999 rezultate për

moshen

Gruaja më pjellore në botë, lindi 44 fëmijë deri në moshën 36-vjeçare Mariam Nabatanzi vuan nga një gjendje e rrallë gjenetike dhe ka lindur 44 fëmijë deri në moshën 36-vjeçare. Asaj i du
E dhimbshme! Ndërron jetë në moshën 3-vjeçare vajza e aktorit të njohur (FOTO LAJM) Vajza e aktorit të njohur Miguel Cervantes ka ndërruar jetë. Adelajde ndërroi jetë në moshën 3-vjeçare pak ditë pasi
Gruaja indiane shtang mjekët: Lind fëmijë në moshën 75-vjeçare Një histori e habitshme vjen nga India ku një grua 75-vjeçare ka lindur një vajzë e cila peshonte vetëm 600 gram. Gru
Ngordh në moshën 344-vjeçare breshka më e vjetër në tokë Breshka e cila konsiderohej si më e vjetra në tokë, ka ngordhur në moshën 344-vjeçare. Breshka e gjendur në Nigeri,
Mos ia kurseni vetes këtë lëng nëse doni të fleni gjumë të qetë Një gotë lëng qershie në mëngjes dhe një pasdite ndihmon njerëzit në moshë të flenë gjumë më mirë gjatë natës. Sipas një
U nda nga jeta në moshën 23-vjeçare, skuadra ku ylli i ri mori jetë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Argjentinë, ku një futbollist ka humbur jetën. Ezequiel Esperon, futbollist i Argje
Tragjedi në futboll, bie nga kati i 6 dhe humb jetën në moshën 23 vjeçare Tragjedi në futbollin argjentinas, një lojtar e ka humbur jetën pasi ka rënë nga tarraca e katit të gjashtë teksa po arg
Ndahet nga jeta në moshën 27 vjeçare gazetarja e njohur (FOTO LAJM) Gazetarja e BBC, Hanna Yusuf është ndarë nga jeta në mënyrë të papritur në moshën 27-vjeçare. Familja e saj tha se is
Ndahet nga jeta në moshën 43 vjeçare producenti i njohur (FOTO LAJM) Eshte ndarë nga jeta producenti Michael Busbee, i njohur ndryshe me emrin e artit si, Busbee. Mediat e huaja shkruaj
Pamje të rralla, kur Tyson në moshën 15 vjeçare rrëzonte kundërshtarin për 10 sekonda (VIDEO) Ishte viti 1981 kur Mike Tyson po bënte emër në botën e boksit. Ai ishte një "kafshë", një forcë e pandalshme. Mjaft
"Kockë e lëkurë": Ngordh në moshën 70 vjeçare elefanti që kaloi jetën si skllav (FOTO LAJM) Ka ngordhur në moshën 70 vjeçare elefanti femër Tikiiri, e cila u detyrua të parakalonte në një festë budiste, pavarësis
E papritur, aktori i njohur ndërron jetë në moshën 50-vjeçare (FOTO LAJM) Aktori i njohur Aron Eisenberg ka ndërruar jetë në mënyrë të papritur ditën e djeshme. Lajmin e ndarjes nga jeta e ka
Ndërron jetë në moshën 91 vjeçare pronari i perandorisë së hoteleve "Hilton" (FOTO LAJM) Pronari i hoteleve 'Hilton' dhe filantropi i njohur Barron Hilton është ndarë nga jeta këtë javë në shtëpinë e tij në Lo
Simptomat e diabetit të cilat mund të paraqiten edhe tek fëmijët Një hulumtim sugjeron që ekzistojnë disa simptoma të diabetit, të cilat i prekin edhe fëmijët mbi moshën 8- vjeçare, shk
Ansu Fati vendos rekord të ri për Barcelonën në Champions League Ansu Fati është bërë lojtari më i ri në moshë në historinë e Barcelonës që luan në Ligën e Kampionëve. Ernesto Valver
Armina Mevlani ia bën të qartë Shkëlzenit: Në moshën time duhet një bebe (FOTO LAJM) Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha prej vitesh janë kthyer në një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku dhe që janë shpe
Solli në jetë binjakët në moshën 74-vjeçare, çifti në gjendje kritike për jetën Prindërit më të vjetër në botë janë nën një kujdes intensive nga mjekët vetëm një javë pasi ata lindën binjakë. 74-vjeça
Ndahet nga jeta në moshën 100-vjeçare ish-gjenerali shqiptar (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta ish-gjenerali Rrahman Parllaku. Parllaku u nda nga jeta në moshën 100-vjeçare. Kush është ish
U bë baba për herë të parë në moshën 82 vjeçare, burri pëson goditje në tru (FOTO LAJM) Para disa ditësh, një grua indiane 73 vjeçe solli në jetë vajza binjake. Një ditë pas lindjes, bashkëshkorti i Mangayamm
3 dekada në pushtet, ndahet nga jeta ish-presidenti në moshën 95 vjeçare (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta presidenti i Zimbabve, Robert Mugabe. Ish presidenti i parë pas Pavarësisë, vdes në moshën 95 vj