999 rezultate për

moshuares

Piktura e humbur 6 milionë euro, gjendet në kuzhinën e të moshuarës Një pikturë e varur në shtëpinë e një të moshuare pranë Parisit është një kryevepër e humbur shumë kohë më parë e artist
Ishte në kërkim, gjendet i pajetë trupi i të moshuarës në Elbasan (FOTO LAJM) Në lagjen “Haxhias”, Elbasan, në ullishte, është gjetur pa shenja jete shtetësia B. S., 79 vjeçe , banuese në lagjen “H
"Nxirrte bukën e gojës", Berisha: Ushtarët e Lal Plehut i morën arkat me domate të moshuarës Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër denoncim në rrjetet sociale. Në një mesazh që i ka ardhur në inbox
Dëshmia e frikshme e të moshuarës: Ja çfarë i bënte vjehrri nuses në shtëpi Tronditëse kanë qënë akuzat e nënës së moshuar e akuzuar nga bashkëshorti dhe djali se i kanë shkatërruar jetën. Bed
2 javë e vdekur në shtëpi, tragjedia e të moshuarës së vetmuar në Korçë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë. jë grua e moshuar është gjetur e pajetë në banesën e saj. Sipas informa
Shokoi tërë Italinë me vrasjen e të moshuarës, bashkëshortja fundos shqiptarin Shokoi tërë opinionin publik në Itali shqiptari i cili vrau një grua të moshuar. O.L është shqiptari i arrestuar pasi
26-vjeçari në Has, hyn me forcë në shtëpinë e të moshuarës Policia e Hasit ka referuar në prokurori materialet për një 26-vjeçar i cili akuzohet se ka hyrë më forcë në shtëpinë e
Të moshuarës i ndodh gjëma pasi zbriti nga autobuzi Një grua e moshuar është lënduar nga një i ri i panjohur ndaj për këtë ka bërë denoncim në polici. Më datë 28.12.2017
Dëshmi rrëqethëse, si u dogj së gjalli 85-vjeçarja në Devoll Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen tragjike të ndodhur në Devoll ku një 85-vjeçare është djegur brenda b
Infermierja i këndon këngën e preferuar të moshuarës që po vdiste nga kanceri (VIDEO) Një infermiere ka qëndruar pranë shtratit të pacientes së saj që po vdiste për të kënduar këngën e preferuar të saj.
Austria flet për mashtrimin e të moshuarës kosovare Policia në qarkun Murtal të Austrisë ka zbuluar një rast të mashtrimit masiv të ndihmave sociale nga një familje kosovar
I shkoi për vizitë, 42 vjeçarja i vjedh 7 milionë lekë të moshuarës Në Përmet policia ka ndaluar një shtetase nën akuzën për vjedhje. Nga specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin
Ish ushtarët e UÇK-së i japin lamtumirën të moshuarës shqiptare që i ushqeu në kohën e luftës Një grup ushtarësh të brigadës 116 “Tahir Sinani”, të Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare, të martën u drejtuan drejt Shqipëri
"Jam vetëm dhe kam frikë!", letra prekëse e të moshuarës për fqinjen përlot rrjetet sociale Zhvillimi i teknologjisë, dëshira për të kërkuar një mundësi më të mirë jetese dikund tjetër, por edhe ritmi frenetik i
HORROR/ Nuk e mbyti dot me jastëk, i riu nga Prilepi vret gjyshen me hekur dore Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në rrugën "Borka Medaro" në Prilep, pasi një 30 vjeçar me iniciale M.M. fillimisht
Prekëse/ E moshuara në karrocë me rrota kalëron për herë të fundit Një e moshuar në karrocë me rrota më në fund mund të kalërojë. Ëndrra e 87-vjeçares Nelly Jacobs ishte të kishte mund
Bashkia Tiranë: Veliaj do tia paguajë gjobën të moshuarës Bashkia e Tiranës përmes një komunikate për mediat sqaron lidhur me fotografinë e cila bëri xhiron në rrjete sociale dhe
Grabiti banesën e të moshuarës, policia kap 31 vjeçarin e shpallur në kërkim Policia e Beratit ka bërë të mundur ndalimin e një shtetasi të shpallur në kërkim, pasi rezulton se është autori i vjedh
Krujë, vajzat e të moshuarës kërkojnë ambulancë mjeku i sulmon Sërish neglizhencë në dhënien e ndihmës mjekësore në spitalin e Krujës. Familja Bija akuzon mjekun roje, Adrian Mata se
Të rinjtë shqiptarë i shpëtojnë jetën të moshuarës maqedonase (VIDEO) Maqedonasit i lenë pas dore dhe nuk i trajtojnë mirë, por shqiptarët dinë përherë ta tregojnë anën e tyre njerëzore. She