999 rezultate për

moshuarit

Vaksinimi i mjekëve të Pediatrisë, Manastirliu: Pas tyre të moshuarit Ka nisur ditën e sotme vaksinimi i 42 mjekëve dhe infermierëve të pavionit COVID të Pediatrisë Infektive. Nëpërmjet n
4 ditë i zhdukur, gjendet trupi i pajetë i të moshuarit në Tropojë Një trup i pajetë është gjetur në vendin e quajtur "Shkëmbi i Rajës", në ujërat e liqenit Fierzë, Koman, Tropojë. Vik
"Vetëm të moshuarit vdesin nga COVID-19", mësuesja pushohet nga puna në Itali Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një shkollë fillore në Itali. Mësuesja e shkollës në Treviso, është pushuar nga
Mjeku i njohur: Nëse vaksinohen mjekët dhe të moshuarit, Covid-19 mund të zhduket Epidemiologu Erion Dasho ka deklaruar se Covid-19 mund të zhduket pas kësaj verë në Shqipëri, nëse deri në atë periudhë
Britania nis vaksinimin e popullatës kundër koronavirusit Ditën e nesërme Britania e Madhe nis vaksinimin e popullatës kundër koronavirusit. Fillimisht pritet të vaksinohen di
U zhduk pa lënë gjurmë, familjarët apel për gjetjen e të moshuarit Një 70-vjeçar është larguar pa lënë gjurmë, nga banesa në orët e para të mëngjesit, të ditës së sotme. Hamit Kurti, b
I infektuar me COVID-19, të moshuarit në Tiranë i plas bombola e oksigjenit në banesë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Në bulevardin “Bajram Curri”, në banesën e shtetasit M. N., 72 vjeç, ka pla
Khabib: Conor nuk e meritonte të luftonte për titullin, pi dhe rrihte të moshuarit Kohët e fundit, në botën e arteve marciale është folur më shumë për një ndeshje të re midis Khabib Nurmagomedov dhe Cono
Manastirliu thirrje qytetarëve: Mos harroni maskën kur dilni nga shtëpia Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka kujtuar qytetarët që të vendosin maskën para se të dalin nga shtëpia duke
Mund të hidhte një pallat të tërë në ere! Çfarë u gjet brenda shtëpisë së të moshuarit në Elbasan Pas 5 orësh negociata të dështuara, RENEA ka ekzekutuar Lefter Zhidriun, në banesën e tij. RENEA u fut nga tarraca e
Plagosi dy të rinj, zbulohet kërkesa qesharake e 71-vjeçarit: Pse i fikët dritat, po shihja lajmet! Vazhdojnë negociatat mes RENEA dhe të moshuarit Lefter Zhidru në Elbasan, pas sulmit të tij ndaj patrullës së policisë k
Tmerroi me sëpatë të moshuarit, burg për grabitësin në Fier Gjykata e Fierit ka vendosur masën e sigurisë burg pa afat për hajdutin Pajtim Dhami, që tre ditë më parë grabiti një çi
I grabitën nën kërcënimin e sëpatës, të moshuarit: Do i blinim dru për dimër Mbrëmja e kaluar në Fier ka qenë një tmerr i vërtetë për dy të moshuar të cilët u grabitën me dhunë nën kërcënimin e sëp
Tmerroi të moshuarit me sëpatë në dorë për t'i vjedhur, arrestohet fieraku Një grabitje e dhunshme ka tmerruar një çift të moshuarish mbrëmjen e kaluar në fshatin Pishë të Fierit. 47-vjeçari i id
"E lidhën, mbyllën në banjo dhe pastaj e vranë me thikë", flasin fqinjët e të moshuarit që u vra dje në Vlorë Ditën e djeshe një 91 vjeçar u gjet i vrarë brenda banesës së tij në Vlorë. Lidhur me fundin tragjik të të moshuarit, ka
Ndodhi edhe kjo! Dy të moshuarit rezultojnë pozitiv me koronavirus pas vdekjes Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Peqin, ku pas vdekjes është marrë përgjigja e tamponit për dy të moshuar. Abc N
Gjesti i turpshëm, infermieri shqiptar i zbraz llogarinë bankare të moshuarit që vdiq nga COVID-19 Në një kohë kur COVID-19 po i merr jetën shumë pacientëve në botë, një infermier shqiptar ka gjetur kohën të bëjë një gj
Kosova rikthen karantinën për të moshuarit, fashat e orarit Qeveria e Kosovës ka nxjerrë një propozim-vendim me masa të reja me qëllim parandalimin e përhapjes së koronavirusit.
Hyri nga dritarja e tualetit dhe vodhi të moshuarit, kapet autori Autori i vjedhjes në banesën e të moshuarve në Gjirokastër është arrestuar nga policia. “Zbardhet në kohë rekord ngja
Shtimi i infektimeve, eksperti i Shëndetit Publik del me këshilla për të moshuarit Teksa vijon të mbetet i lartë numri i infeksioneve ditore, eksperti i shëndetit publik, Erion Dasho del sot me keshilla