999 rezultate për

moshuar

E moshuara rrëfen momentin kur gjeti nusen të vdekur: Oj Rezarta, oj Rezarta (VIDEO) Një fqinjë e çiftit nga Librazhdi që u helmuan ka treguar se çfarë ka parë në momenti që ka hyrë në banesën e Olsit dhe
“Fle e nuk e di a do të zgjohem”, i moshuari rrëfen gjendjen pas tërmetit Jeta e Selandin Micit, një të moshuari që jeton vetëm në fshatin Vidohovë të Korçës është në rrezik. Tërmeti i 1 qershor
Rama i "frikësohet" të moshuarit në Farkë: Ti do më kishe rrëzuar 7 herë nga qeveria "Sefer je i madh do vij të të takoj. Ai qenka për parlament..." Kryeministri Edi Rama ka mbetur shumë i impresionuar
Tërmeti rrit qiratë në Tiranë, e moshuara: S’gjej dot shtëpi me 180 mijë lekë Disa pallate në zonën e “Kombinatit” nuk e përballuan tërmetin e 26 nëntorit, për pasojë kanë kanë rezultuar si të paban
"Demokratët e qelbur më hoqën nusen nga puna", Rama i përgjigjet të moshuarit Ditën e sotme Rama pati disa takime me banorët në Laç, ku iu përgjigj disa pyetjeve në lidhje me kohën që do të marrë pr
Jetonte në katin e parë, historia e gruas që shpëtoi në Thumanë (VIDEO) Kjo grua e moshuar, banore e Thumanës, është e vetmja që u largua nga pallati pas tërmetit të 21 shatorit. Ajo braktisi
EMRAT/ Kush është viktima e vrasjes në Kavajë dhe i moshuari që e qëlloi me çifte Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Kavajë. Një përplasje me armë zjarri ka shkaktuar një të vdekur
E moshuara përlotet në Laç: Nuk kemi ku të jetojmë! Tërmeti nuk ka kursyer as banorët e fshatit Delbnisht në Laç, e megjithatë ata ankohen se askush nuk po i ndihmon. Për “
Përse të moshuarit flenë më pak Ka njerëz që besojnë se të moshuarit mjaftohen me pak orë gjumë. Në fakt, kjo është thjesht një legjendë urbane. Të g
A e dini pse të moshuarit flenë më pak Ka njerëz që besojnë se të moshuarit mjaftohen me pak orë gjumë. Në fakt, kjo është thjesht një legjendë urbane. Të g
Dy të moshuarit provojnë fast food për herë të parë në jetë (VIDEO) A mund të kujtoni herën e parë kur keni provuar një Big Mac? Ai kombinim i pa rezistueshëm i mishit, djathit dhe salcës
Skandal! Rama tall të moshuarin që iu shkatërrua banesa: Në botën tjetër është më afër? Një batutë aspak e zakontë është bërë nga kryeministri Edi Rama gjatë një takimi në Ish-kënetë aty ku tërmeti ka bërë dë
E moshuara gjirokastrite i përlot të gjithë, fal gjithçka ka (VIDEO) Kjo që shihni është Xhevaire Xhiku nga Gjirokastra. E lënduar nga situta në të cilën ndodhet Shqipëria, e moshuara ka ve
104 vjeçarja shkon në gjueti dhe qëllon një dre Një grua e moshuar ka shkuar për herë të parë në gjueti ku edhe ka arritur ta qëlloj një dre. Ajo po ashtu ishte pers
E moshuara: Kur të më japi shtëpinë që ma ka marrë kushëriri i Edi Ramës, dal! Ishte një ditë dhjetori, viti 1985, kur 6 veta të moshës nga 35-60 vjeç, të veshur si turistë, kaluan pragun e portës së
E moshuara shpirtgjërë dhuron për të prekurit nga tërmeti: Asgjë s'marrim me vete! (VIDEO) Një rast tepër i veçantë vjen nga kjo e moshuar që shihni në videon e bashkëngjitur lajmit, ku ka treguar edhe çfarë ka
Qau tek Rama si i pastrehë, kush është në të vërtetë milioneri nga Struga? (FOTO &VIDEO) Prej 3 ditësh Shqipëria gjendet në një situatë të vështirë për shkak të tërmeteve që kanë përfshirë vendin tonë duke shk
"Vetëm kokën kam tani", e moshuara dhuron gjithçka për të prekurit nga tërmeti (VIDEO) Një e moshuar pensioniste ka shkuar sot pranë qendrave në Tiranë, të cilat po mbledhin ndihma për të prekurit nga tërmet
Të moshuarit me lot në sy: Nuk kemi ku të shkojmë, do qëndrojmë këtu! Ndue dhe Dave Ruçi janë dy të moshuar që do të flenë edhe sonte në pallatin 145 që është i pabanueshëm në Laç. Ai ësh
I moshuari shpërthen në lot për banesën e shkatërruar, Rama: Shtrëngo gruan Kryeministri Rama ka vizituar pasditen e sotme disa nga familjet e prekura nga tërmeti. Gjatë vizitës së tij, kreu i