999 rezultate për

moshuara

U infektua në një ceremoni morti, e moshuara nga Elbasani sillet me urgjencë tek Infektivi Një 73-vjeçare nga Elbasani, e infektuar me Covid-19 rreth një javë më parë, është transportuar me urgjencë drejt spital
Infektohet me koronavirus e moshuara në Fier, niset me urgjencë drejt Tiranës Një grua 86-vjeçare nga Peshtani i Cakranit në Fier është nisur me urgjencë drejt spitalit Infektiv në Tiranë në orët e
E aksidentuan me makinë, humb jetën në spital e moshuara Një makinë ka aksidentuar një grua ditën e sotme në Allias. 67 vjeccarja ka gjetur vdekjen në spital, ndërsa shoferja
Harroi cigaren ndezur dhe shtëpia i mori flakë, humb jetën e moshuara Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në lagjen nr. 9 në Durrës. Një e moshuar ka mbetur e asfiksuar si pasojë
Ndërron jetë gruaja tek Infektivi, ministria: Shkak nuk është koronavirusi Një 70 vjeçare ka humbur jetën gjatë paradites së sotme në spitalin Infektiv, por sipas ministrisë shkak nuk ishte koron
U fsheh nga ministria? Ndërron jetë e moshuara me COVID-19 tek spitali "Shefqet Ndroqi" Ka ndërruar jetë një 80-vjeçare që ishte infektuar me COVID-19 në spitalin "Shefqet Ndroqi". Gjithashtu në këtë spi
Kishte ditë që kishte ndërruar jetë, momenti kur e moshuara gjendet brenda shtëpisë (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mamurras të Kurbinit, ku dyshohet se një e moshuar ka rënë në kontakt me rrymën elektr
Shpërthen bombula e gazit në Lezhë, përfundon në spital e moshuara Një banese është përfshirë nga flaket në fshatin Balldre të Lezhës, ku për pasoje një e moshuar është asfiksuar nga tymi
Digjet e gjallë brenda banesës e moshuara Një grua 80 vjeçare me iniciale B.D. është djegur brenda banesës së saj, si pasojë e një zjarri që përfshiu ndërtesën në
Bie nga ballkoni, humb jetën e moshuara Një grua 81-vjeçare nga Tetova ka humbur jetën pasi është rrëzuar nga ballkoni i banesës. Ngjarja ka ndodhur dje rret
Jetonte vetëm, gjendet e vdekur e moshuara në banesën e saj Një e moshuar është gjetur e vdekur në banesën e saj në lagjen 5 Maji në Elbasan. Sipas burimeve një grua e moshuar
Shkon në 23 numri i viktimave nga Covid-19 në Shqipëri, ndërron jetë 72-vjeçarja Një paciente 72-vjeçare nga Tirana, me inicialet V.S., ka ndërruar jetë pasditen e sotme në spitalin infektiv në QSUT, e
E pamposhtur! E moshuara 107 vjeçare mund pa asnjë vështirësi koronavirusin (FOTO LAJM) Gruaja që shikoni në fotot e bashkëngjitur lajmit është 107 vjecare dhe sapo ka mposhtur plotësisht COVID-19. Gruaja
Sapo ishte konfirmuar me COVID-19, vdes e moshuara në Shkodër Me ritme të shpejte, ka shkuar në 20 numri i viktimave nga COVID-19 në vendin tonë. Pas vdekjes së një 84-vjeçareje t
Sakrifikoi veten për të tjerët: E moshuara me koronavirus jep mesazhin prekës para vdekjes Një paciente 90-vjeçare me koranovirus ka vdekur në Belgjikë, pasi nuk pranoi një ventilator dhe udhëzoi mjekët që “ta r
Skandaloze! Senatoriumi e nxorri, urgjenca në Elbasan se pranon: E moshuara prej 2 orësh në ambulancë Mbyllja e Senatoriumit të Tiranës për pacientët që kanë probleme me rrugët e frymëmarrjes ka sjellë problemet e para.
"Po pi ujë me sheqer se nuk kam të ha'', e moshuara flet mes lotësh: Dua të më kapë koronavirusi (VIDEO) Teksa qeveria ka forcuar masat me qëllim parandalimin ndaj koronavirusit, ata që janë më në hall janë dhe pensionistët.
Gruaja në Tiranë shpërthen në lot, s’ka bukë për të ngrënë e as sapun të lajë duart Ndërsa kryeministri përsëriti sërish sot me gjuhë të ashpër se nuk ka varfëri ekstreme në Shqipëri, kjo grua tregon se s
Përfshihet nga flakët banesa në Korçë, humb jetën e moshuara Një zjarr ka përfshirë një banesë në fshatin Poloskë të Devollit të Korçës ku si pasojë ka humbur jetën një grua e moshu
Nuk tregoi se ishte në Itali, e moshuara nuk ka infektuar asnjë nga 17 mjekët në Fier! Një tjetër lajm i mirë është bërë zyrtar për median. 17 personat, mjekë e infermierë të cilët u vetëkarantinuan pas