999 rezultate për

moshuarin

Shqiptari i dehur merr sëpatën dhe terrorizon të moshuarin Një 50-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke në Lamia, pasi kishte terrorizuar me sëpatë një të moshuar grek
Tentoi të vriste me thikë të moshuarin, 55 vjeçari përfundon pas hekurave Policia e Gjirokastrës ka arrestuar një 55 vjeçar pasi goditi dhe tentoi të vriste me thikë një të moshuar. Sipas pol
Aksident i rëndë, automjeti merr para të moshuarin Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Korcës tek vendi i quajtur "Dritat e Verdha". Një automjet ka përplasur
Eliminuan të moshuarin, vëllezërit pranojnë krimin: E gjitha për një vajzë Dy vëllezërit Sajmir dhe Arsil Shera, të cilët u vendosën në pranga nga ana e Policisë, si të dyshuar për vrasjen e taks
Ky është 31-vjeçari shqiptar që goditi me thikë të moshuarin grek (VIDEO) 31-vjeçari shqiptar ka dalë para gjykatës në Greqi pasi akuzohet për plagosjen e një shtetasi grek teksa po tentonte të
Shoferja përplas të moshuarin me biçikletë në Durrës Një makinë ka përplasur një të moshuar që lëvizte me biçikletë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:40, në lagjen nr.1,
Policia përplas përtokë të moshuarin, shpërthejnë sërish tensionet në SHBA (VIDEO) Nw rrjet po qarkullon një video ku shihet sesi policia kishte përplasur në tokë një të moshuar e pastaj nuk ndërhyn për
Përgjimi fundos të moshuarin që abuzoi me të miturën në Sarandë: E fërkova nga shalët Bajram Tusha, 72-vjeç lindur e banues në Sarandë akuzohet për abuzim seksual me të mitur. Prokuroria e Sarandës e ka
E mitura akuzoi të moshuarin për abuzim, nëna e saj tregon të vërtetën: Ai është i pafajshëm! 72- vjeçari Barjam Tusha u arrestua pas denoncimit të një 17-vjeçareje për përdhunim. Por prindërit e të miturës e mohoj
Dhunoi të moshuarin për tre kokrra limoni, tregtarit i ndodh ajo që nuk e priste (VIDEO) Ditën e djeshme u bënë virale pamjet ku një tregtar dhunoi një të moshuar me pretendimin se ky i fundit nuk kishte pagua
Dhunuan e grabitën të moshuarin, kapen "të fortit" në Memaliaj Policia në Memaliaj ka finalizuar operacionin policor të koduar "ETALON". Zbardhet dhe dokumentohet autorësia e vjedh
Maskat dhunojnë të moshuarin, i grabisin gjithçka kishte Gjatë mbrëmjes së djeshme, maskat kanë dhunuar dhe grabitur një të moshuar në Memaliaj. Grabitësit kanë hyrë me dhunë
Skandal! Rama tall të moshuarin që iu shkatërrua banesa: Në botën tjetër është më afër? Një batutë aspak e zakontë është bërë nga kryeministri Edi Rama gjatë një takimi në Ish-kënetë aty ku tërmeti ka bërë dë
Shkopi i gomës s’kursen as të moshuarin, fraktura në kokë (FOTO LAJM) Disa me fraktura të rënda e thyerje, e të tjerë të gjakosur, shkopi i gomës nuk kurseu sot askënd… Banorë e policë ja
Makina merr përpara të moshuarin në Vlorë, në gjendje kritike për jetën Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Vlorë. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se një i moshuar është për
Makina përplas të moshuarin në Sarandë Një aksident automobilistik është regjistruar ditën e sotme në hyrje të qytetit të Sarandës. Sipas informacioneve ara
Abuzoi me një vajzë me probleme mendore, gjykata dënon të moshuarin Gjykata e Lezhës ka dënuar me 3 vjet e katër muaj burg një të moshuar pasi ka kryer marrëdhenie seksuale me një vajzë me
Motoçikleta përplas të moshuarin në Tiranë Rreth orës 10:40 në rrugën e “Dibrës” një motoçikletë me drejtues ende të paidentifikuar ka përplasur çiklistin P. M.,80
Makina përplas për vdekje të moshuarin në Vlorë Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur këtë pasdite në Vlorë, me pasojë vdekjen e një personi. Mësohet se ngjarja është
I ofroi 1 gotë uiski por e refuzoi, sportisti i njohur sulmon të moshuarin (VIDEO) Sportisti i mirënjohur i UFC, Connor McGregor është gjobitur pasi ai sulmoi një burrë në klubin ku kishte shkuar. Video