999 rezultate për

moshuari

U asfiksua në zjarrin që ndezi vetë, djeg shtëpinë e ndërron jetë i moshuari Një i moshuar ka ndërruar jetë për shkak të asfiksisë. Policia bën me dije ngjarja ka ndodhur në fshatin Bujkë të Bashki
Gjesti i turpshëm, infermieri shqiptar i zbraz llogarinë bankare të moshuarit që vdiq nga COVID-19 Në një kohë kur COVID-19 po i merr jetën shumë pacientëve në botë, një infermier shqiptar ka gjetur kohën të bëjë një gj
Eliminuan të moshuarin, vëllezërit pranojnë krimin: E gjitha për një vajzë Dy vëllezërit Sajmir dhe Arsil Shera, të cilët u vendosën në pranga nga ana e Policisë, si të dyshuar për vrasjen e taks
Kosova rikthen karantinën për të moshuarit, fashat e orarit Qeveria e Kosovës ka nxjerrë një propozim-vendim me masa të reja me qëllim parandalimin e përhapjes së koronavirusit.
Hyri nga dritarja e tualetit dhe vodhi të moshuarit, kapet autori Autori i vjedhjes në banesën e të moshuarve në Gjirokastër është arrestuar nga policia. “Zbardhet në kohë rekord ngja
E RËNDË/ Kishte dalë për të blerë qumësht, përplaset për vdekje i moshuari (VIDEO) Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Urën-Vajgurore. Mësohet se mjeti tip benz fuoristr
Ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, i moshuari që po bën namin në Tik Tok (VIDEO) Në më pak se tre muaj një gjysh 87-vjeçar ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në aplikacionin TikTok, pavarësisht s
Aksident i rëndë, i moshuari italian i merr jetën shqiptares Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Itali, Mësohet se një grua gjeti vdekjen në një aksident rrugor rret
Shtimi i infektimeve, eksperti i Shëndetit Publik del me këshilla për të moshuarit Teksa vijon të mbetet i lartë numri i infeksioneve ditore, eksperti i shëndetit publik, Erion Dasho del sot me keshilla
Ky është 31-vjeçari shqiptar që goditi me thikë të moshuarin grek (VIDEO) 31-vjeçari shqiptar ka dalë para gjykatës në Greqi pasi akuzohet për plagosjen e një shtetasi grek teksa po tentonte të
Kultivonin bimë narkotike në oborr, arrestohen 2 perona ndërsa i moshuari procedohet i lirë Dy persona jane vene ne pranga dhe nje i moshuar eshte hetuar ne gjendje te lire, pas nje aksioni policor ne vijim te ko
Momenti rrëqethës, i moshuari puth pasaportën shqiptare që iu mohua në komunizëm (VIDEO) Një i moshuar i ka prekur të gjithë me gjestin që ka bërë kur ka marrë pasaportën shqiptare. Të moshuarit iu mohua shtet
Ngjarje e rëndë, i moshuari gjendet i varur në banesë Një person është gjetur i varur mëngjesin e sotëm në Tiranë, në rrethana të paqarta. Zbulimi është bërë rreth orës 08
KOSOVË/ Vdes i moshuari në Klinikën Infektive, ishte i prekur nga koronavirusi Klinika Infektive e Qendres Klinike dhe Universitare e Kosovës njofton se sot më datë 23 qershor ka vdekur një 72 vjeçar
I ngeli në dorë teksa kryenin marrëdhënie s*ksuale, vdekja e të moshuarit hedh dritë në rrjetin e prostitucionit Një grua në Gjirokastër është ndaluar pasi punonte në lokalin në Gjirokastër ku dje humbi jetën një i moshuar gjatë akti
E RËNDË/ Vetëvaret i moshuari në Korçë Një 79 vjeçar është gjetur i pajetë në fshatin Dvoran të Korçës. Mësohet se ai i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur n
E rëndë, i moshuari ndërron jetë pasi ngatërroi ilaçet Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë pasdite të së shtunës në Prrenjas. Sipas raportimeve të para mësohet se i mosh
Shoferja përplas të moshuarin me biçikletë në Durrës Një makinë ka përplasur një të moshuar që lëvizte me biçikletë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:40, në lagjen nr.1,
Vdes një tjetër pacient tek Infektivi, ishte shtruar prej dy javësh Ndërron jetë një 71 vjeçar nga Durrësi në Spitalin Infektiv. Sipas ministrisë, i moshuari i prekur me Covid-19 ishte
E dhimbshme! I moshuari i "lutet" policëve që do i prishin pronën: Më vrit! (VIDEO) Prej ditës së djeshme IKMT ka nisur Aksion për shembjen e ndërtimeve pa leje në të gjithë bregdetin e Shqipërisë. Ten