999 rezultate për

morinĂ

Arratisja e Fjolla Morinës, Prokuroria nis hetimet Policia po punon për kapjen e këngëtares Fjolla Morina, e cila është arratisur nga shtëpia teksa është nën hetim për vep
Dashuria nuk njeh moshë, s'do ta besoni sa vite më e madhe është Fjolla Morina se Fisniku (FOTO LAJM) Fjolla Morina ishte padyshim një nga personazhet më të përfolur të vitit që sapo lamë pas. Arrestimi i saj për trafikim
Ishte në "arrest shtëpie", arratiset Fjolla Morina Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina është arratisur. Ajo ishte dënuar me arrest shtëpie në një banesë në Kukës pasi u
Fjolla Morina në telashe, kaq vite burg rrezikon pas ndryshimit të akuzës Fjolla Morina, këngëtare dhe personazh i showbizit shqiptar nga Kosova, u intervistua për “Revista Who” në fillim të jan
Rrezikon 20 vite burg, Fjolla Morina pranon akuzën për trafik armësh Gjykata e Kukësit ka zhvilluar ditën e djeshme seancën paraprake ndaj këngëtares Fjolla Morina, e akuzuar për “Trafik të
"Si e pritën vajzat Fisnikun", Fjolla Morina tregon si u njoh me biznesmenin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina konfirmoi pak muaj më parë lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla. Në një intervistë p
Fjolla Morina dhe Fisnik Syla bëjnë gjestin e madh për të infektuarit me Covid-19 (FOTO LAJM) Fjolla Morina dhe partneri i saj, Fisnik Syla janë një ndër çiftet më të rinj dhe më të komentuar të showbizit. Së fu
Fjolla Morina dhe Fisnik Syla janë martuar? Zbulohet e vërteta tjetër (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në mediat rozë u shpërnda me shpejtësi lajmi se Fjolla Morina dhe Fisnik Syla ishin martuar. E gjithë k
Fjolla Morina i jep fund beqarisë, martohet me biznesmenin Fisnik Syla (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina dhe biznesmeni Fisnik Syla e kanë kurorëzuar dashurinë me martesë. Kjo u bë
Covid-19 i merr jetën një tjetër mjeku shqiptar Mjeku, Ramë Morina, nga komuna e Malishevës ka humbur betejën me COVID-19. Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditu
U aludua se Fjolla Morina e ndau nga gruaja, flet më në fund biznesmeni kosovar (FOTO LAJM) Për një kohë të gjatë në faqet rozë kanë qarkulluar lajmet kundrejt Fjolla Morinës dhe partnerit të saj, Fisnik Sylës.
Përfundojnë hetimet, akuza me të cilën do të përballet Fjolla Morina në gjyq Prokuroria e Kukësit përfundoi hetimet për këngëtaren Fjolla Morinën, e cila akuzohej për armëmbajtje pa leje dhe për dy
Pas fotove romantike, Fjolla Morina zbulon bisedat e "sherrit" me partnerin (FOTO LAJM) Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë, si dhe
Fjolla Morina poston foton me dy njerëzit më të shtrenjtë, nuk është i dashuri (FOTO LAJM) Ajo herë pas here ka qenë në qendër të vëmendjes, por së fundmi emri i saj është ndër më të lakuarit në media dhe rrjete
Në fotot e fundit, Fjolla Morina habit me ngjashmërinë e frikshme me Kim Kardashian (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina duket se është mërzitur nga flokët e zinj me të cilët jemi mësuar ta shohim shpesh dhe ka nxjer
Fjolla Morina me poza provokuese, i dashuri biznesmen nuk i reziston dot (FOTO LAJM) Pas skandalit të bujshëm, ku u kap me një armë zjarri pistoletë, me 23 fishekë luftarak, si dhe një pistoletë çakmak, Fj
Dasmë me 300 të ftuar, detaje nga ceremonia VIP e Fjolla Morinës dhe biznesmenit (FOTO LAJM) Marrëdhënia e këngëtares Fjolla Morina me biznesmenin Fisnik Syla po kalon në një etapë tjetër. Pasi bëri publike lidhje
Mori propozimin për martesë, Fjolla Morina paralajmëron dasmë së shpejti (VIDEO) Pak ditë më parë, Fjolla Morina konfirmoi lidhjen e saj dhe më pas fejesën me biznesmenin Fisnik Syla. Këngëtarja ndau m
Fjolla Morina në arrest shtëpie, i dashuri biznesmen e surprizon (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Fjolla Morina, zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla. Madje ai i bëri edhe një propozim
Fjolla thyen arrestin e shtëpisë për Fisnikun: Dashuri! Pas skandalit të bujshëm, ku u kap me një armë zjarri pistoletë, me 23 fishekë luftarak, si dhe një pistoletë çakmak, Fj