999 rezultate për

moshes

Doni të dini si do të jetë trupi i një gruaje pas moshës 40 vjeçare Si të gjithë ditëlindjet e tjera, edhe 40-vjetori meriton të festohet, ndaj mos u bëni më të këqinj seç duhet me veten.
Si ndryshon trupi i gruas pas kësaj moshe Si të gjithë ditëlindjet e tjera, edhe 40-vjetori meriton të festohet, ndaj mos u bëni më të këqinj seç duhet me veten.
Makina përplas për vdekje gruan në autostradë Një grua ka humbur jetën mbrëmjen e sotme pasi është përplasur nga një automjet. Rreth orës ‪19:40 në autostrad
Peja zgjohet me një ngjarje të rëndë Një ngjarje e rëndë ka tronditur Pejën mëngjesin e së premtes. Dyshohet se një person rreth moshës 50-vjeçare është shke
"Përdhunimet janë të moshës", skandalizojnë prindërit në Kavajë Ngjarja e rëndë e shënuar në Kavaj, ku një 13-vjeçare është përdhunuar nga 8 adoleshentë ka tronditur opinionin publik d
Çdo gjë sipas moshës? Këta të rritur lanë nam në lodrat e fëmijëve (FOTO LAJM) Parqet e lojërave dhe veçanërisht kolovarëset janë kryesisht të projektuara për fëmijë, por çfarë ndodh kur të rriturit
Këto janë zakonet më të rrezikshme që duhet të hiqni dorë para moshës 40 vjeçare Thuhet se pas të 40-ve fillon jeta, megjithatë jemi të ndërgjegjshëm që pas kësaj moshe organizmi dhe trupi fillon të nd
Humbisni dëshirën për të bërë dashuri që në vitet e para të martesës? Mësoni arsyen Ambiciet e mëdha në punë dhe obligimet e shumta, kanë bërë që njerëzit ta përjetojnë krizën e moshës së mesme që në të t
Ka një arsye pse kurrë nuk duhet të martoheni në moshë të re Një martesë në moshë të re ka gjasa të përfundojë në divorc! Kështu të paktën thuhet në studimin e publikuar tek revista
Policia zbulon një vatër orgjie, dhjetra persona kapen lakuriq (VIDEO) Pamje dramatike tregojnë momentin kur policia bastisi një hotel në Tajlandë ku po kryhej një orgji e paligjshme, duke ka
U përplas për vdekje nga makina, varroset 30 vjeçarja Është varrosur Lindita Avdullahu, e cila humbi mbrëmë jetën si pasojë e plagave të marra nga goditja e një veture, përde
Varroset Linda, vajza që u vra nga makina në rrugën B Është varrosur Linda Avdullahu, e cila humbi mbrëmë jetën si pasojë e plagave të marra nga goditja e një veture, përderi
Ranë me makinë në humnerë, vdes një nga tre të aksidentuarit Tragjedia që ka ndodhur në rrugën e Dajtit në Surrel ka shënuar një viktimë. Sipas burimeve nga vendngjarja, viktima
Këto ushqime nuk ja jepni dot fëmijës para moshës 3 vjeç Siç mund ta dini ka disa ushqime te cilat është mire ti evitoni nëse fëmijët tuaj janë nen moshën 3 vjeç. Ne fakt ka shu
Talenti 15-vjeçar i Fulham shkakton polemika në Angli Futbollisti i Fulham, Harvey Elliott është bërë pretagonist në mediat britanike për shkak të moshës së tij tepër të re.
Këto janë zakonet më të rrezikshme që duhet të hiqni dorë para moshës 40 vjeçare Thuhet se pas të 40-ve fillon jeta, megjithatë jemi të ndërgjegjshëm që pas kësaj moshe organizmi dhe trupi fillon të nd
Gjaku i ri mund të jetë sekreti i shëndetit afatgjatë Pirja e gjakut të të rinjve mund t'ju ndihmojë të jetoni më gjatë dhe të parandaloni sëmundjet që lidhen me moshën, ka z
Plot 42 vjeçe, por zonja Figo duket sa gjysma e moshës së saj (FOTO LAJM) Ish-futbollisti i Barcelona, Real Madrid e Inter, Luis, dhe bashkëshortja e tij, Helen FIgo, janë ndër çiftet më simpati
Ky është kampionati me trajnerët më të rinj Sportnews.eu” ka vënë në krahasim mesataren e moshës së trajnerëve që drejtojnë aktualisht në pesë kampionatet kryesore
Zbulohet nga cili qytet është agjenti që bëri vrasje brenda Shërbimit Sekret Për vrasjen që ka ndodhur sot brenda ndërtesës së Agjencisë së Inteligjencës Kosovare, motivet e të cilës ende nuk dihen