999 rezultate për

morgan

Çfarë ka ndodhur me Charlie Morganin, djaloshi që u shkelmua nga Hazard? (VIDEO) Gjatë takimi gjysmëfinale mes Chelseat dhe Swansea City në Capital One Cup më 23 janar të vitit 2013, një incident kisht
Messi apo Ronaldo? Alex Morgan zgjedh më të mirin në botë Superyllja e SHBA-së, 31 vjeç, ishte në kopertinën e FIFA 16 së bashku me Messin në Amerikë. Ashtu si shumë futbollis
Van Dijk injoroi CR7, gazetari i njohur i kthehet keq holandezit Virgiil Van Dijk ka përfunduar në shënjestër të gazetarit dhe moderatorit të njohur Piers Morgan. Deklarata e holandezit
Festimi provokues i futbollistes amerikane që po bën bujë në internet (VIDEO) Shtetet e Bashkuara të Amerikës u shpallën kampione të botës në futboll për femra. Dhe, festa e amerikaneve ishte e madh
U shpall miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner has rezistencë në rrjet Siç mund ta keni lexuar, lista e Forbes e publikuar pak ditë më parë, ku thuhet se Kylie Jenner është miliarderja më e r
Ndërron jetë fituesi i “Got Talent 3” Fituesi i sezonit të tretë të America’s Got Talent (Amerika Ka Talente), Neal Boyd, ndërron jetë në moshën 42-vjeçare.
Morgan Freeman thotë se nuk ka abuzuar seksualisht me asnjë grua Morgan Freeman ka kërkuar një falje të dytë pasi 8 femra e akuzuan për ngacmime seksuale ose sjellje të pahijshme. Aktor
Akuza të rënda për ngacmim ndaj aktorit të preferuar të shqiptarëve Një asistente e re produksioni, mendoi se kishte arritur punën e ëndrrave të saj, kur në verën e vitit 2015, filloi punë
Urren myslimanët dhe fenë Islame, zëdhënësja e Trump kandidon për guvernatore (FOTO LAJM) Një pronare e një dyqani armësh e cila në vitin 2014 i ndaloi myslimanët të hynin në biznesin e saj si një çështje e "si
Fjalimi më i bukur nga Morgan Freeman. Do t’ju përlotë! “Të kisha më shumë nuk ishte e mjaftueshme”. “Unë jam 80 vjeç dhe fatkeqësisht jam shtrirë në një krevat spitali. Ka
Një oaz luksi! Del në shitje ishulli më i shtrejntë në histori (FOTO LAJM) Një ishull privat luksoz i dalë në shitje prej 48 hektarësh po trondit tregun botëror me një cmim prej 125 milion dollar
Kremlini sulmon aktorin Morgan Freeman Zëdhënësi i Kremlinit, Dmitry Peskov, kritikoi aktorin amerikan, Morgan Freeman, për një video që ai e ka bërë për një o
U masakrua nga shqiptarët, prindërit e të riut italian bëjnë një gjest prekës (FOTO LAJM) Pas lajmit se djali i tyre vetëm 20-vjeçar nuk ia doli të mbijetonte pasi erdhi i masakruar nga një grup moshatarësh, p
U masakrua nga një grup shqiptarësh, e fejuara e italianit: Isha aty, pashë gjithçka! Ka ndërruar jetë në spital i riu italian që u sulmua nga disa të rinj italianë e shqiptarë. Emanuele Morganti, 20 vjeç i
I riu italian prag vdekjes, rrihet barbarisht nga një grup shqiptarësh Policia italiane ka arrestuar një grup shqiptarësh pasi rrahën gati për vdekje një të ri italian. Ngjarja ka ndodhur
Multimilioneri 54 vjeçar vret me spango të dashurën 25 vjeçare (FOTO LAJM) Një multimilioner 54 vjeçar ka mbytur me spango “shoqëruesen” e tij 25-vjeçare. Petër Morgan dyshohet se ka mbytur G
Ja gjesti i mrekullueshëm i 82-vjeçarit britanik për gruan e tij Një gjest tejet i vecantë dashurie ka qënë ai 82-vjeçarit britank, i cili ka surprizuar gruan e jetës së tij. Ken Mor
82-vjeçari nga Britania, i blen dhuratë gruas autobusin ku ata u njohën Morgan, 82-vjeçar, pagoi 12 mijë paund për të blerë autobusin bardhë-e-kuq, të cilin e mbanin si koleksion në një muze a
Morgan, legjenda e 13-të që ngre trofeun e Premier League (FOTO LAJM) Wes Morgan është kapiteni i 13-të që do të ngrejë trofeun e Premier League pas viteve 90-të. Mbrojtësi xhamajkani i "dh
Shtyhet festa, Leicester barazon në “Old Trafford” (VIDEO) Manchester United dhe Leicester japin një leksion të vërtet futbolli në super sfidën e javës në Premier League. “Dhelpra