999 rezultate për

mortore

Kaos dhe përleshje, çfarë po ndodh jashtë ceremonisë mortore të Maradonës (VIDEO) Kaos dhe përplasje me policinë. Këto ishin skenat nga Buenos Aires, jashtë Casa Rosada, ku është vendosur për homazhe ar
Rastet në rritje, ndalohen dasmat, ceremonitë mortore dhe takimet elektorale Komiteti Teknik i Ekspertëve ka njoftuar përmes një deklarate për mediat se nga sot ndalon takimet elektorale, dasmat, f
Alibeaj për vrasjen e 50 vjeçarit: Këmbanë mortore, krimi ka kapluar vendin Ish-deputeti demokrat, Enkelejd Alibeaj ka komentuar vrasjen e 50-vjeçarit sot në Fier duke e quajtur një kambanë mortor
Shpërthen COVID-19 në Fier, 7 nga të prekurit u infektuan në një ceremoni mortore Qyteti i Fierit vazhdon të ketë vatra të reja dhe shtim të rasteve me COVID-19. Vetëm sot janë konfirmuar 7 raste në
Pjesë në një ceremoni mortore, konfirmohen pozitiv me koronavirus 4 persona Katër raste të reja me koronavirus janë identifikuar sot në Delvinë dhe lajmi konfirmohet Drejtoria e Shëndetit Publik n
Ndryshimet e reja, çfarë ndodh me dasmat dhe ceremonitë mortore pas 1 qershorit Shqipëria pritet t’i rikthehet jetës normale duke filluar nga data 1 qershor, në të cilën do të lejohet lëvizja e lirë e
Historia e vërtetë pas videos më të famshme të momentit (VIDEO) Burrat afrikanë me kostum, syze dhe kapele, që kërcejnë nën ritmet e “Astronomia” të Vicetone dhe Tony Igy teksa mbajnë
Rama ndaloi cermonitë mortore, kryebashkiaku i tij humb babain por nuk pret ngushëllime Në kushtet e pandemisë ku Shqipëria prej një muaji është në izolim, qeveria ka ndaluar pjesmarrjen në cermoni mortore dh
Njerëzit në treg e ceremoni mortore, Rama i ashpër: Burg për shkelësit e masave! Pas tregut të Kombinatit i cili sot ishte i tejmbushur me njerëz, dhe një ceremonie mortore, kryeministri Edi Rama ka pa
Ditë të vështira, shihni si kryhen cermonitë mortore në Tiranë Shpërthimi i koronavirusit edhe në Shqipëri ka sjellë ndryshime sa i takon zakoneve tona të përditshme, puthjeve e përqa
Ish-ministri humb vjehrrin: Koha kërkon t'i ndryshojmë zakonet shekullore Eduart Halimi ka humbur vjehrrin e tij ditën e sotme dhe për këtë ai ka publikuar dicka ku i bën një apel miqve e të afë
Ermal Hoxha dhe Rezarta Shkurta në zi, pamje nga ceremonia mortore e Nexhmije Hoxhës (FOTO LAJM) Ditën e djeshme është ndarë nga jeta në moshën 99-vjeçare Nexhmije Hoxha e veja e diktatorit Enver Hoxha. Nexhmije Ho
Iris Luarasi: Edhe kur më ndërroi jetë nëna vendosa buzëkuq (VIDEO) Iris Luarasi në çdo dalje të saj televizive apo edhe në auditorët e shkollës, shfaqet me pamjen e kuruar në detaj dhe si
Iris Luarasi: Edhe kur ndërroi jetë nëna kisha vendosur buzëkuq Pedagogia shqiptare, Iris Luarasi kujdeset gjithmonë për pamjen e jashtme, duke i dhënë rëndësinë më të madhe buzëve.
Ceremonia mortore e Kobe Bryant më 24 shkurt në Los Angeles Ceremonia mortore dhe varrimi i Kobe Bryant, vajzës së tij Xhiana dhe shtatë personave tjerë të cilët humbën jetën në fa
Lot dhe dhimbje, Rama shkon në ceremoninë mortore të familjeve të shuara nga tërmeti Kryeministri Edi Rama ka bërë publike në profilin e tij disa momente shumë të dhimbshme nga ceremonia mortore e familjev
Nga vdekja në vdekje: Viktimat e aksidentit të Elbasanit po ktheheshin nga një ceremoni mortore Aksidenti i mesditës së sotme me katër viktima në Elbasan ka tronditur vendin duke rikthyer në vëmendjen e publikut rrez
2 arkivole të mbushur plot e përplot, sekuestrohen 300 kg kanabis Policia kolumbiane bëri zbulimin e pazakontë të 300 kg kanabis i cili ishte fshehur brenda në dy arkivolë në zonën e San
Familja e shqiptarit që u gjet i vdekur në Zvicër jep detaje mbi ceremoninë mortore Në mëngjesin e të premtes që kaloi, në binarët e trenit në Oberglatt të Zyrihut është gjetur trupi i pajetë i një të riu
Mes lotësh dhe ulërimash, i jepet lamtumira e fundit kushërinjve që u vranë në Laç Kushërinjtë Mikel e Jani Jushi, të vrarë ditë më parë në Laç, janë përcjellë sot për në banesën e fundit. Familjarë, miq