999 rezultate për

mosha

69-vjeçarja e cila e vërteton se “mosha është vetëm një numër” (VIDEO) Njoftohuni me Geraldën. Ajo është një gjyshe 69-vjeçare, që fitoi shumë ndjekës në Instagram falë videove të ushtrime
Shumë vite në karrierë, mosha e Ermal Fejzullahut do ju çudisë (FOTO LAJM) Karriera e tij ka nisur që kur ai ishte akoma fëmijë. Shumë nga këngët e tij u kthyen në hite që këndohen dhe pëlqe
Alkool pa fund dhe "schiuma party", të rinjtë shqiptarë e "djegin" në jug (FOTO LAJM) Jemi në sezonin e verës, ku shumica marrin pushimet. Pjesa e bregdetit të jugut është nga më të frekuentuarat në kët
400 të vdekur nga vapa, bilanc lufte në Holandë I nxehti ekstrem në korrik mendohet se ka ndikuar në vdekjen e parakohshme të rreth 400 personave në Holandë. Temperatur
Mosha e duhur kur duhet të filloni të përdorni produkte kundër rrudhjes Sipas dermatologëve kjo është mosha kur duhet të filloni. Numri i produkteve të disponueshëm në ditët e sotme për rr
A është e rëndësishme diferenca në moshë për një lidhje të suksesshme Kur është fjala për lidhjet serioze, ka disa rregulla të pathëna rreth asaj se sa është e pranueshme diferenca në moshë
Kjo është mosha kur përjetoni më shumë kënaqësi seksuale Ju falet nëse mendoni se jeta seksuale është më së miri gjatë viteve tuaja të 20’ta. Pas së gjithash, këto janë vitet e
Tjetër shqiptar tek Lazio, Igli Tare "rrëmben" 17-vjeçarin që luan për Zvicrën Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare ka afruar një tjetër shqiptar tek skuadra e “Shqiponjave”. Skuadra ka arritur ma
Afërdita Dreshaj feston ditëlindjen, kjo është mosha e këngëtares (FOTO LAJM) Modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj sot feston ditëlindjen, duke mbushur kështu plot 33 vite. Shqiptar
Shkurtime masive nga puna! Mosha dhe sa do të jetë pensioni i policëve që hidhen në rrugë Ashtu siç kishte paralajmëruar kryeministri Rama, qeveria pritet të nxjerrë nga puna në numër të madh punonjësish polici
10 vite diferencë, kjo është mosha kur piqen meshkujt dhe vajzat Kanali britanik Nickelodeon vendosi të zhvillojë një studim mbi pjekurinë e burrave, kështu që ata organizuan një studim
Temperaturat e larta shtojnë infeksionet, këto janë disa këshilla të mjekëve Rreth 20 raste në ditë paraqiten për të marrë ndihmë nga sëmundjet që shkaktojnë temperaturat e larta thonë mjekët pedia
Flasin gjinekologët, kjo është mosha ideale për tu bërë nënë Të qenët nënë është një udhëtim pa kthim pas që shoqërohet me dashuri,lumturi, paqe, sfida e lodhje, një udhëtim që sipa
Zemra po vret moshat e reja, Korça dhe Berati në alarm (FOTO LAJM) Sëmundjet e qarkullimit të gjakut janë shkaktari kryesor i vdekjeve në vendin tonë, por disa qytete shihet se kanë preva
Adoleshenti dhunohet nga bashkëmoshatarët e tij, pamje shokuese (VIDEO) Policia është vënë në alarm për identifikimin e disa të rinjve që janë filmuar duke dhunuar barbarisht një bashkëmoshata
JLo dëshmon edhe njëherë se mosha është thjesht një numër (FOTO LAJM) Jennifer Lopez ka treguar format e saj fenomenale derisa ka pasur të veshur xhinse në një drekë me shokë në Los Angeles
Loja që të gërdit jetën, humbësi duhet t'i lëpijë sqetullën fituesit (VIDEO) Lojtarët kur nisin një sfidë, natyrisht që në fund e mendojnë një ‘dënim’ me të cilin do të ndëshkohet humbësi i lojës.
Cila është mosha më e mirë për lindje? Ndërsa dikush thotë se fëmijët janë më të mirë në të njëzetat, të tjerët këshillojnë që ata është mirë të linden në mosh
3 janë shkaqet që u marrin jetën shqiptarëve Hipertensioni, diabeti dhe duhanpirja janë faktorë madhorë risku për sëmundjet e qarkullimit të gjakut, të cilat janë sh
Adoleshentët e pasur hungarezë, mes luksit dhe shfrenimit (FOTOLAJM) Së fundmi në Instagram është shtuar një llogari ku fëmijët e pasur të Hungarisë postojnë foto dhe janë mijëra persona q