999 rezultate për

moscow

"Seksizëm"? Kështu e raporton Spartak Moscow dëmtimin e lojtares Ekipi rus i hokejit në akull, Spartak Moscoë ka bërë një postim të pazakontë ku raportonte dëmtimin e sulmueses së skuad
Terror në Rusi, banorët rrezikojnë të qëllohen nga policia Policët e qytetit rus, Ekaterinburg, kanë paralajmëruar banorët se mund të rrezikojnë të qëllohen me armë zjarri nëse do
Atletico Madrid kalon në avantazh ndaj Lokomotiv Moscow (VIDEO) Atletico Madrid ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Lokomotivës së Moscows. Ai që ka shënuar është mesfushori spanjol
Përfundon në barazim pjesa e parë mes Lokomotiv Moscow dhe Atletico Madrid (VIDEO) Ka përfunduar pjesa e parë mes Lokomotiv Moscow dhe Atletico Madrid. Ata që kalonin të parët ishin madrilenët me gol
Liverpool fiton me spektakël ndaj Spartakut (VIDEO) Liverpool ka marrë një fitore të thellë me 7-0 ndaj Spartak Moscow në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve Skuadra
Formacionet zyrtare: Liverpool - Spartak Moscow Liverpooli dhe Spartak Moscow përballen me njëra-tjetrën në "Anfield Road" për ndeshjen e fundit në fazën e grupeve të U
Manchester United shkatërron CSKA-n (VIDEO) Skuadra angleze, Manchester United ka shënuar fitoren e dytë në fazën e grupeve, duke e deklasuar CSKA Moscow me rezulta
E feston golin duke "ledhatuar" shokun e skuadrës (VIDEO) Kemi parë lloj-lloj festimi në futboll, por si ky që ju sjellim më sipër vështirë se keni parë më parë. Protagonist k
Brussels and Moscow concerned over the Gushince attack Moscow has reacted over the recent incident in Gushinca. In a press release, the Russian Foreign Ministry expressed deep
Morinho mendon për përballjen me CSKA Moscow Jose Mourinho ka vazhduar të mendojë tani për përballjen me skuadrën e CSKA Moscow për ndeshjen e radhës në Champions Le
Arsenal ofron 18 milion euro për talentin rus Nuk shuhet interesi i Arsenal për Alan Dzagoev. Trekuartisti i talentuar rus i Cska Moscow, i cili në qoftë se shkon në
Federata Ruse e Futbollit: Stop lazerave në stadiume Federata Ruse e Futbollit (RFU ka njoftuar se përdorimi lazerave në stadiumet ruse është i ndaluar. Ky njoftim - shkruan
Interi fiton ndaj CSKA Moscow (VIDEO) Takimi ndërmjet skuadrës CSKA Moskow dhe asaj italiane, Inter e zhvilluar në kuadër të javës së dytë të fazës së grupeve
CSKA Moscow–Inter, formacionet e mundshme Trajneri i ri, Ranieri ka sjellë një frymë të re te Interi i cili shënoi më në fund fitoren e parë në këtë sezon kundër
Moscow backs Belgrade in front of Kosovo Moscow backs Belgrade's position on Kosovo and Pristina talks - Belgrade, such a fact was announced today in Belgrade by
Nuk arrin të shënojë me portë bosh (VIDEO) Në Premier Ligën ruse, në ndeshjen mes Lokomotiv Moscow dhe Krylya Sovetov, ndeshje kjo që mbaroi baraz pa gola, futboll
Porto-Braga, ja se si kanë arritur finalen (VIDEO) Sonte do të takohen në finale dy skuadra portugeze të cilat do të futen në fushën e lojës vetëm me një kusht që të rrëmb
Moscow region threatened by more power chaos Wintry weather in Russia has caused more power blackouts in the Moscow region, threatening further disruption to its bus