpi po të them! (VIDEO) Ndër më të rrezikuarit nga koronavirusi COVID-19 janë të moshuarit. Për këtë arsye qeveria shqiptare ka marrë masa t
Doli pa maskë e doreza të "qortonte" të moshuarit, por kjo e Ramës qenka bërë edhe më parë Kryeministri Edi Rama doli vetë ditën e sotme për të inspektuar rrugët e Tiranës dhe për të parë nëse shqiptarët i zbato
Si të kujdesen të moshuarit dhe të sëmurët, ISHP jep disa këshilla Instituti i Shëndetit Publik (ISHP) ka publikuar disa masa, se si duhet të kujdesemi për të moshuarit dhe fëmijët, në si
Maqedonia e Veriut merr masën e çuditshme: Të moshuarit dalin paradite, të rinjtë pasdite Qeveria e Maqedonisë së Veriut vendosi të kufizojw lëvizjen e të rinjve deri në moshën 18 vjeçare si dhe të të moshuarve
Pensioni do tu çohej në shtëpi, të moshuarit i drejtohen sporteleve të postës Ndonëse u dha urdhër se çdo pensionisti do tu dërgohet në shtëpi pensioni, disa prej tyre në Fier u janë drejtuar sporte
Mjeku i bllokuar në Itali jep mesazhin e fortë: Virusi nuk vret vetëm të moshuarit! Ndërkohë që bëhet thirrje për jo panik pasi virusi COVID -19 nuk është shumë i rrezikshëm, një ish-mjek ka dhënë alarmin
Ngjarje e turpshme, të moshuarit i shesin një gur për celular Një ngjarje sa e turpshme aq edhe e rëndë ka ndodhur në qytetin e Ferizajit. Sipas informacioneve një person i moshua
4 strategji si të kujdeseni në shtëpi për moshën e tretë Kur vjen mosha e pleqërisë, familjet dhe mbi të gjitha pjestarët e moshës së tretë, kanë tendencën të ndjejnë vetiu një