999 rezultate për

morina

Me shumë kilogrmë tepër, kështu duket Fjolla Morina në karantinë (VIDEO) Këngëtarja e njohur Fjolla Morina ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon pasditen e djeshme përmes një lidhje Skype,
Fjolla Morina e zhgënyer pas rrëzimit të qeverisë Kurti: Turp i madh (FOTO LAJM) Pas rrëzimit të qeverisë së Albin Kurtit në Kosovë, mjaft e zhgënjyer ka mbetur edhe këngëtarja Fjolla Morina, e cila e
"Mos hezito", Ballist Morina do të marrë pjesë në tubimin e dy marsit (FOTO LAJM) Na ndan vetëm një ditë nga tubimit i thirrur nga Presidenti Ilir Meta. Pretestës pritet t’i bashkohet edhe Ballist Morin
Të fortë e të rrezikshëm, cilat janë 4 historitë e dashurisë që u shuan nga vrasja (FOTO LAJM) Krimi dhe bandat e rrezikshme janë një realitet i hidhur për shqiptarët të cilët kanë humbur njerëz të dashur pas përpl
Kryebashkiaku ka qenë nën hetim për blerje votash, 5000 mijë lekë për çdo anëtarë Kryetari i Bashkisë së Hasit, Liman Morina ka qenë nën hetim penal për blerje votash në vitin 2017 por hetimi ndaj tij ë
E goditi me thikë e pastaj e hodhi në lumë, si shqiptari eliminoi kushëririn 20 vjeçar për 50 euro "U grindëm për 50 euro që i kisha dhënë borxh e nuk ma kish kthyer", kështu është shprehur shqiptari nga Kosova Musli Mo
Vrau kushëririn për 50 euro borxh, i riu tregon si ndodhi ngjarja e rëndë Musli Morina, 20-vjeçari shqiptar nga Kosova i akuzuar për vrasjen e kushëririt të tij Erion Morina, i të njëjtës moshë
Në 5 vjetorin e ndeshjes, Ballist Morina godet sërish (FOTO LAJM) Sot është data 14 tetor. Fiks 5 vite më parë u zhvillua në Beograd ndeshja mes Serbisë dhe Shqipërisë, e cila u ndërpre
Si Ballist Morina, lëshohet flamuri në ndeshjen e Europa League (VIDEO) Një incident i rëndë ka ndodhur në ndeshjen e Europa League mes Dudelange-Qarabag, i cili ka detyruar zyrtarët e takimit
Totalisht ndryshe, Fjolla Morina vjen me një tjetër look (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina së fundmi po kalon disa ditë të mira pushimi. Fillimisht ajo udhëtoi drejt Francës, m
Fjolla Morina përfundon në spital: Nuk është e lehtë të ndahesh nga jeta (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina ka përfunduar në spital. Lajmi u bë publik nga vetë këngëtarja me anë të një postimi në Inst
“S’do të them kurrë lamtumirë”, Fjolla Morina do ju rrënqeth me dedikimin e ndjer (FOTO LAJM) Vazhdimisht në rrjetet sociale, këngëtarja Fjolla Morina kujton ish-partnerin e saj, i cili është ndarë kohë më parë nga
Në plazh me të voglën e saj, Fjolla Morina s'la gjë pa nxjerrë (VIDEO) Kohët e fundit Fjolla Morina ka bërë bujë në media për mënyrën se si u vesh në një prej koncerteve të saj ku pjesmarrës
Pas vendimit për të mos e ekstraduar Tomor Morinën, reagon Serbia Ministrja e Drejtësisë në Serbi, Nela Kuburoviq ka thënë se vendimi i Gjykatës Supreme të Maqedonisë së Veriut, për të m
Avokati: Tomor Morina lirohet sot Gjykata Supreme e Maqedonisë se Veriut ka marrë vendim që ish pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Tomor Morina të
Lirohet nga burgu ish ushtari i UÇK-sw, Tomor Morina Është liruar nga burgu ish ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Tomor Morina. Lajmin për Klan Kosova e ka konfir
Gjykata Penale: Morina nuk duhet të ekstradohet në Serbi Ish Ushtari i UÇK-së Tomor Morina nuk duhet të dorëzohet në Serbi. Kështu vlerëson Gjykata Penale e Shkupit e cila thotë
"Me ty e kom me ty", Fjolla Morina publikon prapaskenat e klipit të ri (VIDEO) Fjolla Morina ka pak ditë që ka publikuar projektin e ri “Nace Nace”, i cili po pëlqehet nga fansat e saj. Këngëtarja
Në pranga kryeshefi i ndërmarrjes së pastrimit në Mitrovicë Kryeshefi i ndërmarrjes së pastrimit në Mitrovicës, Gazmend Morina, është arrestuar sot nga Policia e Kosovës. Ai dys
Institucionet maqedonase zvarrisin procedurën gjyqësore, Morina ende prapa grilave Gjasat që Tomor Morina të lirohet nga paraburgimi sot, janë të vogla pavarësisht optimizimit të shprehur ditë më parë ng